Верхній Бистрий врятує "залізна вода"?

Верхній Бистрий врятує "залізна вода"?


село верхній бистрий


Верхній Бистрий врятує

Село Верхній Бистрий, що розляглося поміж стрімких верхів, виглядає неймовірно гарно. Та, як і в більшості гірських сіл Закарпаття, тут добре відпочивати, але важко жити. Переконаний, багато хто з відвідувачів мальовничого куточка нашої області заздро скаже: щасливі ви люди - живете так близько від незайманої природи, нете, що ми, затиснуті в кам'яних лещатах міста. Натомість місцеві жителі, якщо не скажуть, то подумають: пожили б ви трохи в наших умовах, не маючи роботи (а якщо й маючи, то отримуючи мізер), шукаючи долі за кордоном, обробляючи скупу гірську землю, рятуючи майно від примх природи, то тікали б у свої міські кам'яниці сторчголов. Звісно, буде великим перебільшенням сказати, що село вмирає - зовсім ні. Є в нього цікаве минуле, терпиме сьогодення й потенційно світле майбутнє.
Закарпатське село Верхній Бистрий врятує "залізна вода"?
ПЕРША ЗАКАРПАТСЬКА КІНОЗІРКА

Село назвали на честь гірської річки Бистриця. Засноване воно десь чотири сотні років тому. У XX ст. тут проживало чимало євреїв - понад третина населення, решта - українці. Судячи з історичних згадок, українська частина малася доволі бідно, часто наймитуючи в євреїв або шукаючи долі за кордоном. Євреї ж, як і будь-де, володіли шинками, провадили торгівлю. Найцікавішим періодом у житті села можна вважати час, коли воно належало Че-хословаччині. Славу ж здобуло завдяки письменникові Івану Ольбрахту, котрий, дуже часто відвідуючи нинішню Міжгірщину, прославив, звісно, насамперед Колочаву, проте й деякі інші села стали відомими в Чехії завдяки митцю.

Верхній Бистрий увійшов до історії чеського кінематографу завдяки тому, що уроджениця цього села стала головною героїнею першого чехословацького кінофільму «Марійка-не-вірниця», знятого режисером Владиславом Ванчурою за сценарієм Ольбрах-та. За спогадами очевидців, режисер, який на всі ролі запросив непрофесіо-налів серед місцевого населення, тривалий час не міг знайти дівчину, яка би підійшла під образ головної героїні, аж доки йому на очі не потрапила жителька Бистрого Ганна Шкелебей. Після знімання Ганна одружилася з художником Слабошпицьким і виїхала до Словаччини, де й доживала віку.

Кажуть, що у фільмах вона більше не грала, проте й так увійшла до історії Закарпаття як перша кінозірка краю. А згодом про неї зняли стрічку львівські документалісти. До речі, це не єдиний випадок, коли Верхній Бистрий був пов'язаний із кінематографом. Тут знімали принаймні три фільми - «Високий перевал», «Легенда про безсмертя», «Трембіта».
Та радянські часи не принесли якогось суттєвого покращення в житті села. Створили, щоправда, колгосп на кілька сіл, де й працювали селяни, доки Союз не розпався...

БЕЗ ПОМОЧІ — НІЯК

Нині життя села, здається, не дуже відрізняється від 30-х років. Принаймні, так само тут надто мало робочих місць і місцеві мешканці змушені їхати по заробіток за кордон. Зрештою, й населення тут не надто виросло з тих часів. Якщо 1935 року у Верхньому Бистрому нараховувалося 1027 жителів, то нині - близько 1300. Ті ж, хто на заробітки не виїхав, працюють на пилорамі, в магазинах і кафе, заготовляють ягоди та гриби. Утім не цього року, який видався бідний на дари лісу. Раніше в селі популярне було вівчарство, тримають овець люди й тепер, але зовсім небагато - якихось півтори сотні тварин.
Тут є дитсадок, школа І-ІІ ступенів, сільрада, ФАП, храм - за конфесійною належністю майже всі жителі Бистрого православні християни. За словами голови сільради Руслани Жаб-ляк, яка вперше на цій посаді, на вибори йшла, сподіваючись, що буде нагода щось змінити. Однак робота виявилася набагато складнішою, аніж може видатися на перший погляд. «Утім щось зробити можна, якщо не сидіти на місці», - каже головиха. З того, що вдалося здійснити за час керування, називає ремонт дитячого садка, ФАПу, реконструкцію обеліску, який майже розпадався. Після липневої повені тут зробили берегоукріплення, на що виділили 1,2 мільйонів гривень. «Потреба в ньому відчувалася ще з 1998 року. Мали ж постійні проблеми: річки розмивали береги й підбиралися під самі будинки», - розповідає пані Руслана. Нині перше завдання для села -газифікація. «Райдержадміністрація каже, що допоможе, - головне провести центральну гілку», - пояснює Руслана Юріївна. Звісно, неозброєним оком видно, що зробити в селі треба багато чого. Ті ж дороги давно не знали асфальту, проте самим мешканцям дати цьому раду не до снаги. Власне, Руслана Жабляк і не приховує, що без допомоги районної та обласної державних адміністрацій не зробили б і того, що є.

ВРЯТУЄ ЗАЛІЗНА ВОДА?

На відміну від багатьох сіл Міжгірщини, поява у Верхньому Бистрому гірськолижного курорту малоймовірна - занадто сонячно. Та, на щастя, туристичні можливості району не обмежуються гірськолижним відпочинком. Шляхом до процвітання Верхнього Бистрого є мінеральна вода. Руслана Жабляк стверджує, що води з такими властивостями, як тутешня, нема більше ніде в Україні. Це, мовляв, підтвердила експертиза. Характерна особливість тутешньої води - іржавий відтінок. Це свідчення великого вмісту заліза. За словами голови села, «мінералку» одногозджерел навіть пити не рекомендують через особливий хімічний склад. Але цього й не треба: у цій воді купаються. Ще за часів СРСР тут діяв санаторій «Менчул», що спеціалізувався на мінеральних купелях. Кажуть, лікується ревматизм, радикуліт тощо. Після 1991 року санаторій проіснував недовго. Згодом будівлю викупили, але нічого в ній не, зробили. Так і стоїть закинута споруда, поглядаючи на село пустими віконницями. Та, на щас--тя, про цілющі властивості місцевого квасу згадали, і вже найближчим часом інвестори візьмуться за зведення нового санаторного комплексу.
Львівська компанія планує вкласти сюди до 10 мільйонів доларів. Важливо, що, окрім бізнес-проекту, галичани реалізують і соціальну складову. Обіцяють також збудувати міні-гідроелектростанцію, якій теоретично вистачить потужностей і на обслуговування самого закладу, й на потреби села; ще мали б заасфальтувати 4 кілометри дороги на вулиці Рози Лаптєвої (так, на перший погляд, незвично вулицю назвали на честь полтавської радистки, яку пораненою знайшли на території села під час Другої світової війни). Зрозуміло, що дасть комплекс і кілька десятків робочих місць. Завершити будівництво планують до 2010 року, тобто фактично за рік. Зайве казати, що реалізація такого проекту приверне увагу відпочивальників і значно пожвавить життя села.
Та не тільки львів'яни вирішили скористатися природним скарбом села для оздоровлення людей. Доки вони лише скуповували ділянки від селян (власної землі сільрада не має - тут, як і в інших гірських селах, бракує площ) по кілька соток, купальні зробила місцева жителька Калина Блинда, власниця готелю «Калина». На момент нашого візиту будівництво купалень перебувало на завершальній стадії, тож зовсім скоро охочі поніжитися в цілющих ваннах зможуть це зробити у Верхньому Бистрому. Калина Олексіївна володіє нині єдиним готелем у селі, який відкрила років два тому. З часом, очевидно, справи пішли непогано - туристів приїжджає небагато, але вони є майже постійно. Тому згодом пані Калина збудувала сауну, а потім і оздоровчий корпус, у якому будуть 4 ванни з мінеральною водою, масажний зал тощо. Ідея зробити ванни у господарки виникла тому, що джерело міститься " на її землі - гріх було не скористатися. Наразі Калина Олексіївна відправила воду на експертизу до Києва, щоб точно знати, які властивості має «мінералка», і невдовзі сподівається на перших клієнтів. Єдине, що її турбує, - неможливо знайти працівників. Господарка готелю скаржиться, що незважаючи на досить пристойну як для Бистрого платню (близько 1200 грн.), яку вона пропонує працівникам, - більшість витримує місяць. А потім хтось починає красти, інші надто бурхливо відзначають першу зарплатню - і про роботу вже мова не йде. Тому й доводиться їй, бути і власницею, і реєстраторкою, і прибиральницею. Але працює в готелі кухар - хлопець, якого пані Калина запросила просто з ПТУ, яке він закінчив.

Як водиться, за першими інвесторами підтягуються й інші, тому є надія, що «Калина» й львівські інвестори стануть лише першими ластівками - вкладниками грошей у Верхній Бистрий. І хоча всі вони обов'язково зіткнуться з проблемою браку землі, сподіваємося, це не зупинить їхнього бажання робити бізнес на тутешніх мінеральних джерелах. І тоді село матиме шанс змінити своє життя - мешканці зароблятимуть нарешті вдома, а не в чужих краях.2013-09-17
переглядів: 63290
джерело: закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(579):

2023-03-23 Село
Пишіть

2022-09-22 .
Ало

2022-02-11 Віра
Яка віра??нема тобі віри.

2022-02-10 узнула мене
ти мені зрадила йо кто ти зараз не довіра смішно узнула у вузицю свербить тебе гуляй і чиши

2021-03-06 До сигли
Узніт митра митрущеного у гузицю

2021-03-06 Сигла
У Митра Митрущеного буде суд бо найшли Гвер не у сейфі

2021-03-03 Бібі
Защо

2021-03-03 Бібі
Варгуне стукачу точно нагодуємо тепе вафльов заробивись

2021-02-28 Квас
Щурь кнур кончений хрен тобі а не квас пішов наааа хер

2021-01-18 Таня
Пішла на три букви,тобі,що до мене,давить тебе жаба.

2021-01-18 Надя
Всі курви дописуют кой вам алкаші треба навіру

2021-01-17 Бистрий
Пальканя обважує людец

2021-01-17 Таня
У Пожар Наталкы горе запыв муж любовнык на роботу ихала автобусом иды Наталочко вушлывця прыспаты

2021-01-16 До Длг
У Бедека Васі на Кемпінгу пилорама ріже у місяць понад 80 кубів лісу, порахуйте за рік кілько краденої хащі з Повчови розпилює лише один Бедек У Бистрому а пилорама у нього уже восьмий рік. Які великі збитки державі завдає одна пилорама

2021-01-15 Язик
Бедек Вася ніякий не підприємець він скуповує крадений ліс від людей а документи пише липові підроблені має печать липову

2021-01-15 Вася
Ти псячкуне не пиши про ТТН то тебе жаба давить що до тебе не везуть а знаєш що хаща крадена із повчови бо цімбора твій возит минулося тобі що твої участкові доганяли машини із лісом і провадили до тебе володю не дурій

2021-01-15 Квас
Як то Бедек Вася на хащу крадену з Повчови підписує на розпиленні пиломатеріали товарно транспортну накладну ТТН.Хіба таке можливо

2021-01-15 Сигла
Його тота кирниця що корови насцяли а не квас

2021-01-15 Депутат
Пососи старосто у петра броніка квас його

2021-01-15 Староста села
Квас Майданський

2021-01-15 Рома
Квас був і є бистрянський вічно.Дурний тот що не знає.

2021-01-15 Петровичу
Не далась смокнути вару

2021-01-15 Рома
Квас бистрянський

2021-01-15 Руня
Атаманюк Вася ти чому допустив Леднея до Квасу то на твої території Майданське лісництво наведи порядок

2021-01-14 Петрович
Михайло Васильович не диви на завісників квас ДП Міжгірське ЛГ.Запускай народ чекає ваших дій і підримає Вас

2021-01-14 Юра
Спаліть квас оби Ледней не калимив

2021-01-14 Михайло Михайлович
В Берегово люди стоят в очереді щоб ванни прийняти, а в нас така чудова мінеральна вода і Ледней має чудовий деревяний будиночок тай свої люди керують районом.

2021-01-14 Міжгіря
Таку хатинку гарну міша побудував на квасу дорабляй та запускай що ти тормозиш.

2021-01-14 МІКРОФОН
Ти гет здурів Будришине зі своєю Юлькою,що ти таку чехарду викладуєш в фейсбук ти недоумку де такі цифри береш якими оперуєш,тай говориш що з такими друзями і ворогів нетреба,як ти точно ти не є другом нікому, ти нахлебник брехливий як Юлья не дарма ти очолюєш її партію,тай пишеш що повноваженя Юльки були обмежені недоумку спомни що воно робило з Ющенком нахальюга,газова аферюга.

2021-01-13 Куля
Ти Будришине брехливий,такий як тота Льлька аферюга,ти говориш що підписала хороший контракт ти недоумку у світі такого контракту не було який вона підписала,ми за тот контракт дорого платили то аферюга висшого гатунку,коли на каталці вийшла на площі а через місяць на підборах і сміє говорити що погана медецина хто вона?

2021-01-13 Руня
Накінець наша власть щурь ура.Запустит квас з леднейом они наші фатьови.

