Студений просипається.

Студений просипається.


село нижній студений


Студений просипається.

Вчора відбулись анонсовані збори жителів Студеного біля сільради. Приводом для зібрання було бажання селян послухати звіт голови села п. Славця про пророблену роботу за весь період перебування на посаді голови сільської ради, а це більш як 20 років.
Перед цим, 28 лютого 2014 року, перед сільрадою проводився "майдан", на якому не вдалося поговорити з очільником сільради. Тому групою громадян села була підготовлена заява та були зібрані підписи від мешканців села щодо проведення загальних зборів громадян села, на якій має сільський голова с.Н.Студений п.Славець В.Ф. прозвітуватися за пророблену роботу за 2013 рік згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Заява була надана до Н.Студенівської сільської ради ,прийнята і зареєстрована відповідним чином. Дата проведення звіту вказана на 09.03.2014 року.
Як і передбачали більшість людей, пан голова і вчора побоявся вийти на зустріч громади. Що й сталося.
Не виявили бажання відвідати Студений добре проінформовані про подію: голова районної ради Іван Ярема, його заступник Михайло Буришин. Останній, сам із Студеного, навпаки закликав і переконував деяких громадян ( і це йому вдалося) не брати участі в подібних зібраннях і не йти на збори. Не прийшли і представники міжгірської самооборони. Деякі студенці повідомляли, що не йти на збори агітував їх і священник Федір Славець, який є рідним братом голови села Василя Славця, хоч у Міжгір'ю на мітингах закликав до протестів.

Без будь-якої підримки, збори таки відбулися на подвір'ї перед сільрадою. Присутніх було небагато, всього 50 осіб, але для Студеного це більш ніж достатньо як на перший раз. У нас все було так як і на багатьох майданах сьогоднішньої України. Звучав гімн України, був мікрофон, багато виступаючих, голосування.

Для ознайомлення і інформування всіх бажаючих друкую протокол зборів

ПРОТОКОЛ
загальних зборів сільської громади
сіл Нижній та Верхній Студений.
09.03.2014 року с.Н.Студений

Присутні: 50 чоловік (список додається)
Голова зборів : Росада С.В.
Секретар зборів:Петканич В.В.


Порядок денний

1.Обрання голови та секретаря загальних зборів сільської громади сіл Нижній та Верхній Студений.
2.Звіт про пророблену роботу за 2013 рік та взагалі за період перебування на посаді сільського голови с.Н.Студений п.Славець В.Ф.
3.Обговорення ситуації,яка виникла з виконання соціально-економічного розвитку на території Н.Студенівської сільської ради протягом останніх років.
4. Різне.


По першому питанню виступив п.Рябець В.В.,який запропонував виходчи із тої ситуації,що склалася стосовно звіту про пророблену роботу сільського голови с.Н.Студений п.Славець В.Ф.,коли останній не з"явився на загальні збори сільської громади і таким чином відмовився від звіту, провести без його участі загальні збори ,але для початку запропонував обрати голову та секретаря зборів.
Рябець В.В. запропонував обрати головою зборів Росада С.В. та секретарем зборів Петканич В.В.За дане рішення голосували:
За-100%
проти- 0
утрималось-0
Вирішили:обрати головою зборів п.Росада С.В. та секретарем зборів п.Петканич В.В.


