Голову Синевирської громади притягнуто до відповідальності за стихійні сміттєзвалища

Голову Синевирської громади притягнуто до відповідальності за стихійні сміттєзвалища


село синевир


Голову Синевирської громади притягнуто до відповідальності за стихійні сміттєзвалища

30 вересня 2021 року волонтери звернулись із заявою до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у засміченні прибережної захисної смуги р. Теребля.

На підтвердження еко-активісти надали фото та відео матеріали. Ці ж кадри засмічення р. Теребля облетіли всі соціальні мережі та засоби масової інформації.

Держінспектори виїхали на місце події. В ході проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) встановлено, що силами місцевих жителів, організованих місцевою владою, стихійне сміттєзвалище ліквідовано. Одночасно встановлено, що на території територіальної громади не забезпечено здійснення централізованого збирання твердих побутових відходів від населення, організації роздільного збирання корисних компонентів відходів та створення необхідних умов для стимулювання залучення населення до збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини, не здійснюється контроль за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими та виробничими відходами та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передача їх матеріалів на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи.

Однак, під час обстеження території Синевирської територіального громади виявлено та зафіксовано ще декілька фактів порушення вимог законодавства у сфері поводження з твердими побутовими відходами. Голову територіальної громади притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф. Інспекцією буде розраховано збитки, нанесені державі внаслідок засмічення земель та пред’явлено претензію для добровільного відшкодування.

Перевірка Синевирської територіального громади триває, як й спроби мешканців впорядкувати територію – наступна так звана «еко-акція» запланована на 7 жовтня 2021 року.


Голову Синевирської громади притягнуто до відповідальності за стихійні сміттєзвалища


2021-10-07
переглядів: 734
джерело: ГУ Державної екологічної інспекціЇ

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(6):

2021-10-16 Лозянське
Теслевич Наталка то жах.

2021-10-15 Олексик
Держлісгоспі керівництво некраде то лише шушар мелкота, моя половина адвокатка дуже сильна.

2021-10-11 Мушка
Пак у Лозянському Теслевич само дурні люди, а Наталка бухачерка які кажуть сідай вона лігат ніколи набуде розумна, знає лиш одно с.... И.

2021-10-09 Мирося
Пакто дійсно тормоз брехливий.

2021-10-09 Наталко
Бачимо що можеж коли хочеш, держав.грошей много най платять до пенсії незабувай він зтобов наведе порядок скоро. Ще мало почекай подивишся, буде інтернесно крапку він поставить а нети. Робит з тобов, що хоче, саме головне всі знають твій розум. Одна людина районі найшовся натя небого

2021-10-08 СоЦзахист
Марковичка таких ділових натворила ,що жодна держава. структура неможе зтого вийти суд програмний залишилось платити за приходь Наталі.Адвокат ми ще багато чого зробимо.

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)