2020-05-24 ватаг
А що зайчики помирали і віталій буде будзи робити

2020-05-23 Село
Бистрий приєднали до Міжгірської Отг, сільраду закривають, потрібні робочі у Сиглі на літо у Фулитки Віталія вівчарити

2020-05-23 село
Немає права Белень Іван сільський голова давати рішення без сільських слухань.Громада села заборонила прокладання водогону вулицею Р.Лаптєвої.Ти писарю під псевдонімом сигла раз вивчи законодавство України.

2020-05-03 Сергей гей
ублокуй блюка оля лаєся

2020-05-03 Синяк
Йди вже нароботу дись, дай звірці відновитися,ужесь посинів від дикого мяса кожен день полюючи по пувчові у масці,

2020-05-02 фандепіта
Наталочка гусарочка потятка недає митрикови вонячого бо гнеся в марка як у братика з ясеня

2020-05-02 света
Бо що митер марків так ходит як гундерклеш

2020-05-01 петро
ой біда біда петро петро ой біда біда петро петро ой біда біда петро петро йо

2020-05-01 Сигла
Точно сука забрав нашу воду в сойми.Ходив васьок обіцяв роботу на ясені а наєбав у сіх тепер хочете з своєю бандою дорогу перерити нашу. Петро то брехач лише масно говорит підер львівський

2020-05-01 Сигла
Що синяку що по Повчові ходиш прочучися у масці з вирізаним ротом і очима як бандіт,

2020-05-01 руня
Звірьок уже бригаду збират іде копати воду .тиждень уже їздит на л200

2020-05-01 Но ти сука
Звірьку чому так пишеш ти дибіле ти не міг запустити фірму а другого паплюжиш

2020-04-30 Поліцейським
Чому поліція по Сиглі не ловить мотоциклістів на незареєстрованих моторках та без прав, машини ганяють без прав, патруль відправте у Сиглу і штрафувати, бо літають на гонки вулицями,

2020-04-30 дорожник
Сигляни паруйте чоботи гумові петро броніславович починає скоро воду копати.Буде робота у вас .

2020-03-13 Да
Пилипчинцью Вася,алкашику пиши щось путньоє не за сто грам хтоти заплатит.

2020-03-12 Зайчик
Билинь тусуєся у Анжели Пилипчинцьової у Стройці,із торунськими помидорами і свойов митровков кушлатов

2020-03-12 кум
Треба селом зробити суботник в городі голови бо так у нього як коло зайчикової хижі

2020-03-12 Билиню
Пучуло коли дорогу зробиш у сиглу

2020-03-12 войтова
Надьо підтягни гаті белньови бо динце ниже колін

2020-03-10 сигла
Непотрібно петрови броніславичу було обіцяти завод на ясені.А поскільки обіцяв мав строїти там де заплановано.Давав обіцянку народу а оказався брехачо.І людей підставив своєю бріхнею

2020-03-10 сигла
Дожився ти петро Броніславович що народ з тебе сміється тупиш так обіцяв завод на ясені і роботу народу нашому.А дійшовись до того що в соймах воду розливаш з хлркою розбавляш з хрен знає з чим.Непоможут тобі каплиці ьреба було бути справедливим

2020-03-10 Питя
пак прийду про твою душу

2020-03-10 кася
Петро Брон. Потрібно вам ще будувати каплиці в бистрім щоб чорта вигнати тай в соймах бо інакше зливай воду

2020-03-10 Бистрий
Не чудуйтесь бистряни і так дурні а як можна назвати воду не назвуть бистрянська тому що б бисряни дуже дурні

2020-03-09 ха-ха
тормоз петро.ну-да...дааа

2020-03-09 надя
Так може лише тормоз як петро

2020-03-09 міжгіря
Петро Броніславович як то наша вода прісна у вас стала вівус ти що з глузду зїхав пишеш на етікетці мінеральна відколи вона в тебе лікувальною стала

2017-01-09 торун слава
Чувим що у Бистрянські школі вода замерзла, най Оксана Василівна ся там неширит бо скоро піде нахуй із робот

2016-09-22 САВА
Сокотіться з писаням я стучу в милицію.

2016-09-22 яя
та ні,це ваш портал,а я просто спостерігач.Це ПОРТАЛ ?

2016-09-21 янка
Се вже Бистрянський портал.Чи не так?

2016-08-16 оролалоаркаа
срврвагввобтмовцвнгу

2016-08-16 аня
львивяни починают будивництво дороги в сигли

2016-08-01 вппврроавраи
пваоіпнчемр

2016-07-27 ..
Надя аж заробит5 тисяч та некради від людей як ти русьо украла гроші у москві та втіклась ти заробити можеш лише пичком із доньков бери чомодан та іди з пінчом у пітер бо добрий ти іпінч.

2016-07-26 анька
маньовка з кугутихов носит молоко до пінча за сто грам хто хоче підключайтеся до них.

2016-07-26 Мацкаль
наді заказщик доста чистит коменно а малі жинатик київський

2016-07-25 .
надька сливкова ревнує мацкаля бо немє їчас є..бо на курвів тратит свої сили бо треба іщи хащі украсти та продати об мав защо пити з курвами іжабов у бистрянці підер.

2016-07-21 До светри цилі
А ТВОЮ НЕ ЄБУТ ЩО ЛИШ мою видиш?Твою щи дотипирь по Торунови ЄБУТ хоть другий раз ся відала курвище.

2016-07-18 фос
Як варгуна дибіла вижене Барна тай магазин піде по пизді.То вже скоро люди над тим працюють перевірка у варга не за горами піде як чуп.Линий віднього ся відмовит скаже що той сам крав.

2016-07-18 Податкова
Коли вже закриє Светка Цилина магазин, від ії водки дешевої без акцизної марки, бистряни помирають як мухи.

2016-06-20 Путін
Мы перекроим вам квас!!!

2016-06-20 капец
Та то не я!!!

2016-06-20 тттт
Чуп підер

2016-06-19 До села
Амінь!!!!

2016-06-19 !!!-!!!!!
Гарного дня ВАМ !Сонечко будьте щасливі,та радуйте нас своєю усмішкою !!!-!!!!!

2016-06-19 ПРАВДА
Я не трус но я боюсь...Ми її КОХАЄМО,І ДАЙ БОЖЕ ЇЇ ЗДОРОВІЧКО

2016-06-18 Я
БУДУ ЗА ВАС..ЩО ЦЕ РЕАЛЬНО...ЗА ЛЮБИМУ Я!!ЗАВТРА ДЕНЬ МЕДИКА ВІТАЮ ВАШУ СЕСТРИЧКУ....

2016-06-18 !!!!!!!!!!!
Народ хто за кого буде голосувати???? Я за Беленя!!!!!! Нормальний дядя!!

2016-06-18 1
Женька носит по селу гроші за курву.Бо хотят сило до кінця продати.

2016-06-13 !!!!!!!!!!!
Лиш Дикунчик людину захирячив, колися усі напют та бются та чи порядок!!!!!! А Билинь чесний чоловік дохторь нормальна сімя. Та хто кому не вартий у слідо стати???!!!

2016-06-13 РУСЛАНа
Белень на голову най не преся. Він думат що буде лікувати,та і печатков в селі керувати. Сяк не буде я його скоро відправлю на корупцію. Або лікувати чилядь за гроші вадь бистрянами керувати. Краще най похарит коло хижі разом із Беленьков. Засрали все подвіря, а ще і центр коло сільради хочут засрати! Сяк не буде я вже на сі вибори буду вумна.

2016-06-10 !!!!!!!!!
Бистряни ви ЧМИРОТА,а ви знаєте хто.......

2016-06-10 !!!!!!!!
Ааааа котрий то Ковбаши ішовби????? Белень така люлина що будут ним усякі гарувати та буде робити щому жони будут казати

2016-06-10 !!!!!!!!!!!
Народ за кого голосовати???? За чудіка Вітьку депутата чи за того що з цімборами молодих хлопці забивив бітами?????? Та вже ліпше злодійка брехлива най буде

2016-06-06 Ріка
Робота роботов, а Руслана агітацію проводить, по хижах Макарони та Горох носить

2016-06-05 Село
Слава богу вже тепло і в людей робота появилася,вже нема час бріхні розводити туй. Сяк хоть полезним займутся найбільші пліткарьки

2016-05-30 ЗАКАРПАТЯ
БУДЕ НОВИЙ ПРОКУРОР.

2016-05-29 Нанашко
Вася бедеку сокоти свою фінансистку бо електрики ії тягнут

2016-05-23 Руслана
В Бистрянці ремонт, скоро Изківська Света із Жабов і буде стриптіз танцювати на трубі.

2016-05-22 Сигляни
Сигляни перекриймо дорогу, лісовози колонами возять діловий ліс. Відбивають ліс над хатами, забруднюють середовище, із тракторів цуравих тече мастило уводу,

2016-05-18 !
а нанашка хто ?

2016-05-18 Вчитель
Юра диняників ти своїх доць пропустив через кавунів а тепер давись болванам в жони

2016-05-18 Ледней
В мене Хила нанашко

2016-05-18 Чилядь
Ледней суцільно-санітарними рубками дав вирубати всі ліси у повчові . ХЛОПЧЕ ТИ ДОРУБАШСЯ!!!!!!!!!

2016-05-16 Гряділь
Куди дивит барна що його підданний лісничий ледней заниматься заготівлею лісом на дукументах підставної фірми

2016-05-16 !!!
Жаба давно дійшов уже бомжує, батькиго вигнали немає де жити. Ба як маринаго із светов поділили між собов????

2016-05-15 До Жаби
Іване дійшовісь до ручки, уже спиш у Бистрянці із Ропухов Изківськов

2016-05-15 Ледней
Чого чуп служить на ваннах та тому що знає таблицю ділення

2016-05-08 Ліснича
Завтра прийде з Києва перевірка по лісу.Бистрянам піздец,вішайтеся пок ни пізно

2016-05-08 Я
Хороші мої земляки я вас щиро вітаю з Паскою всього вам найкращого

2016-05-07 правда
Жонатіки жони бояться а слабаки себе

2016-05-06 Пазор
Гройсман че фейсбук випоров москаля

2016-05-06 Сигла
Хоть що лиш оби писати .

2016-05-06 !!!!!
Дикум чмо іди до кучі

2016-05-05 Пряшка
ПРОВОДИТЬСЯ В БИСТРІМ ЗАВТРА В СВАДЬБИКА ВІДБІР НА ГОЛОВНОГО ВІВЧАРЯ ТРЬОХ ЙОГО ТЕЛОК

2016-05-05 Депутат
Тобі хлопче дівкам сліда цюлювати треба що в ато не загримівись а не кандидатом зватися

2016-05-05 Кандидат
Ви гет обнагліли на сїліраді роздалисьте всі зарінки мішкам юрам сашкам та калинам а они їх загадили лісами і опилками. НЕ ДОВГО ВАМ УЖЕ БУК ЦВІСТИ БУДЕ.

2016-05-02 СОНЕЧКО !
Як приємно читати такі теплі слова Любима...Я ВАС ДУЖЕ СИЛЬНО КОХАЮ !

2016-05-02 Любимий мій
Приємний відпочинок може бути лише з тобою...

2016-05-01 Бажаю
приємно відпочити ЛЮБИМА

2016-05-01 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Христос воскрес !!!

2016-05-01 ...
"НА САМОМ ДЕЛЕ, ЖИЗНЬ ПРОСТА, НО МЬІ НАСТОЙЧЕВО ЕЕ УСЛОЖНЯЕМ" КОНФУЦИЙ

2016-04-30 !!!-!!!!!
Прівет..Бажаю ВАМ спекти щасливої вкусної та гарної паски

2016-04-28 Правда !!!
Це його справи.....

2016-04-28 Подруга
Гафа маркова реве по селу що зять більше в неї не спит і нема кому комино чистити і гроші давати .

2016-04-25 !
Данко ти вже маєш проблеми.

2016-04-25 Подруга
Прийшов час правди в малинької няньки з садика є дівочка від жаби василька

2016-04-24 Дидар
Правда що юра ельмірин заделав в росії ще одного хлопчика

2016-04-24 орг
Якщо всі такі тут сміливі писати один про одного гадості,то чомуж всі пишуть під псевдонімом,а може напишете свої імена. Чи боїтеся,що всі дізнаються хто в Бистрому хворіє на шизофринію, розумний живе своїм життям,турбується про свою сімю. А найстрашніше, що пишуть тут ті, які прикидаються святошами і справно ходять до церкви. Мабуть вони сподіваються відмолити свої гріхи...

2016-04-22 Село
Пальканя здуріла, шалит іі, до пилася, треба іі здати у психушку як і Романа)))

2016-04-22 Вікно
Кажут що у пінча буде свадьба віддає малу .

2016-04-20 Едя
Завтра збори в клубі явка обовязкова будут обирати головну вафлістку центра.

2016-04-17 434
ащося вказувати маю Надя сама знае з ким Бубича обріхуе та його матірь а сама сидит у його хижі та його хліб ість прийде час я всьо вповим

2016-04-15 Роксолана
Люди гетісьте видуріли.Підіт лутше до церкви та Богу помолітся.такий великий піст.А Пачкалови невартісьте в слідо стати.Завідуєте та завідуйте мовчки!!!