По другому питанню виступив депутат Міжгірської районної ради Росада С.В.,який повідомив громаду села,що 28 лютого 2014 року ініціативною групою громадян села була підготовлена заява та були зібрані підписи від мешканців села щодо проведення загальних зборів громадян села, на яких має сільський голова с.Н.Студений п.Славець В.Ф. прозвітуватися за пророблену роботу за 2013 рік згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Заява була надана до Н.Студенівської сільської ради, прийнята і зареєстрована відповідним чином. Дата проведення звіту вказана на 09.03.2014 року. Але на заяву ініціативної групи мешканців села п.Славець В.Ф. не відреагував,відповіді не надав і не прозвітувався перед громадою села.Тобто сільським головою с.Н.Студений п.Славцем В.Ф.були порушені вимоги Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Закону України"Про звернення громадян".Тоді,як в ст.20 Закону України"Про звернення громадян" чітко вказано терміни розгляду звернень громадян,тим більше це питання було невідкладним і мало рішення прийматися негайно.
Закон України"Про місцеве самоврядування в Україні" ,а саме в ст. 42 п.6 цього Закону встановлює порядок та терміни проведення звіту про свою роботу сільським головою.
А тому п.Росада С.В. запропонував загальним зборам сільської громади звернутися до прокурора Міжгірського району із письмовою заявою щодо дотримання законності сільським головою с.Н.Студений п.Славець В.Ф. та поновлення порушених прав та інтересів сільської громади в частині реагування на звернення громадян та проведення звіту перед територіальною громадою.
Голосували:
За - 100%
проти -0
утрималось-0
Вирішили:уповноважити Росаду С.В. звернутися до прокуратури Міжгірського району та до засобів масової інформації із письмовою заявою щодо порушення законодавства про звернення громадян та законодавства про місцеве самоврядування,про результати повідомити наступні загальні збори громадян .

По третьому питанню виступили: Рябець В.В., Буришин І.П.,Петканич В.В. Заяць Л.М.,які наголосили на бездіяльності Н.Студенівської сільської ради в особі сільського голови п.Славець В.Ф.,про його самоусунення від виконання покладених посадових обов"язків, зокрема щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку на території Н.Студенівської сільської ради, розбазарювання земельних ділянок, вирубку лісу.
Виступаючі запропонували звернутися до правохоронних органів, здійснити перевірку:
- законності виділення земельних ділянок на території села, зокрема в урочищах «Рибник» і «Квасовець»;
- законності виділення земельних ділянок на території села особам, які не проживають на території села;
-законності продажі і приватизації об’єктів нерухомості, зокрема будівлю дитсадка у В.Студеному і магазину (коло Гершка);
Голосували:
За – 100%
Проти – 0
Утримались – 0.
Вирішили: уповноважити Росаду С.В. звернутися з письмово заявою до контролюючих і правоохоронних органів щодо перевірки законності виділення земельних ділянок на території Н.Студенівської сільради в урочищах «Рибник» і «Квасовець», законності виділення земельних ділянок на території села особам які не проживають на теритолрії села, законності продажі і приватизації об’єктів нерухомості, зокрема будівлю дитсадка у В.Студеному і магазину (коло Гершка).

По четвертому питанню Щадей Н.М. запропонувала створити загін самооборони села для контролю за діяльністю посадових осіб села і допомоги правоохоронним органам, в такому складі:
Щадей Надія Михайлівна -голова, Фединишинець В.В., Шкелебей В.І., Петканич М.В., Шкебій О.І., Буришин М.І., Савчур М.М., Миголинець Ю.Ю., Росада С.В., Рябець В.В. Петканич В.В., Савчур В.В.
Голосували:
За – 100%
Проти – 0
Утримались – 0.
Вирішили:
-створити загін самооборони села у складі: Щадей Надія Михайлівна -голова, Фединишинець В.В., Шкелебей В.І., Петканич М.В., Шкебій О.І., Буришин М.І., Савчур М.М., Миголинець Ю.Ю., Росада С.В., Рябець В.В. Петканич В.В., Савчур В.В.
- уповноважити Щадей Н.М. підготовити відповідні документи і провести реєстрацію загону самооборони відповідно законодавства.

Голова зборів: Росада Сергій Васильовмч.
Секретар зборів: Петканич Володимир Васильович


Студений просипається.

Студений просипається.

Заява з вимогою провести збори від 27 лютого 2014 року.Студений просипається.

Студений просипається.

важливе
2014-03-10
переглядів: 43974
джерело: Росада Сергій, головуючий на зборах.

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(681):

2022-05-01 Ізки
Що то за зіл 131 у лісгоспі стоїть за пів року уже другий раз там стоїть що не можете із ним навести порядок із чмирьом він у нас у селі рубає і хвалиться що йому дав директор рубати бо він йому помагає вилізти із біди не наведете із ним порядок прібєме коні чим ніч тим він везе крадений ліс долі селом

2022-03-18 так
у студеному є джіпи зили шідесят шості мікроавтобуси всі бажаючі дати

2022-03-16 Увага жителі Студеного
У кого є джіпи та грузові машини для армії. Просимо добровільно давати на передову.