2016-04-15 !!!!!!!!
Курінну треба не лише від бешенства лікувати, а і наголову требаї разом з її сусідом відправити в болницю

2016-04-15 .
Чуп бешенство з гавейом лічит а інколи медведя підключают коли тот берує після цурака

2016-04-15 !
Ти хібаньо сусова жиєш у туалеті, спите єдни другим попід ноги, а ти лепавко у водці заливашся, обріхуєш село із Саличков

2016-04-15 Г
На Курінну Оксану прийшла дурка, по Долинках гола бігат бешенство матки получила

2016-04-15 СОНЕЧКО
ВИ МОЄ ЩАСТІЧКО ЄДИНЕ ДЕ КОЖНУ СИКУНДУ ДУМАЮ ПРО ВАС ;)

2016-04-15 Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вам тоже бажаю сонячного,та вдалого дня....СОНЕЧКО ВИ МОЄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016-04-15 !!!!!
Пачкале заткай писок бідо воняча

2016-04-15 Руслана
Я право маю, боя ідо тепер зарплату получаю, яся навертаю

2016-04-15 !!!!!!!!!
Добрий ранок,хорошого Вам дня!!!!!!!

2016-04-14 !
Скоро вибори Русланко навернися бо Бистряни дуріют

2016-04-14 рошко м
На квасі гандони плавають завтра оголошується акція........ ало марина дає без чехла

2016-04-14 !!!
А ну вкажися подруго Надіна на селі коїсьтака на язик правду кажут що не треба мати дуже близьких подруг по тя підставлят видно дуже тій Наді завидує а сама дотипирь їй гузицю лизала а вони її з Іваном дома принимали тай родичів її.

2016-04-14 323
Да Хібаню знає весь район

2016-04-14 434
се правда хоть на старість стати поряднов нехарев ходила з молоду.Ми з тобов дуже великі подруги ти не представляєш.Уже ти плюс що не пішлась по матириним стопам імилась ся за Бубича зубами прикрилась свої оборти а хтось мучится всьо житя ще і обсираш як його так і його матір.Хочеш упувісти не жалілася ми николи я можу прямо у очи му упувісти при тобі

2016-04-14 з Рози Лаптєвої
А котрі то наложниці будує куперай на СТО Олекса Дищин з Майданським Головов? Се бизівно наложниці Оксані палац куперай будуют. Вона має великий досвід по обслузі клієнтів в торгівлі. Особенно помниься ресторан Два лебеді у Сморчка, і читаво моргати вміє на мужиків. То будемо типирь бистряни гудіти з маданськими наложницями. А може се Русю у наналожниці постригли? хто точно знає то відпишіть.

2016-04-14 Бистряни
Се за Надю пише ще та с...ка!Видно пила з Василинов разом .Чого в Бистрому мают робити зайди у нас своїх людей є.А Надя молодець приємно зайти на пошту.Гарне ставлення.Ти Надьо подумай з ким ти повадилася останнім часом той за тя і пише нехароту

2016-04-13 66
НАДЬО ти перед тим як сила на ВАСИЛИНИНО місто ще і ЛЮБУ виїлась.Ати не думала що прийде час розплати за всьо.Прикидашся біднов овечков а ти ще та сука

2016-04-12 Депутат
Водогін-квас проведений на менчул іщи при союзі,просто продали санаторій разом із квасом манделю.Се він ворочив сі діла з Марковичом.Зазвідайте Гафію,она в курсах

2016-04-12 Хто не вірить той най перевірит. САМООБОРОНА
Менчул з кирниця квасу проданий ділкови з м. БЕРЕГОВО сенчукови разом передані йому і земельна ділянка . В. Маркович підписав усі папири за купленого бобика йому.

2016-04-12 Фукс
То не лиш Бурдиха то і Фічоряк заставлят гарем збирати пласмасові бутилки по мусорниках. Плану ниє.

2016-04-11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЗА Ваш поцілунок СУЛТАНО я буду ваш покірний слуга і буду вірно ВАМ служити!!!!!!!!!!!!!

2016-04-11 !!
Султано Ваші оченятка сьогодні блищали золотою іскоркою,які вони боже красиві....

2016-04-10 Таня
Пилорама на квасу стала місцем посилення змій в санаторій ,МЕНЧУЛ, так що місця заняті і чуп може починати купання і поповнювати свій бюджет

2016-04-10 До Руслани
Приходить час розплати,бабки взяла відробляй лиш не на посаді голови куріца безмозгла...

2016-04-10 Іван Бистрий
Бистряне скорше спалят злодія Марковича і зельонку і фічорякову зустріч і вкрадений сільський клуб чим приєднаются до брехливого Марковича.

2016-04-10 Купальнику
Як Маркович займе Бистрий з водами мінеральними то буде нормальним бізнесменом продавати воду.А не крадену хащу з пласмасовими бутилками та вічно поламаним інтернетом.Від реммонтів в садиках ремонтів доріг лівих закупок може і не відкажеся.

2016-04-10 купальник
Коли відкриють сезон,або чи відкриють взагалі? ПАНІ РУСЛАНА продала урочище КВас на жаль правда. Дядя Іван як це так?

2016-04-09 село и люди
Сирота иван бубич баякий почерзи а щеся иршавци добавили добре кума куми постелила за язик

2016-04-09 000
А що надька бубичова привикла змолоду подва мати або мамка вибрала бубича зато цоркалова дитинка пишла доли гашков зато тепер богочко не дае

2016-04-09 111
ой бубичу у багни т сидиш угиркй час бо твоя обортниця розумно тоби лапшу вишат най велигдень прийде обись запив а онися из русланов порадят кого из двох Иршавських цимборив вибрати из жипом чи из бехов бо виили Василину из роботи а за все треба платити

2016-04-08 від батьків
чому води нема в дитсадику носят робочі з гашки а медсестра Германичка кипятит воду- вбиває мікроби заява звернення в районі вже сьогодні

2016-04-08 Роман
Майданська злодій банда розходилася не на фіглі. Маркович як крав хащу так і краде як заробляв на пламасових бутилках так і заробляє за рахунок бюджету як обкрадав людей на інтернеті так і обкрадає як прихватував землю так і прихватує як обкрадав бюджет так і обкрадає. А село мовчит ніби так і має бути.

2016-04-07 кум
куме БУБИЧУ ІВАНЕ чи знаєш кому подякувати щось нигди не узнав що такоє почуствувати що ти "татко".А ти кумо якся чуєш начальничков над жонов свого бувшого любовника який чуть не став" татком" замість кума

2016-04-03
На Майдані стояв і Маркович а Бурдиха тушонки з села збирала. Але то не мішало їм красти як при Кучмі так при Януковичу І Ющенку так і теперь при Порошенку. А кіть прийде президентом Юля Ви собі можете представити що сі двоє народні БЮТОВЦІ робити будут.

2016-04-02 111
Руслана вернеся лиш за своїми підстилками.Сільраду захопила,садик захопила ще перед відставков і АБОРТНИЦЮ БУБИЧОВУ забила на почту.Таку жіночку виїли з роботи душі в ній не чаїв.НАДЬО совістя не мучит за ВАСИЛИНКУ,я забив у тебе совисти нема як і у твої матири тому село свідок

2016-04-01 ОСВІТА
Но що Марько Колочавська не хочеш на роботу ходити та твій ГАЙ та будуть другі ходити замість вас.Хватит хроші задярь брати на дурняк .

2016-04-01 12345
кресяк іван іде з майдану в бистрий на дрива а бистрянам каже шо немає

2016-04-01 Мами
Дацьо то є колочавська доярка.Не проводит з дітьми ниякі праздники.Та чулисьме що хоче закрити другу групу та ми її нараз на всю область ославимею.Будеме писати в Київ лиш би попробувала.Буде сидіти в дома з Гайом а Галю або Петрівну на завідуючу они май достойні

2016-03-31 ВЕР.БИС.
Надія Василівна коли наведиш порядок у садику чому робочі не ходять на роботу.Завідуюча у першу чергу не ходить а як будуть ходити другі зарплату бере а на роботу не вказуєся один раз у диждень.Вона має ходити кожний день і її чоловік дворник по хащи має час ходити та дерево красти наведи порядок з ними а бо буде знати ОСВІТА та вийде на вас перевірка.У школі дворник Толік ходить на роботу щодня ми все бачимо. Бо О.Василівна директор на свому місті а завідуюча неварта керувати своїми робочими та най лишаться роботи.Ми будемо за ним сліткувати най свої 4часи відраблят та й вона в тому числі.

2016-03-31 ЦІКАВО
А хто такі Пальки,щоб когось нагинити пупок крепкий мають,гядіт в оба бо розвяжеся Блиндюк не поможе...?

2016-03-30 ПОТІК
Пальки возьмут його на шару за його писання а писати він буде у другому місті за того пацана що побилого дерево у бистрому в хащі.

2016-03-29 Дама
Дикуне де пропавісь що не пишеш може пішовісь дале гратися у бандіти куписи іграшковий пістолет ЯКИЙ БАНДІТ ТАКИЙ І ПІСТОЛЕТ ТАКИЙ ІЗ ТЕБЕ І ДИПУТАТ .ІДИ ДО ПАЛЬКІВ МОЖЕ ВОЗЬМУТТЯ НА ЗАРОБІТКИ БО ХАЩІ НЕ МАЄШ КІНЧИЛАСЯ ДОБРЕ ЩО ТИСТЯ З ГРОШИМА МАЄШ нехаре свинська

2016-03-29 Депутати
Скоро вибори Руслана ся навертат кідь Маркович ї визьме в гарем. Сюндюль Огли Фічоряк вже бив обдивив її в роті му ся її зуби не полюбили бо кладені. Остальноє натуральноє найби била.

2016-03-29 Ріка
Маркович із Бурдихов хотят приєднати Бистрий до Майдана

2016-03-29 МИХАЙЛІВНА !
ПІДСКАЖІТЬ ДОБРІ ЛЮДИ ЗАЩО МАЮ РОБІТНИЦЮ ПО ГОЛОВІ ГЛАДИТИ ...ДЯКУЮ !

2016-03-28 від надьки
Майданська сільська рада хоче поміняти Фатіму. В газеті опублікований конкурс на закупки продуктів в школу і садик та придбання інтимних послуг в гаремі. Звертатися за тел.2-70-97

2016-03-28 ВАСЯ
НАДЬКО ЧИ ДОБРЕ ТИ НИНІ ЗАРОБИЛА ПЛАТИТЬ ТОЙ(( З бАРСЕТКОЮ)) треба довги до светки віднести що петя тайком напив по 100грам

2016-03-28 думка
Читаючи коментарі із В.Бистрого приходиш до висновку:Верхній Бистрий саме сексуальне село в районі.У мешканців цього села окрім сексу інші думки в голову не приходять.Що вони й доказують на порталі.Ага...іще тема лісу.Але у Бистрому це якось мабуть взаємопов"язане.Тому Майданський голова приєднає їх до себе чоловіків на заробітки а жін в гарем рачити. І хащу буде де рубати

2016-03-27 !!!
Но РОБІТНИЦЬО Михайлівна тя за твій довгий язик по голові не погладить. Ужесь раз получила через дурну голову за своі милосердні вчинки, продажна шкуро. Що дуже ти скучно дома сидіти???

2016-03-27 Бистряни
Сикритарько такась хитра гі лис, нероби людям зло, бо всьо обернеся протів тебе. Відкрий Аптеку хоть тілько бде зтя користі

2016-03-27 Лісовики
сашо віддай хлопцям довги ти хоть маєш каплю совісті

2016-03-27 123456
Дорогу до червоної калини засралисьте санаторій менчул гадюжник зробилисьте з кирниць з квасу соляра і опилки витікают на лісопунті. А ви на сіліраді дозволили з головихов їм зробити мусорку з села. Бистрянка керує селом ви там свої ради робите

2016-03-27 1252524
Светко лишися пилорам.

2016-03-27 .123456
Ви коли голови срані пилорами гадюжні закриєте надавалисьте дозволів незаконних. ВИ НИЧ ТАМ НА СІЛІРАДІ НЕ РОБИТЕ ЛИШ НЕЗАКОННІ ДОЗВОЛА ДАЄТЕ.

2016-03-26 911
У сВ БИСТРИЙ появилися два голубі СЕМЕН І ГЕНА воні ніби ідут красти хащу а они там ссутся Семен Генови і когуток купив баде іх жони дивлят за ними давно замічали що они не такі нащо йім жони коли они разом можут жити... В майданський гарем їх взяти.

2016-03-26 светка
Петя хлоп молодець !!!!

2016-03-25 Германичка
Дуро подиви на себе та на своіх лепавих головатих доньок, бо Германичкам ви неварті у слідо стати ім хоч подоба є. А твоі чого ходять глядаючися по Міжгірю, а й нихто на них не дивит.Страшні чи що?

2016-03-25 до Германички
яка сама дуро таких і доньок має надка вже всі сОЙМИ ОББРИХАЛА ХОДИТ З НАТ.ЗИМОМРИХОВ ДРИМБАЮЧИСЯ ПО мІЖГІРЮ ДОБРЕ щО ЛОХІВ ДОМА МАЮТ А ГВОЗДЬ ІХ шестого отдела міг би мало піти у АТО

2016-03-25 Люба
Коби вас усіх забрали. Та менше будете по кафе сидіти.

2016-03-25 !
Ти Марино,закрий свій рот та незанимайся дурницями. Аж не хочеш мати проблеми, бо ти майже робиш на державні роботі.

2016-03-25 25968
У Майдані взагалі відмовилися від безплатних повісток, хабарі беруть суки як голова так і секретарка а тих хто не дає в ато відправляют курви взятошні.

2016-03-25 Жителі села
У Германички пять призовників три люди, і дві доньки медички. Таких у АтО треба на передову.

2016-03-25 Германичці
Германичко, роздай повістки своїм зятям та чоловікові, аж нєт та получиш сама з "тихого села". Ти думаєш, щось сама розумна, щось відправила поштов? Ти курво, у Майдані за повістки хабарі берут а ти не можеш?

2016-03-25 Колектив
Сикритарько нащо нам у садику медсестра, аж через два кроки медпункт, де працюють професіонали зі стажем. А Германиччина ЛЮБА, тупа гі валянок. Неможе і температуру поміряти. Лиш людей оббріхує.

2016-03-25 сойми
За массові вирубки за хабарництво від підпорядкованих осіб передаємо колективне звергення громади в екологію на майданського голову Марковича.

2016-03-25 132
Котра то брунетка пише за рижого

2016-03-24 Рижий
Рижий посмокчи не дочекаєшся.А на чисту воду тебе виведуть повір скоро.

2016-03-24 Привіт Майдан
Як Вам подарунок? Ходімо завтра у Міжгіря кохана!? Моїй скажемо що на сесію районої ради. Она і так не доганят. Хоть в Лопушному не усі лопухи.

2016-03-24 ася
Ти кажеш придурку що,дуран возит хащу а як би ти дивив на дітину яка 20років хвора і кожний день життя неина дні а на години чи віз би ти хащу та незанимавбисся хуйньою і несидівбись на хуї як на бабці а віз би йти дасть бог прийде і твій час і хватить обсирати хороших людей тобі ще до них далеко

2016-03-24 Цімбора
Ти дурний Варгуне літаш гібитя запалив. Сночи візісь повну машину лісу, з Дураном. Ци доклавісь лісничому.

2016-03-23 Розум
Нащо Бистрянам дурним автобус вам дурням коні виділит Маркович як приєднают вас до Майдана. Розумних Бурдиха в АТО відправит а красивих в гарем забере.

2016-03-23 Сигла
Чому неходит шкільний автобус, діти по три кілометри пішком ходят. Що грім у Сіліраду вдарив

2016-03-23 Л-не
Ау бистряне ви де що зарвався Бистрий

2016-03-21 Люди
Мішко Рошко добре ділит Лиднийови М. Що тот покриває тілько пнів.

2016-03-20 Рошко М
Стукачок

2016-03-20 ЛеСниЧа
Афтьо (МІШКО Рошко) з Пачкалом ліс возит. Люди не мовчіт

2016-03-19 Афтьо Мішик
Вирубав Поперечний а тепер перейшов у Повчову

2016-03-19 Руня
То не голова мастит пні нігролом а АФТЬО у ПОПЕРЕЧНІМ

2016-03-19 Руня
Майданський голова пні нігролом мастит.Перевірка йде

2016-03-18 Історія
25 березня зробили у світі найменший велосипед.Найдовше цілувались,що увійшло в історію.

2016-03-17 сиглянин
Порядна чеснодавалка,се точно......Рано і тиск помірят і градусник відсмокче. Бурдиха правда трохий кіпішує.

2016-03-16 Сигла
Пальканю на голову то порядна дівка

2016-03-16 Бистрий
Це є правда і такі побори по всьому району .

2016-03-16 !!!!!!!!
ЯКА ВИ В МЕНЕ РОЗУМНА ! УСМІХНІТЬСЯ,БУДЬТЕ ВСЕ ЩАСЛИВІ,ЖИТТЯ ПРИКРАСНЕ !

2016-03-16 !!
розумні слова

2016-03-16 111111
бистряни дурні люди ті що пишут таку дурню бо розумні би такоє не писали

2016-03-16 я
помираю повільно

2016-03-15 Міша
Накінець мир прийшов .

2016-03-14 Миролюб
А ВИ ДУЖЕ СУМНІ,ХОДІМО В МІЖГІРЯ В 11 або 12 і до 5-ти.СОНЕЧКО МОЄ ЩАСТЯ.... БУДУ ЩАСЛИВИЙ !!

2016-03-13 СОНЕЧКО
Я БІЛЯ ВАС

2016-03-13 СОНЕЧКО
Я ТУТА , А ВИ ДЕ???

2016-03-13 !!!
це моя мрія!!!

2016-03-13 ДЕНЬ ВИБАЧЕНЬ.
Сьогодні треба просити вибачення!Вибачте мені я як дітинка бігаю Вам по пятам,і неможу вгамуватись.ВИБАЧТЕ МЕНІ,АЛЕ ВСЕРІВНО Я ВАС КОХАЮ.

2016-03-13 СОНЕЧКО !!
СОНЕЧКО ДЕ ВИ...АУУУУУУУУУ..ВАС НЕ БАЧУ...ВИ ЗА ХМАРИНКАМИ...БУДЬЛАСКА Я ВАС ХОЧУ БАЧИТИ..МОЄ СОНЕЧКО..АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

2016-03-12 ДЕБАТИ
ХТО ВИНУВАТИЙ ??КОНЕЧНО Я !Я ЛИМ САМ ВИНУВАТИЙ Я Я Я ВИНУВАТИЙ !!!

2016-03-12 Ьрдам
Де дівся хряк дикун щось не вонит на порталі

2016-03-12 Днричко
Тобі ненабридло за марковича майданського захищатися.

2016-03-12 Помідора
Саво не мішай мені красти.Ти знаєш ,що я "чорна вдова".Відправилам Кополовця з Плитаном та відправлю й тебе...Я ще не все вкрала...Мій Василь має на проектах по СТО доларів ,айбо тото мало, а я дуже жадна...

2016-03-12 Правда
При першій можливості сяда це уже вирішено.

2016-03-11 Маркович Н.Ю
Всі факти я підтверджую це правда люди пишуть фахові знаю що скоро сяду я вимушена під дурника косити нехочу за грати

2016-03-11 сОВБЕЗ
МАРКОВИЧ Н.Ю.займалась розкраданням державних коштів ще з 1993 року , коли була прийнята у відділ соцзабезпечення на посаду інспектора з виплати пенсій та допомог.Виплачувались пенсії та допомоги за подвійними списками, а також "мертвим душам".Тягне на довічне ув"язнення з конфіскацією майна...

2016-03-11 !!!!!
Народе схаменися. Невже на торунській ріці лише два злодії Маркович Саша і Атаманюк. Та їх в кожному селі десятки. Про всіх пишіть. Най люди знают правду.

2016-03-11 Лесник
Ви Бистряни тупі!!! вже може доста брихати ідіт дащо робіт а не херньов страдаєте!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016-03-11 ТАК !!!!!!!!!!!!!
Майданці просипаються!!!! Саша на роботу не ходить бо нема що красти. Всьо вкрали в січні. Остатки поділили в лютому. А в березні за садик взялися. По графіку школу хочут обчистити в квітні.

2016-03-11 МИР
МИР все починається з Майдана. Маркович мирно краде гроші з садика а мамка поставляє продукти в садик.Татко робить ремонти в садику та школі а Сашка гроші краде. Се і вас чекає Бистряне бо вчора на сесії прийняли рішення що Бистрий приєднают до Майданської злодійської ради

2016-03-11 Превіт
А Ви мені снились......ЗЕЛЬОНКА МАЙДАН І САША ЗЛОДІЙКУВАТИЙ. В кого ся міг вдати. Отець з матірьов порядні трудолюбиві люди. Може в нанашка Дерича. Кажуть в селі що повертав до куми.

2016-03-11 Р
Кабане кілько хащі укравісь типирь буде ти кіниць ти дурню

2016-03-11 Сослуживці
Майданський Маркович Саша займався розкраданням коштів в особливо великих розмірах ще коли працював у відділі адміністрації при Деричові нанашкови Виплачувалися допомоги та субсидії за подвійними списками,а також " мертвим душам"...

2016-03-10 До такса
Ти придурку то Не Саша Маркович а МІШКА ЩО МАЄ ТОПОЛЮ І НЕ КРАДЕ А МАЄ ліснсіку

2016-03-10 захисники
Марковича майданського злодія на поруки небудемо брати бо пусте місто нам позорно за такого відвертого ворюгу

2016-03-10 Такс
Марковичу за розкрадання лісу в особливо великих площах тягне на довічне з конфіскацією...Короче піпец зельонці в майдані. Криша кажуть потекла.

2016-03-10 Сослуживці
Маркович Олександр ще при Деричові займався розкраданням державних коштів в особливо великих розмірах,коли займав посаду в адміністрації. Виплачувалися допомоги за подвійними списками, а також " мертвим душам "...

2016-03-09 До міліції
Коли сяде дикун Алкаш який нині може із горя напився

2016-03-09 дупа
точно у 2016 році маркович майдаун відповість перед законом за всі злочини бо факти неприховати

2016-03-09 Бистряни
Як марковичка із соцзабеза забере від нас дитячі то най забират і в лозян, бо ми мовчати не будеме.

2016-03-09 лесся
ти сашо воняку у бистрий з своїм бізнесом непхайся. бизівно тобі мало торгівлі та щи дависся у бистрий. ще хочеш продавати леп із бляшок та з бляхунів. життя тобі тут небуде. зївись із свойов будовов турбазов руслану розвитку тобі тут небуде так і знай. масажі за мною. а ти стерижи собі бізнес у майдані та бурдисі преміїї виписуй. який ми бізнесмен я тобов займуся...

2016-03-09 міша
Сьогодні в клубі збори вибір головного голубого .слава чекан проводить засідання

2016-03-08 ПОДРУГА
А я тебе дикуне попереджала оби ти людей необливав брудом а ти непослухав тепер видиш до чого твоя писанина довела позорррр.

2016-03-08 цікаво
В няй бульша свиня в нашому селі

2016-03-08 Кажут
Май більше вкрала Синевир, Колочава , Лозянське всі мужики на заробітках , а любимі жінки получають не всю допомогу незаконно дітина школьник може перевірмти.

2016-03-08 СИГЛА
Люди ви не чудуйтеся,свиня є свиньов його старий дикун добре навчив шифруватися,тож бивший мент.

2016-03-08 Не кіпешуйте
Ідіт спати міліція її повезла в воронкови все призналася в нашому селі май менше вкрала.

2016-03-08 Селови
Як не сваритися коли такі гівнюки рвуться до влади гниди

2016-03-08 ДІДО
Що ти Вася тота жона зробила ти будеш гріх мати за ту жону ти паскуда як і старий ментяра.

2016-03-08 Село
Не сварімся це непоможе , люди помирають на Сході . а хтось краде міліони , така ситуація повсіх селах і це легко перевірити і крапка.

2016-03-08 Сигла
То случайно не тот ВАСИЛЬ що не пройшов у депутати? Він жінським імям підписуєся Дожився

2016-03-08 Вітаємо
Вітаємо того чоловіка із 8 березня що підписуєся Леся його звати василь но він став сука він не знаєся мити вася ти не вася ти Леся запомни

2016-03-08 невідомий
Бистряне у вас там точно мало розумних людей,за вами плаче псіхушка.Невже вам не ганьба?????

2016-03-08 ДІДові
Дивіться добре абисьте щось не прогавили.

2016-03-08 Стас
Я живий.

2016-03-08 ДІД 8 Березня
Марько не возмущайся бо добре за тобов дивиме як ходиш на роботу. Як буде треба то підеме у Освіту на тебе тай на твого Гая що задарь бере гроші а на роботу не ходит.

2016-03-08 Правда
Наше село справедливе , а тій злодійці не треба угрожати, а думати за адвоката.

2016-03-08 А
Може інспектор обманув.

2016-03-08 Капец
Що робити ?

2016-03-08 Юрист
Всі люди при пересіканні кордону реєструються і при отриманні допомоги також . Заробляла в рік міліон і само інтересно до цього питання мож повернутися в буть який час мож уже кожному злод . нах. пос

2016-03-08 Чуйка
Марковичка з Таньов гундавов бігают по Лозянськім та просят жін оби їх ся люде срочно вертали із заробітків ,бо буде провірка.Туй вам і КОРУПЦІЯ...

2016-03-08 Хаа
Нам бистрянам буде добре ходити у Майдан за справками!!Майданци на нас болт положат нич нам робити не будут вот тоді буде порядок

2016-03-08 село
Писати треба всюди на Жабляк Руслану Юріївну, яка обікрала село на мільйони. Такої сфери немає, де б не були списані кошти: ремонти вулиць, ремонт садика, прокладання дамб. Рано чи пізно винні будуть покарані.

2016-03-08 Справа
Справа набрала розголосу вже і рівень області в курсах одну принципову людину і сідат на довго ,це тисячі людей яких неможливо спрятати .

2016-03-08 батьки
Марія Василіана Дацьо Ви чому концерт в дитсадку не підготували до 8 Березня,а діти так хотіли привітати батьків.ЗА ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗАРПЛАТУ,та ще й не малу.Не бажаєте звільнити місце для іншої людини?