2017-04-16 Христос Воскрес
Бажаю всім Вам цього Божого миру...

2017-03-08 садочок
машенька а машенька з 8-го березня вас давайте нам побільше ранком масла вершкового та ізюм щей шоколадового тортека на десерт і кменового чаю пийкати з трубочкою

2016-11-13 машка
сьогодні,всесвітний день добра.миру вам.

2016-11-13 до Маші
не гарно

2016-10-08 маша
а мені веніком

2016-10-08 до Маші
хаплик тобі

2016-10-08 !!!!!!!!!!!
Оксана Ячичка сестра Славцьови

2016-10-08 маша
кому сестра ?

2016-10-08 до детектива
майже Оксану Толі лісника бо тому сестра

2016-08-06 Сергій
Но що Студенці залупилисьте Славцьови висше пупа робить із вас усіх дурнів ,а ви смієтеся на третину села світло зробив та коло своєї хати другі ходіть із свічками якисьте і ходили що означає розумний болбіс,циган шатровий.

2016-08-05 нехай
я сповіщу як вибори вигравав

2016-08-05 життя
без Л.Валерівної непрошла не одна справа она дає розклади кому кілько дади і доносить начальникови

2016-08-05 Маша
а , що здурів ?

2016-08-04 детектив
Славець готує нову завідуючу дитячого садка у Н.Студеному!

2015-10-19 надя
я спонсера найшла

2015-10-18 Житель
Славець признає свою поразку він її показав сьогодні іздячи по силови іумаляв студенців щоб за нього голосували.чао вася чао.

2015-10-18 Студений
воняки навоняли вже за 25 ровків доста,вже час відступати.Ми за добро.

2015-10-18 студений
внас побідит добро , а невсякі воняки

2015-10-15 Славець
Всьо зроблю за один рік бо 25 років це дуже малий час.

2015-10-14 рижий
славців авторитет в підкупі виборців заява на кар.

2015-10-14 ФАБРІЧКА
А Ви на ВІДІО-КАМЕРУ зніміт,і тоді лопоніт

2015-10-14 житель Студеного
славець почав підкуп виборців. Нись КАРАБИН ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ (ЩО МАЄ БАР У В.СТУДЕНОМУ) носив гроші по хижах оби голосували за Славця.Памятайте за підкуп виборців -кримінальна відповідальність.

2015-10-11 Правда !
Кажете не ПРАВДУ і обіжаєте Правду!Славець це добро!Славець іде на зустріч кожній Людині!

2015-10-11 житель Студеного
Славець почав угрожати студенцям, бо інакше п.здець.

2015-10-08 ПРОВДА!
Правда+Правда=Правда!

2015-10-08 ПРАВДА
маркович саша злодій майданський

2015-10-08 Студенці !
З Славцьом, штанці міряти негодні ви,це поперше.По друге, Славець є і буде. далі НАШ ГОЛОВА...Ми будем ідалі, робити і старатись для НАШОГО НАРОДУ У СТУДЕНОМУ!

2015-10-07 до Славця
В останні місяці перед виборами старайтеся добре,бо за чотири роки ніколи було.Народ пять раз підряд наступає на одні і ті ж граблі,вже пора би їх забрати з під ніг.

2015-10-07 підтримка
я славець підтримайте злодія правда я студений розікрав , за правду виберіть мене я хвора людина в тюрязі не витремаю.

2015-10-06 не літайте
Соціолог хреновий. ти на комину сидиш.ну сиди і дивись на .та на надюху.і папірос не треба діміт димом.лиш нездумайте стати орлом.

2015-10-06 До Жителя
Про допомогу Бога просят усі нужденні....То ви свойов хворов головов думаєте сило на коліна покласти,і переломити через рябцівське горбате пличе,айбо не побирує,не під силу тягне урветься бідолаха.....

2015-10-06 Соціолог
як Ви думаєте коли буде у Славця інфаркт міокарда до виборив у суботу чи з неділі на понеділок?

2015-10-06 житель
А вам бачу тілько богочко розуму уділив,що не знаєте як розпорядитися ним,та далистеся до обкрадання села та паплюження людей,які вам мішають це робити.Ви не достойні навіть проговорювати імя Бога.ПАПЛЮЖНИКИ.

2015-10-06 Вірник !
Дорога Громадо! Мусимо за малоумних молитися!

2015-10-06 До Жителя
Не уділив тобі Богочко розума не уділив

2015-10-06 Житель
Йой який розумний у сравця зять,а ми й не знали.То майже зеки його грамоті учили,а славчиха з доньков туй доучуют,а як не добре ученик учиться,та дістає чайником.

2015-10-06 Дякуєм нашому Мерові.
Завдяки нашому Мерові, будуть світити ліхтарі,можна буде гуляти, і насолоджуватись краєвидами гір, ніжністю тепла,чистого воздуха Карпат.Виликий Уклін, нашому Мерови, В.Ф.Славцю.

2015-10-06 СТУДЕНЙ ЗА СЛАВЦЯ!
ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ! НЕ ДИВІТ НА БРЕХАЧІВ, А ПРОДОВЖАЙТЕ РОБИТИ. БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ ЗА ВАС 96ПРОЦИНТІВ СТУДЕНЦІВ. А НА ТОТИ 4ПРОЦЕНТИ І НЕ ДИВІТ. ТО ПРОЦЕНТИ ЇХНЬОЇ ЛЮДЯНОСТІ, НА ЖАЛЬ((((((

2015-10-06 ПРАВДА.
АЙБО ГОВОРІТЬ ЩО ЛИШ ХОЧИТЕ НО В.Ф.СЛАВЕЦЬ ЦЕ СПРАВДІ ХАЗЯЇН.

2015-10-06 ДО РЯБЦІВ .
Ледарі Ви лиш плідкуєте,за чесну Людину,Ми неображаємось на Вас,бо Ви не свідомо то говорите... Правда знає що Правда ПЕРЕМОЖЕ ЗЛО,яке хоче укусити та немає пак чим кусати,пишуть мабуть від скуки,можливо вони лижать,та думають що виростуть..Підказка повилізайте на комен,і дивіться у кукер,як пташки літають,рахуйте самольоти.На хмарки дивіться,може візирунок вам покажеться,вам буде інтиресно бо розум Ваш того вартує !!!!!

2015-10-06 до сравців
Щось ви почали повторюватися,думаєте,що замилите людям очі.За 25 років хоть щось для села зробит і думат,що люди змилуються над ним в останній раз.І то якби не Рябець,то не розкошелився би славець і зараз,боїться конкурента і вхопився десь не десь ямки платати,а під скалов,де треба много асфальту лишив людям болото.А клуб так відремонтований,що лиш його зверху покрасили і 290000 відмили і на всьому іншому також,а мусор із села нема за що вивозити.Працює голова,ніщо казати,усім ледидам навідкривав рахунки та набив своїми грішми.

2015-10-06 МОЛОДЕЦЬ СЛАВЕЦЬ.!
Це ПРАВДА!І ТІЛЬКИ ПРАВДА !!!

2015-10-06 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+
колгосп розвалив Чепкій-ГОЛОВА КОЛГОСПУ та сама держава (БО КОЛГОСПІВ НИГДЕ У РАЙОНІ НИЄ) і другі ваші докази 0. А ЙСЕ АЙНО:Добринько побалакаєм розумнинько! Славець Садики відкрив?ДА!Клуб Відримонтував ?ДА!Дорогу Римонтує ?Да!Світильники встановляє?Да Амбулаторія працює?Да!Озиро в оренді і приносить прибудтки?Да! Сільська Рада як красива ?Да!Багато робочих мість ?Да! Славець іде з добром до ВСІХ ВАС ?ДА ДА ДА !!!!!!!!!!!!!!

2015-10-06 КОНЕЧНО
ДАЛЕКО ТО ТОЧНО ДАЛЕКО

2015-10-06 МОЛОДЕЦЬ...
Славець Молодець нам Всім Далеко до Нього,робота кипить,Він робить свою роботу дбає про СТУДЕНИЙ ..

2015-10-06 !!!!!!!!!!
Це Славець на жалость давит.

2015-10-06 Я НАЖАЛЬ ТАК !
Осталось зняти Мені Кандидатуру .