2016-03-08 до бистрян
Люди не дурійте з детськими грошми бо прийде на нас перевірка та усім відмовлят, у Лозянському у каждого бусик і усі по заробітках а у Колочаві люди на джіпах ся возят та віллу каждий має, а бо там таких проблем нема. Самі себе підставляєме. Марковичка ся викрутит а з нас гроші познімают.

2016-03-08 ЗА
Савченко

2016-03-08 Тота
збираємо акції на підтримку , або голодування.

2016-03-08 1
Шановні жінки! Вітаю ВАС з прекрасним весняним святом --8 Березня. Бажаю міцного здоров"я, удачі,радості, безмежного кохання,здійснення мрій. ГАРНОГО ДНЯ!

2016-03-08 Войенком
Негризітся бистряне через пару днів ГЕРМАНИЧКА пороздає вам повестки, підете в АтО свій розум показувати

2016-03-07 Справа
Компитентних органів на міліони грн , дурік не пройде .

2016-03-07 ......
Ви хоть думаєте,перед тим як писати,чи ви так з фонаря???І смішно і грішно,читати тоту маячню,що ви виписуєте тут! Вам самим не ганьба,хуже тих дітей що сидять в соц. сітях.Самі себе позорите.Щось не любиться та прямо кажіть,а то анонімно такі гірої один одного брудом обливати!!!А самоє головноє:Грамотності "0"

2016-03-07 Телебачення
Беремося за розртеження матеріал бомба , вдячні за дзвінок.

2016-03-07 Люди
Ідіт спати.

2016-03-07 спокі
Трохи прояснилося... Ця сарна задовбає кого не хочеш! хоть чесності кожному ой як бракує... Завтра чекаю дзвінка з поясненням

2016-03-07 Ірак
Кабане не вибралитя за то що там для свиний ниє царку

2016-03-07 .адимрфшрь
Дикуне найти наснится страшний сон ти думаш що будеш злість зганяти на людях що за тебе не голосовали ти дурню УБИВЦЬ НИКОМУ НЕ ТРЕБА

2016-03-07 До людини
Треба відповідати за діяння .

2016-03-07 людина
людии ви,що подуріли таке писати?Ви скажіть в очі ане позаочі,що про кого думаєте!!!!

2016-03-07 Якщо
Небуде звільнена , телебачення вивчит ці факти і буде знати вся Україна .

2016-03-07 буряк
Пів села за Бедека він знає де кожного відцизнина.Сьогодні підплатив за могорич залежних людей оби заплатали кимпильський міст показуха-не може бути,слідуюча дорога на Граб.Людина робить за свій кошт справжній голова.

2016-03-07 Дои дикуна
Що не пишеш пиши як убивавісь чоловіка чи сниттися якісь убивав нехристе.

2016-03-07 паталогоанатом
СКОРА ПРИБЬЛА

2016-03-07 Надя хібанина
Гафко, грім у тя вдарит, щось ся до ня імила.Ти своі зяті гулящі не видиш.

2016-03-07 Здуріріла
Марковичко в тебе два варіанти пов....я , або тюрма , така ситуація по всіх селах як унас ти пусте місто.

2016-03-07 А
Вася який ти бандит ти сука

2016-03-07 АТО
Плачу за кабаном

2016-03-07 Кабане
Де спрятавісь кровляну біту

2016-03-07 Юрист
Факти порушень сто відсоткові їх немодливо приховати поборами займалися повсьому району хтось звернеся офіційно сяде надовго , може Худинець візьме напоруки.

2016-03-07 !!!!!!!
Та що кідь напишут????? ШИЗІКАМ ВСЬО РАВНО, БО ВОНИ ШИЗІКИ!!! Г..О то рідне середовище. они резерви не використають у них безлім

2016-03-07 до власника
Відключіт інтернет дурним Бистрянам.Вони вже свій ліміт обливання один одного г..м вичерпали.

2016-03-07 Порада
Тікай Наталко в Московію до Януковича з Азаровим поки не пізно...Лозянци тя відвезут...

2016-03-07 нікролог
депресія то є дуже небезпечне явище для шизіків БЕЗПРЕДЄЛЬЩИНА то ще слабО сказано болячка то николи не смішно то лише співчувати мож

2016-03-07 Правда
Не смійтеся бо завтра за вас можут написати шановні праведні не грішні

2016-03-07 Оля
Хібаню віддати за лісника бо вона любит його всім що лиш має

2016-03-07 ПІДСКАЗКА
Брянику сокоти Райку бо доки ти хліб возиш а Федя на Райці ся возит.

2016-03-07 До Надії Хібані
Вже Чирничка тя ізмінив, типирь і пес тя невозьме

2016-03-07 балаболови
Ти краще свій язик у поруки так запхни щоб на вихід і виліз

2016-03-07 Вихіт
Треба брати на поруки , небога , щобуде робити уже телефонують з ужгорода весь раяйон читає.

2016-03-07 Тотем
То тота в ланосі хібаня но класна діва она може дива робити

2016-03-07 Міша
Давно пора вернути старого лісничого і марків на лісників бо вже з кирничок млаку зробили. ТОМИНУ НАТАЛКУ ПОСТАВИТИ МАЙСТРОМ ЛІСУ БО МЕДВЕДЯМ НЕМА КОГО

2016-03-07 ЛиС
Верніт Федора Жабу в Бистрий

2016-03-07 Бистрий
Не судіт їі марковичка поверне налрабоване .

2016-03-07 ЧЕСНО
Я ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВСЕ......... ТОМУ ЛИШЕ МІЖГІРЯ І ЛИШЕ О ПЯТІЙ НА НАШОМУ МІСЦІ..... Я БУДУ ТОЧНО ЧЕКАТИ.....

2016-03-07 !!!!!!!!!!!!!!
О так чекаю вже завтра від завтра і назавжди!!!..... Моє кохання вічне від завтра лише Я і ТИ!!!........ Будемо чаю зельоного пити, а далі буде що буде, не можна далі так жити!!! О пятій чекаю ТЕБЕ.......

2016-03-07 Людина,яка бажає Вам добро
Бистряне помоліться Богу вечером,попросіть,щоб Він впустив в Ваші серця ДОБРО,ЛЮБОВ,ПОВАГУ ОДНЕ ДО ОДНОГО,і побачите Вам стане легше на душі і в житті.І тоді і Ви і Ваші рідні стануть щасливими.Невже в Ваших серцях не має БОГА?

2016-03-07 Матушка
Саша на кемпінгу строїт чоловічий монастирь а не колибу. ДОБРА ДАВ ФЕДЯ !!!!!!

2016-03-07 Село
Пане голово ми згідні платити собезу лише не покурсу долара .

2016-03-07 МОЄ СОНЕЧКО (ЩАСТЯ)
Коли ТИ ходиш по землі,а думки літають в небі,коли ТИ бачиш лиш ЇЇ,як хтось проходить біля ТЕБЕ......Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ,як СОНЕЧКОЮ люблят квіти,без СОНЕЧКА їм на цій землі не жити,ВОНИ тягнуться до СОНЕЧКА,щохвилини,до тепла,яке згори ЇМ ЛИНЕ ..............................

2016-03-07 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Пробач мені,що дуже часто,у простір ночі-самоти,я шлю Тобі,немов троянди,оці написані листи...Зелений чай,і квіти на столі....Я ЧЕКАЮ ТЕБЕ У НОВОМУ СНІ.,Щоб знов побачити Твої очі блкитні,КОХАНА МОЯ Я ЧЕКАЮ ТЕБЕ ЗАВТРА У МІЖГІРІ....НЕ зможу,ні не зможу,Я СКАЖУ,всі ті слова,що серце крають..Вже перейшов З ТОБОЮ ту межу,КОЛИ у очі кажуть,що КОХАЮТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!

2016-03-07 Народ
Якщо хтось знає хто бив Стаса не таїть пишіть їх прізвища бо сьогодні Стас а завтра буде ще хтось не треба шпану прикривати.

2016-03-07 .ад
Всі хто били хвору людину здохнут.ВОНИ ГОМІКИ

2016-03-07 руня на копиці
всі хто не може дома заробити котрі сидять без діла і чекають.що сільська рада підойме на ноги пів села.тоті що бачать хто краще живе від нього.хто хоч якось пристосувався до складних умов.в кінці кінців імпотенти пишуть і оббріхують порядних людий.Портал закриють а в нас нічого не зміниться всі залишаться з проблемами на одинці хто в такий бруд вложить кошти або зробить дороги ми себе показали. Сидіть і дале підпираючи обеліск та збираючи сільські бріхні. Це правда!

2016-03-07 Стас
Тих хто мене бив і треба відправити на курорт у Берегово, бо лише дибіли б"ють слабшого та хворого.

2016-03-07 А
Усіх мафіозі у ато.

2016-03-07 ....
БРОШНЯК,ПІФ,ПАЧКАЛО,(ЛІСОВА МАФІЯ)

2016-03-07 БЮТ
Скоро вивчемо детально факти головне неможливо сховати порушення масового характеру.

2016-03-07 МВС
Бачимо у Бистрому у нас багато роботи і битярі,убивці,злодії.

2016-03-07 Загадка
Малоє товстоє а голова як ЗАЛУПА

2016-03-06 ПАЛЬКАНЯ
Я давно догадувалась що то лисоє чмо за мене пише він дуже пошкодує.

2016-03-06 До мами
Вор должен сідет в тюрьме не буде звільнена . будут знати рівень області та київа це правда.

2016-03-06 Мама
Убити людину великий гріх Бог наказує за вбивство до семого покоління

2016-03-06 ТАК !?
ПРИЄМНОЇ НОЧІ...

2016-03-06 Народ
Пане голово якщо незвільнете маркович н , сяде боці факти правдиві і мабуть іх всі правохороні органи прочитали і вивчат.

2016-03-06 !!
У ВІВТОРОК У МІЖГІРЮ !?

2016-03-06 Громада села
Люди голосуйте за Пальк Л.І.

2016-03-06 Революція
Нічого не змінилося Убивці і тепер хочуть прийти до влади навідь у селах де один про одного все знає

2016-03-06 !!!
Що бде що стаса побили хто ци писарів на курорт поведе у Берегово.

2016-03-06 Сигла
То стукач

2016-03-06 Нмрод
Така ситуація повсіх селах району , Марковичка н думає , що вдитячому садку добре знає ,що перетен кордону фіксуєся і отримання доп. також і це незаконно .

2016-03-06 Бистрий
То гайічника син

2016-03-06 Д
Дикуне що паплюжиш Пальканю ти думав що виграш вибори но кому треба УБИВЦЮ ЧИ СНИТТИСЯ ТОТ ХЛОПЕЦЬ ЩОСЬ УБИВ У ІЗКАХ

2016-03-06 село
Брянику, сокоти свою жону від Жаби Івана, бо часто забігат в Бистрянку. Щось підозріло, що він уступив депутатство твоїй жоні?

2016-03-06 Народ
Пане голово за розкрадені гроші Марковичка н купила 3 будинки це юредичні докази не децкий лепет роз. гр будете соучаском .

2016-03-06 1
Сьогодні ввечері серед села група підлітків побила психічнохвору людину -- Стаса.За що ви, здорові бугаї, покопкали говдоша? Якщо ви ще хоч раз скажете до нього погане слово ,то всі прізвища напишу. Що зробила вам 40 кг. говдошина,бидло неповнолітнє? Побийте таких аби вам здачі дали, але таких далеко обходите,що писок виб"є. Певно ваші батьки не знають,які подвиги роблять їхні сини.А батьки порядні люди.

2016-03-06 ...
Колись з Пачкалової гузиці невилізав та добрий ти був а тепер бись його у АТО вітправляв.

2016-03-06 Дикунови
Вася пиши пиши допишешся

2016-03-06 Поліція
Маркович Н.Ю. і так, і так сяде - бо є за що.

2016-03-06 Мент
ВИШКА .

2016-03-06 1
Не Брошняк вівчаря а вівчарь Брошняка тот май розумний як Брошняк. Машину купив за пару місяців роботи а Брошняк за пару годів.Та не Юртин тіче у відпуск а Брошняк.

2016-03-06 Голова
Марковичко Н пиши заяву на звільнення це громада району читає хтось зверниться і так сядеш це нешутка .

2016-03-06 до брошняка
Ати за піфом підеш.Чогось утік у відпуск знаєш що і на тебе прийде бідиця.Нащо пацана молодого єбеш.

2016-03-06 ДО БИНЧАКА
Перик не підер він ще хуже то вопше не чоловік він на міфішу змахує вони разом і кратці в перика стрічаются коли жони нема дома.

2016-03-06 ЛЕСЯ
Пачкале ти скоро йдеш у АТО бо таких як ти там треба менше будеш завдавати шкоди лісовому господарству.

2016-03-06 ЛЕСнича
Піфе іщи раз у гашці стрилиш обись знав там коло машини де лишаш будуть тя чекати зміліційі.Впятницю бивись більше не будеш бо сядеш скоро підере.

2016-03-06 Заципила
Марковичка н.Ю зацепила працівникаСБУ сяде скоро.

2016-03-06 1
Руслану треба вернути в Бистрий най відповість за всі свойі незаконі рішеня криміналу за нив много.А людий дурит ніби буде йти на голову а сама сидит тихо вона всьо Надьчиними руками робит а за нийі тихо забудут

2016-03-06 до 123
Він ся до краде підер у Вагерича всі документи на нього є в Бистрім є чоловік який го покладе на місто.

2016-03-06 123
Маркович Сашко підер обікрав майдан типирь ся імив до Бистрого як на садик в Бистрий привезли шутер з добробуту а він забрав на свій готель який разом з Русланов строіт на кимпілю.

2016-03-06 Маркович Н.Ю
Я доскакалася я розумію , що людина на заробітках сімя неможе получати гроші , а внас тисячі таких не хочу сидіти.

2016-03-06 оля
Чи помниш Федоре Жабо,якісь балдів в Калині,такісся напив гі свиня,гетісь і топанки погубив по бистрому?,та Германичка ти їх найшла та принесла Галі.З теперішнім лісничим скучно,а з тобов весело було,ти справжній хібак.....

2016-03-06 Стас
Заспокойтеся бистряне, запрошую вас на чай з тортиком, з мене чай. а звас тортик.

2016-03-06 Олена
Цікаво скільки вдень началниці соцзахисту приносют награбованого Маркович н.ю говорят заробіток голови місячний.

2016-03-06 1
Добрий в Марковича розум вам би такий. Що вже Маркович зробив не так? Чому його дістаєте?

2016-03-06 Звернення
До прокуратури , міліції . СВУ факти які мож перевірити термін відсутній по соцзахисту.

2016-03-06 бурдюшка
Марковичови Добре в майдані і без Бистрого обкрадати два села ще розуму не має а бурдиха в Бистрий не посміє

2016-03-06 Народ
Ми розуміємо . шо наших людей реєструют на таможні при перетину кордону і ми немаємо права получати допомогу ми згідні платити марковичці.

2016-03-06 !!!
Зато Марковичка Н.Ю.з совбезу начальниця має аж ТРИ будинки.І Янукович тілько не мав...За то вона й подяку має від М.Азарова,бо й з ним ділилася.А тепер ділит бабло ЦЯЙЛИКОВИ ,бо добре її " обслуговує ".То печена "к...ва".

2016-03-06 111
Боже, Творцю ф Отче всфх людей, Ти закликаєш до себе всі народи світу. Просвіти їх, щоб серед суєти нашого часу вони дізналися про те, що може принести нам мир.Збуди в них щире прагнення до порозуміння і єдності. Допоможи нам прощати одне одному те зло, яке ми заподіяли одне одному і продовжуємо заподіювати одне одному. допоможи нам співпрацювати , щоб між нами виникло порозуміння,полвага прав кожної людини, у злагоді з Твоєю волею. Очисти наші серця від усякої образи і ненависті. Збережи нас від гордині, ненависті і егоїзму , ворожнечі. Хай жителі нашого села рішуче стануть на шлях єдності і миру, співпрацюючи одне з одним. Нехай буде завжди благословенне Твоє Імя. Вислухай нас . Нехай прийде в наші душі Твоє Царство МИРУ і Злагоди. АМІНЬ. Амінь.

2016-03-06 Худинці
Не спи небійся дітино, а може тобі носит.

2016-03-06 Ельмірі
Розумних і мудрих жінок чоловіки бавлят і свої і чужі.

2016-03-06 Р
Так збирають повсьому району . це можливо перевірити і через півроку , ПОЗОР.

2016-03-06 контролюючі органи
Будь добрі напишіть прізвище тих людей,що був у них інспектор.Будемо дуже вдячні......

2016-03-06 Ельміра
Ельміра Василівна бавит Юру бо є позад чого,а ти свого бавиш за хрен,що ти пригаздував. Ельміра Василівна розумна жінка.

2016-03-06 ....
Не Маркович провів інтернет в село!

2016-03-06 За руслану
Та руслана якщо і било таке за тот соцзабес,щоб прикрити що ваших чоловіків дома нема і щоб ви получили якісь гроші,а вам і це не добре!Боже,які йобнуті люди

2016-03-06 бинчак
Де тота курва продажна Перик Василь?Ходит як підер наповоду у Надьки з Русланов скоро му піздєц депутат хуйів.

2016-03-06 до !!!!!
А що Руслано може уповіш що то неправда що їздилась із інспектором із соцзабеза по людьох за сиглов та збиралисьте гроші Марковичці оби ваші справи не кивала за людей що по заробітках. Люди всьо знают.

2016-03-06 Ельмірі
Та вжесьме віділи який маєш авторитет у селі на виборах кілько за тя людей проголосувало?Не возвеличуйся так бо ти є ніхто без Юрових грошей за того бавиш.

2016-03-06 Надія Василівна
Не звертай уваги на дурниці,що пишуть кілька бистрян. Всі знають,що ти грамотна і порядна жінка(лише чомусь забули скільки разів ти їх виручала відколи робиш.)Усім ніколи не догодиш.

2016-03-06 Н
Влада кришує побори, буде новий генпрокурор та керівник уряду тоді розберемся з узурпа. влади.

2016-03-06 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сходіт до Церкви,та не обговорюйте людей,це великий ГРІХ.Росадо введи регістрацію,бо інакше Я тебе березагружу щерез інтернет !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016-03-06 Н
Влада кришує побори чому.?

2016-03-06 Лісничий
В селі ліс мож красти всі то роблят а ще що не знаю підкажіть

2016-03-06 Міша
Се вам провів інтернет майданський злодій маркович обисьте за нього голосували на других виборах. Не проголосуєте і інтернет відключат. А проголосуєте обкраде село хуже Руслани.

2016-03-06 Р
Скоро буде новий керівник уряду і новий генпрокурор.

2016-03-06 Верхній Бистрий
Клас у село провели інтернет типирь не треба іти в центер обись узнав новини, що в селі чути прочитай портал і ти у курсі всьих новин.

2016-03-05 !!!!!!
Но вже всіх псів пустіт на Руслану і на Надю!!Вже і соцзабес суди приплутайте!!!!правду написали ранше:Не село ,а дурдом,хуже Стаса!!!Імилися до тої сіліради і всьо !Лиш село позорите своїми висказуваннями!!Вам самим не ганьба!Себе не поважаєте,та хоть за інших подумайте,що тоже туй жиют!

2016-03-05 !!!
То не інспектори збирали,а Руслана збирала і казала , що Марковичці Н.Ю. в собез збират.Що забулисьте ,як то було???

2016-03-05 до бстрян
То не начальниці соцзахисту інспектори гроші збирали, а самі для себе.

2016-03-05 ЧЕРЕП
Хто такий бідолага, що не може ходити, біля "Кемпінга" живе? Може хтось його знає? Вродіби немає таких.

2016-03-05 !!!-!!!!!
СОНЕЧКО! Я ВАМ БАЖАЮ,БУТИ САМО ЩАСЛИВОЮ,ВАША УСМІШКА ДУЖЕ КРАСИВА .............

2016-03-05 000
то добре що видиш скоро і того не буде треба буде лінзи

2016-03-05 Сигла
Ти Варгуне рубаш хащу понад село, тота Цилька Секс-аферістка добре тя вишколовала

2016-03-05 !!
Ви це сирьозно ???

2016-03-05 ВАЙФАЙ
БАЧУ У БИСТРІМ СКОРОСНИЙ ІНТЕРНЕТ ВАЙФАЙ

2016-03-05 ......
Точно не до тої,що Ельмірина!!Там абихто сидіти не буде!І люди не перший рік роблять!Ельміра мах що школу,фізкультуру,що ще треба

2016-03-05 КИМПИЛЬ 1 ГРУПА
ВИБАЧТЕ БО НЕ МОЖУ ХОДИТИ ДОБРЕ ТАЙ НЕ ДО МАРЯНИ МЕНІ ЗАТО ЯК МАНЬЯК МАЮ ЛИШЕ УЯВУ Я НЕТО НАПИСАВ МАРІКО ВИДАЛИ БУТЬЛАСКА

2016-03-05 Цікаво
А до якої відноситься освіта Наді та Руслани?

2016-03-05 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ельміра Василівна,А ВИ БАЧУ РОЗУМНІ,ТА МУДРІ...Я ВАС ХОЧУ ОЗОЛОТИТИ !!!!!!!!!!!!

2016-03-05 Бистряни
Нащо вам тої Руслани, забулисьте як она збирала гроші та передавала у соцзабез Марковичці за ваші дитячі та субсидії, забулисьте вже, а типирь дале хочете оби нас оббирала.

2016-03-05 ПРАВДА!
Но,вже один з вищою освітою працював! Та скільки попрацював 3-тижні,багато!Много таких вищіх освіт у нашому селі!(куплених). А Ельміра Василівна,Ваша,яку освіту має,нагадйте!!!!І хто говорить за заказні вибори,народ сам обирає,а потім жалується!А за секретаря голосують депутати,та чого Ельміра не давала свою кандедатуру,якщо вона такий секретар? Та всі роки Вам Надя,була добра,а тепер що?Та людина,незнаю кому дорогу перейшла,що так її тут обговорюєте!

2016-03-05 Правда !!!-!!!!
Правда !!!-!!!!! Я БУДУ ВАС ЧИКАТИ У ВІВТОРК У МІЖГІРЮ ПРАВДА !!!-!!!!!

2016-03-05 До ПРАВДИ
Пишеш, що немає заміни Наді секретарці, але є такі , що хочуть і можуть працювати та мають вищу освіту. А на жаль, не можуть виграти заказні вибори. Як Надя скаже, такі вибори і будуть. Хорошим секретарем була б Ельміра Василівна.

2016-03-05 До правди !!!!!
Який кримінал ??? В Україні свобода слова, демократія, можна писати що знаєте і що хочете, тим більше що пишеться правда!!! Хто такий умний, що знає термін "кримінал" і усроївля вичисляти прізвища підписантів???

2016-03-05 До правда
Минти ся сміют із таких як ти

2016-03-05 Правда !!!-!!!!
МОЛОДЦІ ! Я ВАС ПІДТРИМУЮ !!!!!!!!!!!!ПОФАМІЛЬНО БИСТРЯНІВ Я ВИЧИСЛЯЮ,І ЗНАЮ ХТО ЦЕ ПИШЕ...БУДЕМ ПРИТІГАТИ ЇХ ДО КРИМІНАЛУ...........

2016-03-05 Бистрий
Не село,а дурка!Ви ще май дурні чим тот Стас,що ходит по селу

2016-03-05 до правда
Се правда!Я сам чув коли говорили як у воєнкоматі договоритися мож било давно,то тепер то прикратили!А при чому там Руслана,она ж не робила у воєнкоматі!!І до повісток нич не мала,то ГЕРМАНИЧКА!

2016-03-05 ПРАВДА!
Люди,ви що зглузду зійшли? Ви бачите,що ви пишете?Подивіться раз на себе,а потім за інших пишіть!Називається: "Бистряни взнали,що таке інтернет".Тепер,щодо АТО,як якиїсь розумний напитсав:Руслана прикривала,щоб не їхали в АТО!!Якщо ти такий розумний,то чого не поїдеш,або твої сини,або родичі!!Всі ви так говорите,а коли прийдуть повістки,то синків прячите,а потім ті синки ходять по селу,і розказують,як батьки договорювалися,щоб не служив! Та най іде і відслужить в арміїї,той срок,як інші хлопці з села!Другий раз,будуть повістки ,звібрали своїх синків і у воєнкомат,якщо такі совісні всі!!А Надя,вже тепер не добра,та чого не скажите їй в очі,а тільки тут,що немає смілості,зате тут,такі всі герої,коли анонімно!Що всі мають вищу освіту,щоб замість неї піти,чи знають її справу краще за неї!Все говорили в Бистрому не дуже розумні люди,а ви цими своїми поемами і пошлятиною,ще раз доказуєте,що правду говорили!!Це весь район читає,і вже сміється з цього всього!Навіщо таке вже писати,кожний нехай на себе подивить,а потім пише за інших.

2016-03-05 кимпіль
Скоро меблик пригород зарінок бо суботники там му навозили терпугу і він собі пригородит і постройит ще одному шовгорови дачу тот му дасть доста хащі бо рубат. А польський шовгор купує від нього відходи на мебель на яких му жону дримбат файний у нас буде голова він рогач а вона курва ще май хужа від руслани.

2016-03-05 Я
кожну секунду,я хочу бути з Вами

2016-03-05 !!!!!!!!!!
Що Робите ? А Я ВАС бачив !!!

2016-03-05 Привіт
Я СУМУЮ...ЗА СОНЕЧКОМ !!

2016-03-05 123
То не РУСЛАНА ПРИПРОВАДИЛА а Войтова сама собі достойну заміну найшла.

2016-03-05 232
За Пальканю пише Цилька, ане дикун

2016-03-05 газета
Пора портал перейминувати на БИСТРЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ.Таке враження,що більше нема про що писати,тільки Бистрянам о..ти один другого.

2016-03-05 ПОДРУГА
Пальканьо требати було депутатства тепер тот світлофор дикун най за тебе доста пише.

2016-03-05 Депутат сільської ради
Войтову вернути на бугалтеку

2016-03-05 Шеф
Жаба імпотент то вже перевірино

2016-03-05 Бистряни
А що у Бистрім небуло розумних людей на бугалтера що Руслана припровадила суботницю з Торуна а тепер іі ся насрали з Надьков.

2016-03-05 Село
Жабо І. Небоїшся Бряника що так часто бігаш ід Марині Іваничові у Бистрянку

2016-03-05 ВОВА
бедек з полячком замусорили улицю і не платять робочим чого не видит екология руслана подарила му сральник оби тихо сапів

2016-03-05 Прохожий
Якщо про вас пишуть то ви ще комусь потрібні. Всім удачі!!!!!!

2016-03-05 !!!!!
Дякую!!-!!!!!

2016-03-05 !!
СОЛОДКИХ СНІВ.....

2016-03-04 777ААА
Де тих трьох злодіїв Бистрянських у Сибірь тоті і там будут хащу красти то получиться верли кота у сметану они хоть де пристосуються ЗЛОДІЇ У ЗАКОНІ

2016-03-04 666
Она не буде довго головувати, бо на дві сторони світит.

2016-03-04 669698
Федорчійка найся і не надіє, она не буде головов, бо люди знают, що они з Русланов всі разом крали та ділилися. Руслана втікла, а Федорчійка куди втече, буде відповідати за всіх.

2016-03-04 сашко
А ви самі не варті,та жаба вас давить.Люди добрі схаменітся,ви паплюжачи інших,папжите самі себе.

2016-03-04 шприцу
Оприділися, що ти хочеш від Пачкала?

2016-03-04 ЛЕСнича
Пачкала в сибірь а не на голову з піфом та брошняком разом добра буде бригада.

2016-03-04 ШПРІЦ
Пачкала на голову та буде порядок.

2016-03-04 12356
Юрівна ти свого сашка кумця привела в село а він засират рамами і домиками все що лиш міг

2016-03-04 666
Меблик робит на Федорчійку ! Не агітуй за нього.

2016-03-04 до 123
Не пириживайте скоро йій корона впаде з голови меблика виберут на головута та рожене всю сільраду.Депутати за ню непроголосуют є вже друга на сикритарьку а Надька піде за Русланков.

2016-03-04 666
Надько, а чого Ельміра Василівна не вийшла на депутата ???

2016-03-04 До 123
Піддержую ці слова. ФЕДОРчійка вийшла на секретарку "по головам", та ще Ельміру брудом поливат.

2016-03-04 123
Федорчійка ходит по селу як пава доста ся загордила она вже никого не допустит на голову буде сама із суботниками керувати та ділитися .Залізла їм у діру та зато нич не каже що засрали кимпиль

2016-03-04 ЧЕРЕП
А ТУТ НЕ СКУЧНО....щО ЛЮДЯМ НАКИПІЛО ТО І ГОВОРЯТЬ...ВСЕ ПРАВДА....жИЮ ТУЙ....ОДНИМ СЛОВОМ....ХТО, ЩО СОБІ ЗАСЛУЖИВ..ТО МАЄ...дАЙ вАМ БОГ ЗДОРОВЯЧКА....ПИШІТ ЗА БИСТРЯНСЬКУ ЗВИЗДОБРАТІЮ....вІД МЕНЕ КЛАС...

2016-03-04 шпріц
Пачкале докі будеш красти йди вже мало на заробітки.Бо прийде ти кониць чекай бідиці.

2016-03-04 1235
Ви головихи димоходи пилорам коли заборонине и срач з домиків по зарінках

2016-03-04 Житель села
Ельмірко докі бдете митати сміття в нашу зараву?

2016-03-04 учень
Ельміра Василівна,вчитель ви неякий,бо тепер у нас фізрук СУПЕР,тай жона ви некудишня,кой вас ваш Юра поміняв на мацкальку.

2016-03-04 !!!-!!!!!
Сонечко без Тебе жити я не можу..Твоя любов мені жити допоможе..Своє кохання Я докажу ! Усе що хочеш на світі я зроблю.......Я хочу присвятити цей вірш тобі,Твоїм очам і твоїм губам.Я хочу Тебе повернути,і весь час з Тобою бути.....Для мене існуєш тільки Ти.,і як без Тебе вже не знаю ?!Три роки пройшло з тих пір,три роки + 15,як Я ТЕБЕ КОХАЮ....НАСТУПАЄ ВЕЧІР..ЗАСИНАЄ МІСТО..ЗНАЙ,ТЕБЕ Я ЗАВЖДИ,КОХАТИМУ.ВІЧНО !!!-!!!!!

2016-03-04 8 БЕРЕЗНЯ
ДАЙТЕ МЕНІ ШАНЦ НА 8 БЕРЕЗНЯ..( Я БУДУ НА ПЯТАЧКУ ЧИКАТИ ВАС))))))))))))))))))))))))))))

2016-03-04 Псіх
Ура-а-а виборів не буде!!!!!!!!!!

2016-03-04 Я
МОЯ РЕКА! МОЯ ЛЮБОВ !8 БЕРЕЗНЯ !?

2016-03-04 ВАС
Прошу ВАС ПОМИЛУВАТИ МЕНЕ !!!!!!!!

2016-03-04 СОНЕЧКО
А СЬОГОДНІ БУДЕ СОНЕЧКО ГРІТИ ПРОМІНЦЯМИ

2016-03-04 !!
що робити, щоб Ви мене,простили та зрозуміли ?

2016-03-04 Прівет
у Вас був відкритий багажник ближе к вечеру хотів за пригнути ?Я

2016-03-04 Секретар
Пропонуються обрати головного члена бистрого збори в бодника засідання оголошується відкритим

2016-03-04 Марія
Пінча на голову а пачкала на секретаря но дружбана псячкуна на касіря а звірька на шофера

2016-03-04 пінче
не журися коби здорова твоя руслана та буде здоровоє усьо міжгіря

2016-03-03 Депутат
Та не гризітся в селі виборів не буде,якбисьте всі йшли на голову,в Бистрім Верховна рада вже призначила голову пана СТАСА.

2016-03-03 Майдан
Бистряне ви точно дебіли,майже в районі такого села як ваше немає.Вам точно срочно в селі замість сільради треба відкрити ДУРДОМ!!!!!

2016-03-03 123
З Цюпуром дебіле а ти дале ходи голюкаючи по селу.Хто не знає цюпур то звірьок.

2016-03-03 Корефан
Афтьо стукач

2016-03-03 романтику
) пропоную розслабитися і не кіпішувати тілько бо пилі много а толку мало но і чаю точно не буде криза треба економити на простому

2016-03-03 Данилюк
Цилька з Варгуном стукачі

2016-03-03 СОНЕЧКО
Ви не хочите зрозуміти,що Я ВАС дуже хочу??? Хочу ВАС,на все життя !!! Я хочу ВАС такою,ЯКА ВИ Є,з усмішкою,та без усмішки !!! Я ВАС КОХАЮ!!!!!!!!

2016-03-03 СОНЕЧКО !!
Скільки років кохаю,а закохуюсь у ВАС щодня..

2016-03-03 Купони
А у Вільшани приймуть мене ? В мене міліони купонів

2016-03-03 1
Район йіх точно знає як злодєйів.Атамана отиць відкупит а піф із брошняком етапом піде.Там йім буде і верховна рада.

2016-03-02 До 1
То не злодії то порядні люди їх район знає таких людей треба у верховну раду обирати

2016-03-02 СТАС
Бистряни набираю групу на відпочинок в Вільшани,ябо в Берегово.Бесплатно.Вам там місто.

2016-03-02 58385586
Секретарка ділова і ходила, а тепер так ходит якби на голові яйце несла, а довідку дасть з 10 помилками.

2016-03-02 ПІНЧук
Поки моя Руслана з Якіним, а я тоже час не буду гаяти ,мінятиму жіночок як перчатки на руках.

2016-03-02 Миханік
Вона неповернеся бо їй обрізали шистерню задньої передачі

2016-03-02 до 123
Небійтеся скоро ваша Руслана прийде най лиш будут у Бистрому вибори.Як буде літати оби йі обирали.А сикритарьку дале кине як хотіла на сісі вибори.

2016-03-02 сиглянин
Гафуньо ци бирує туцик, устроїлась го стукачом ,уже си всі гаті прочухавси.

2016-03-02 Бистряни
Олежику всьому є кінець........

2016-03-02 Пачкало
Я крав краду і буду красти і нияка пизда ня неостановит

2016-03-02 Бистряни
Пачкале випаде ти цьицька,бо смереки замініровані,бдеш ти бігати в трусах,як БАТЬКО.

2016-03-02 1
Коли вже прийде на злодэя Атамана Піфа та Брошняка ревізія.

2016-03-02 ПІНЧук
Руслана Юріївна поїхала у Гагри з якимось Якіним.

2016-03-02 Бистряни
Секретарько,но ти гадина,виїлась всіх,а тепер так голову носиш,що зуби вибєш.

2016-03-02 123
А куди пропала Р.Ю.Жабляк обокрала сило типирь йі і ни видко пропала?Нидуже переживат що в селі ся робит так Бистрянам і треба най іще йі оберут обкрадати та нарас ся появит ануж як буде пириживати за село та за свойі жеби.

2016-03-02 6828585
Пальканя молодець. Найкращий кандидат на голову села. За неї пишут самі останні курви в селі, яких жаба давит, бо Люда всьо має.

2016-03-02 Нянькова
Пальканя крутиться бізівно немає на хліб сарака.Дивит де скочити в гречку уже одно копиля має скоро буде другоє від наливайка.Калина йій всьо готовоє дала а вона зато Романа в Берегово відправлят оби не мішав.

2016-03-02 Сусід
Но ти Пальканьо курва десь учора ходила з Пиринцьом Чопиндалась куди виправила.

2016-03-01 Няньо
Вася Атаманюк зроби ривізію в Бистрім бо піф уже обнаглів із пачкалом уже ся небоят никого.Возили в ночі типирь уже і дньом возят.

2016-03-01 Стас
А що робити кой ниє в Бистрім роботи, хащу лісники добивают, скоро води в силі небуде

2016-03-01 ???
Бистрий треба переіменувати на ДУРДОМ там більше 50 відсотків дураків і лодарів які нехочут нич робити лиш херньов занимаються.

2016-02-29 ЛЕСнича
Вже занято Юра Томів бере піфа бо він ревізію не пережиє.Всі пні та всі зіли що Пачкало возив по фотографіровані і будут передані ревізорам.

2016-02-29 Зайчик
Вже ниє що дорубувати Поперечний голий просися в Юри Томового вівчарити на літо аж тя возьме

2016-02-29 Чуп
Афтьо поперечний а Линий його польку.

2016-02-29 Чуп
Я не дорубав та най хоч дорубат мій наступник Афтьо він того заслужив не даром він на мене робив він хлоп добрий

2016-02-29 Граб
АФТЬО скоро дорубат Поперечний

2016-02-29 !!!!!
Сильні уми не можуть уникнути неприязності дурнів. Стефан Цвейг

2016-02-29 До Васі Атаманюка
Ти коли ревізію напрвиш на Бистрий???Хащу возят кожну ніч із ріки та з гашки.Чи твої лісники зарплати не мают ???

2016-02-28 ЛЕСнича
Піфе суши сухарі.Йде натя ревізія типирь ти Бетик не поможе.

2016-02-28 Мальвіна
Люди добрі не гризіться то всьо Головиха з Надьков секритарьков заплатили та пишут бо незнают хто йде на голову.Боятся оби хтось невийшов другий бо люди взнають всі йіхні афери.Виборів скоро ітак небуде.

2016-02-28 123
Надя щпатарка шкода що застило бо інакше палек володя не виходив би від її миженігова а тепер бавит коробочку сиглянську вонючу

2016-02-27 Бистряни
Божечку,люди,що ви робите,може вже хватить,не принижуйте так село,не всі такі,як ви,що пишуть.

2016-02-27 Мебликови
Меблику ти шовгора не любиш так як він твою жону бо ти йому продав землю пропитану кимпильськими хімікатами думаш що не буде у нього стояти якся буде купати у тому басейні роги втя великі

2016-02-27 БаБкА ПоЖаРиХА
Светко неспоюй людий свойов водков бо прийду затобов чекай бідиці

2016-02-27 руня
Якщо меблик буде головов то ліпше най нас приєднают до майдана, торуна авадь буде без голиви село бо тот усьо попригороджує і продасть шовгорови полякови.

2016-02-27 бистрянам
Що ви за люди,якщо обріхуєте всіх? Раз такі сміливі,то скажіть в очі одне одному,а не як шавки дзявкаєте. Вже весь район дивується із вашої неграмотності,дурості та вульгарності. Подумайте добре що пишете і про кого(про своїх односельців)!!!

2016-02-27 До перика
Вася, закрий рот. Бо лижешся з Марковичом Васьком. Сиди си на водоканалі.

2016-02-27 до до другана
А ти хочеш,щоб твої личили доця?

2016-02-27 Роксолана
Боже!Люди,що ви пишете????

2016-02-27 Леся
Як меблик вийде на голову тогди Атаман має тікати на поляки.

2016-02-27 до другана
якщо за людину говорять пишуть переймаються значить вона живе а ті що сидять і рахують чужих мужиків завидують бо самі не можуть це дуже прикро і зависть може задушити

2016-02-27 Вікно
Доки іванка ходит по фатьовах старий тягне бабу

2016-02-26 ДРУГАН
Туцик сілький патруль запропонуйте йому посаду на голову села тогд Гафа точно віддастся за Марка

2016-02-26 ФОС
заспокойтеся люди добрі

2016-02-26 Люди
Афтьо,Піф і Варго вже є хто за ними?

2016-02-26 Ар
Лесю на голову Свету росіянчину на секретаря бо любит указовати жирні ноги Годзійку на землеміра бо знає як робиться захват Абрама на бугалтера бо добре рахує гроші а Юру Шегду на деректора школи і все буде добре і село буде добре жити бо нормальні люди у РУЛЯ.

2016-02-26 Подруга
Лесю некладіт бо всі ялинки порубат,а ліпше на голову села.

2016-02-26 торун-тирса
Віро Юдінко просися з тесков у Калинин готель простітутити бо у Молодої слабо заробите!

2016-02-26 ЛЕСнича
Най Атаман із Брошняком подумают про нового лісника у Гашку можут покласти Лесю то добрий лісник буде

2016-02-26 !!!
Піфе іще раз Пачкало піде у Гашку будеш мати мороку підеш як Чуп подумай добре бо ти обнаглів серед білого дня возиш а вози цорконят кожен вечір

2016-02-26 УВАГА
Бряничок краде із пекарні дрова везе бусом домі а потім ті самі дрова везе із домі трактором і продає за гроші так бізнесує ДЖУСІК

2016-02-26 Що робити без Вас ??????????
я плачу,сумую,не бачу Вас...

2016-02-26 ЖАЛЬ
А ВАС НЕМА

2016-02-26 !!
сьогодні хочу цілувати Ваші ручки золоті !?

2016-02-26 не грамотно!!!
З ДИТИНСТВА

2016-02-26 !!
я хочу Вас бачити !!! А Ви ???

2016-02-26 До Бистрого !!
Це ВИ і Я...................

2016-02-26 Бистрий
Цікаво хто не має роботи і лише тут сидить і пише дурноти. Ліпше займіться чимісь полезним!

2016-02-26 !!!-!!!!!
Ваші очі ніжні, красиві,сіяли так ніжним теплом,я ніколи їх не забуду ,цю безмежну красиву любов...Ви кохана моя з детинства,дорога моя ніжна краса,Ви для мене життя,на цім світі,я Вами роками живу,Моє СОНЕЧКО,теплий промінчик,Я вас сильно дуже ЛЮБЛЮ...КОЛИ Бачу,Я радуюсь Вами,Ви для мене мій талісман,біля серця,тримаю роками,і ні кому ВАС не віддам....

2016-02-26 !!111
Хто це в нас такий закоханий,гарні вірші пише!!Після цієї похабщини що пишуть на сайті приємно почитати щось інше

2016-02-26 !!!-!!!!! МОЄ СОНЕЧКО Я ВАС ХОЧУ І ВАМ ЦЕ СКАЖУ !!
Якщо Ви щось боїтесь зробити,То це якраз і є те,що Вам необхідно зробити в першу чергу !!!-!!!!!

2016-02-26 Бистрий
Хто в нас в Бистрім такий романтик??Після всеї дурні що тут пишуть приємно почитати про справжні почуття!!!

2016-02-26 Верхній Бистрий
Коли пилорами з села забереш головихо вже із за дима їх дихати немож

2016-02-26 КОЛОЧАВА-ДІЛ
Добрий Ранок !Добринько Ви мене убідили на всі 100О відсотків..ЧЕКАЙТЕ В ГОСТІ ! СОНЯЧНОГО ТА ГАРНОГО ВАМ ДНЯ.... ! Я ХОЧУ ВАС !

2016-02-26 ЛЕСЯ
Пуція на голову!

2016-02-25 Неважно
Хто хоче іти в Москву тискатись та нехай іде ніхто нікого не держить а не сидіти в компютерах та всяку "херню" писати ви якщо не задоволені своїм життям то ваші проблеми підіть краще в церкву та помоліться

2016-02-25 ЛЕСЯ
Дидаря вывчарити лепавця.

2016-02-25 до достало
Гафуньо,ба що тя так Данка хвалить,якбись била така порядна та не віддавалабисся три раз.Тай позадчого держиш Туцика і так ти нич не робит,хиба лише......,ти поняла.

2016-02-25 Пушкіну
МОЛОДЕЦЬ!!!Підтримую

2016-02-25 Пушкін
Ти рас вийди Пальканьо лепава дале будеш відправляти свого Чопиндала в АТО або в берегово.

2016-02-25 кандидат
Головиха всіх прикривала,пенсіонерів,підприємців,нікого не відправила в АТО,а я як прийду то наведу порядок в селі...

2016-02-25 герой
Слава героям!!!!!!

2016-02-25 Верхній Бистрий
Стару кочергу з фапу вон .

2016-02-25 !!!-!!!!!
Я прийду і поцилую,скажу ВАМ Чесно,побач мені..,Я винуватий перед Вам,впаду навколішки й завмру,буду благати щоб Ви простили,що довгі роки зльози лили,не гідний я дивитись в очі,які так плакали що ночі..... !!!-!!!!!

2016-02-25 ЛЕСнича
Атаманюк з Брошняком де дивит?Пачкало з піфом усю гашку вирубали кожний тиждень зіл Пачкалів відти везе.

2016-02-25 !!!-!!!!!
Кохана моя,мила чарівна...Скажу Тобі на самоті відверто,а у очах Твоїх бринить сльоза,і серцю боляче нестерпно,дивлюсь у очі бачу в них Себе !!!-!!!!!

2016-02-25 Бисрий
Дидаря на голову!!Бо дуже хоче!!Кілько раз йшов то на голову то на депутата та все му невезло .Не люблят у нас ментів продажних.Не помагат му і кафе лепавоє.

2016-02-25 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ольга-умна,остроумна,красива......Ольга по-дружески скинет на пиво ! За это я выпить намерен до дна !! ГЕРОЕВ,БЛИН МНОГО А ОЛЬГА-ОДНА !!!

2016-02-25 достало
Залиште Гафію Юрівну в спокої,то є мужня жінка,від якої вбили чоловіка на роботі коли діти були ще малі,вона сама виховала їх прекрасними людьми,ніхто їй не помагав.І тепер лише послідня мразь може їй дорікати кого вона похоронила і як вона живе.

2016-02-25 МОЄ СОНЕЧКО (ЩАСТЯ) !!!-!!!!!
О Боже ! Яка Ви Красива ! Як усмішка личить Тобі,Даруєш натхнення та силу..., Вже й місця немає журбі..! Так хочеться жити, співати, радіти природі,весні..Так хочеться просто сказати,що Ви - Так потрібна мені...Так хочеться бачити очі,з іскринками радості в них,Так хочеться стан Твій дівочій,тримати в обіймах міцних..Так хочеться в зоряний вечір,гуляти в квітучих садах,накинувши шалю на плечі,щоб душі злетіли як птах !!!-!!!!!

2016-02-25 Дорожна служба
Германичу за тоти годи що бистрянку підпираш уже бивісь у сиглі ями заметав каміньом аж бивісь у торбі носив ати чекаш свою МаКаКу

2016-02-25 іванка
Войтова на головиху Руся на бугалтерку Геманичка на секретарку Звіря на шофера

2016-02-25 пачкало
Найбільше на посаду підходять Атамамюки в них досвіду хватає а маляра Павла на земельника дві Марі на касу аж тогди меблик депортіруе в Репинне вже заебав революціонер.

2016-02-25 Бистрянин
Та она з калинов і сашком і другими такими рамамами насрала вам

2016-02-25 125627
Головиха неяка ти пилорами розвелась по всьому селі хащу крадут а ти на бідний народ подиви як їм жити Всі зарінки засрати далась дикими хижами а сама смієшся і кажеш най роблят що хочут люди ДЕ ПРАВДА!!!!!!

2016-02-24 Депутат
Таде не чудова Гавія Юрівна,похоронила двох чоловіків,а тепер очирідь на Туцика.Іване тіч від ниї поки тя неурила.

2016-02-24 ДО ДЕПУТАТА
ДУМАЄш НА ТЕБЕ НЕ СЕРДИТІ ЗЛОВЛЯТЬ НОГО ПОЛАМАЮТЬ А ТАКУ а таку чудову людину як Гафія Юріївна Ще й пашукати треба чому більше в селі не знайшлося людини яка працювала б землевпорядником може ти підеш ще більше позоритись

2016-02-24 Шеф
Такі вчителі в нас є що коли були в школі за партою то трійки носили а тепер права качаєте

2016-02-24 Учень
Кращої вчительки не було окрім щтогринки вчила від душі ЩИРЕ ВАМ СПАСИБІ.!!!!!!!!

2016-02-24 Депутат
Гафо заткай свій лепавий ПИСОК від Германички чи ти думаєш,що в тебе більше немає ворогів, та на тебе сердитий весь світ.Дурепо.

2016-02-24 .амш
Головиха розісрала пилорама по всьому селу а лиш кофе моє ій мішат

2016-02-24 ЛЕСнича
Секритарьку треба провірити бо вона кроме як обкрадати сило нич не робит.

2016-02-24 ЛЕСЯ
Треба меблика на голову він скоро суботників покладе на місто.

2016-02-24 Іван
Де влада села автосервіс і менчул чого з відпочинкової зони гадюжник зробили.

2016-02-24 Я
Колі Вас бачу мене трусить,і завмераю Я !Я ВАС КОХАЮ !!

2016-02-24 ДЖИН)))))
НА ГОЛОВИХУ ?Ви лим забажайте желания....Ісполню ДЖИН))))))

2016-02-24 СБУ
Германичку на пенсію, доста мерші

2016-02-24 Петро
старих умників на пенсію!!!!!!

2016-02-24 Депутат
Секритарько поклади коло сіліради платний туалет та майбільш будеш мати гі Германичка збере ти за зимлі

2016-02-24 Петро
Та траса то діло но синиці нема вже і бабі на пенсію пора

2016-02-24 23
Бо дуже дидарька любит гроші та най бере приклад з свахи Войтової М.М.полівила із сільради дала місце чужому дітвакови а ці хапають що можуть

2016-02-24 Житель села
Ольга Миколаївна Шегда приклад для всіх вчителів-пенсіонерів,відпрацювала чесно і уступила місце мододим спеціалістам,а ми з вищою освітою маємо по дві,три години,а у вас і пенсія і зарплата.

2016-02-24 Повелитель
Германичку на трасу...

2016-02-24 Германич О.
я ЙДУ НА ГОЛОВИХУ ЧИ БУДЕТЕ ЗА МЕНЕ ГОЛОСУВАТИ?????????????????????????????????????????

2016-02-24 вчитель
Оксана Василівна,вам не пора пенсіонерів в пенсію відправити,Дидарьку в першу очірідь:має пенсію,робить в школі,та щи така ВЕЛИКА БІЗНЕСМЕНКА.....ПОРА,ПОРА.....

2016-02-24 Ад
Гафія Б зїїла двох чоловіків своїх прийде і на івана барана черга з косов

2016-02-24 Міжгіря
Я буду Вас чикати ! Через годинку Я рулю

2016-02-24 сос
Войтову Марію На головихубо вже закінчилися буджетні кошти що розкрадали та ділилися з Русланою ........нема чим воздержувати зятька ( Бунчу ) Пішов тискати Москвичок там май видадут як Руслана

2016-02-24 ВИБОРИ
Я БУДУ ЧЕКАТИ ТА ПОЗИРАТИ

2016-02-23 ЛЕСЯ
Коли точно у Бистрому вибори хто знає?

2016-02-23 Анонім
Сердечко скрепче,це кохання!Моє скрепче круглосуточно!!

2016-02-23 Будулай
Меблика на голову.

2016-02-23 Соломон
Надьку на голову,Лесю на секретарьку а Івана гуцулового на землевплрядника і село на першому місці....

2016-02-23 ЛЕСЯ
Надю сикритарьку на голову.

2016-02-23 Соломон
Афтя замість варгуна Линий уже Светку не плеще а Афтьову польку.

2016-02-23 Колега
Варгуна на розчот, а Цильку на трасу

2016-02-23 Міша
Правда що кожний читає і думає як красиво що мого імені нема. Про кого пишуть тот живе а значить комусь сердце скрепче

2016-02-23 Бистрий !!!
Мені Вас нехватає мучусь моя ВОЛЬКА сильна ..

2016-02-23 абдула
Мен чол це назва дорогого покупця Ман дел я

2016-02-23 МОЄ СОНЕЧКО
Без Тебе сумую я в день і вночі,і хочу побачити очі твої...Про Тебе я думаю кожної миті..Найдорожчим Ти є для мене у світі...Ти СОНЕЧКО гарне тепленький промінчик,Ти мене грієш,мене ти ласкаєш,про Тебе я думаю,без Тебе страждаю...І ночами холодними за ТОБОЮ СТРАЖДАЮ !!!!!!!!!!!!!!!

2016-02-23 Аня
Калина збудувала срач а невістка у форсажи зробила купирай

2016-02-22 Ібрагім
У сиглі зявився новий Патруль дурний Варгун на білі ниві літат

2016-02-22 Син
Вода життя дає і лікарством служить !

2016-02-22 Село
Леся на голову

свіжі новини:
(верхній бистрий)

свіжі коментарі:
(верхній бистрий)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній бистрий)