2015-10-06 НАЖАЛЬ ТАК !
Галамба Галамбов,це проїхали,ніхто голосовати не буде,і закрита тема.Але Я обідився,і ВИ посміялись з МЕНЕ,Я до ВАС ніколи не прийду!

2015-10-06 ТАК!!!!!!!!!!!
МИ ЗА СЛАВЦЯ І НАС БАГАТО!!!НАС НЕ ПОДОЛАТИ!!!!

2015-10-06 ЩАСЛИВИНЬКО!!!!!!!!!!
Добринько побалакаєм розумнинько! Славець Садики відкрив?ДА!Клуб Відримонтував ?ДА!Дорогу Римонтує ?Да!Світильники встановляє?Да Амбулаторія працює?Да!Озиро в оренді і приносить прибудтки?Да! Сільська Рада як красива ?Да!Багато робочих мість ?Да! Славець іде з добром до ВСІХ ВАС ?ДА ДА ДА !!!!!!!!!!!!!!

2015-10-06 Житель села
Люди бояться напряму проти славця йти бо залякуе їх,як щерба.Два сапога пара.

2015-10-06 Квашена Капуста
Росада тобто капуста щи не доспіла,може щи трохи на городі побути.І будем солити.

2015-10-06 Свідомий ПРОІГРАШ,,,,,,,,
Ві Славцьови програли....І Я тоже програв ,,,,,,,,

2015-10-06 Я по шуткував..
Я зазорного нічого не писав.Справді хочу взнати думку і шутку...

2015-10-06 Молодець Славець...
Славець Молодець...

2015-10-06 Конечно.Цікаво .
Я бачила, справді, дівчинка ходила по силові,і проводила соц.опитування.За Славця віддали більшу перевагу, і все.

2015-10-06 криша поїхала
Йо пак сись сайт читають три особи інколи шість і ганяють дуру хто май дурний розумом

2015-10-05 до НАТАШІ СРАВЦЬОВОЇ (12 балів)
Результат роботи СРАВЦЯ:розбазарення колгоспу-міліонера,розкол церковної громади(його файта БОБИКІВСЬКА почали бійку у церквах)а він це підтримував,з усіх навколишніх сіл в Студеному починався розвиток туризму 40 років тому,Пилипець,Ізки почали 10 років тому і випередили нас уже на 20 років,розвалив дитячий садок у ВИШНЯН а пак голі стіни ще й продав, бездоріжжя(не зумів утримати той асфальт який нам проклав наш земляк Кічковський),тепер заплатав дві ями (що одна баба засіла би одним містом)та уже хвали до повали.Хочу ВАМ нагадати Сравец 5 років тому коли став головов уже думав як лишитися далі:торгував земльов у ПОТОЦІ у ВИШНЯН і гроші клав на депозит на Пумпу,минулого четвера ПУМПА звяв у банку повний кульок грошей і заніс Свавцьови домі(за ним люди йшли прямо з Міжгіря) і з тими грішми тепер по хижах ходять колякуючи ОЛЬКА СЕНДЕРОВА, АНЦЯ СОРОЧИНА, І ОКСАНА ВАСИЛИНЧИНА носять по хижах по 800 гривень оби голосували за Славця.Він за 5 років Вами торгує, а за місяць перед виборами файно Вас купує.Результат на ліцо:що має СЛАВЕЦЬ, а що мають СТУДЕНЦІ.

2015-10-05 12 балів!
НАШ ГОЛОВА СЛАВЕЦЬ-МОЛОДЕЦЬ!ДОРОГУ РОБИТ, ОСВІТЛЕННЯ СИЛА РОБИТ, САДИКИ РОБЛЯТ, КЛУБ РОБИТ, ТУРИЗМ У СИЛІ РОЗВИВАЄТЬСЯ, ОСОБЛИВО НА ОЗИРІ ВІТА, ВІДКИ РОБЛЯТ ДОРОГУ ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДОРОГИ. СИЛО ЗА СЛАВЦЯ ПРОЦВІТАЄ. А ВИ СИРЦЯ І СОВІСТИ НИ МАЄТЕ, КОЛИ ГО ОЧОРНЮЄТЕ.

2015-10-05 До Сравців
Не шкірся Сравцю бо то не встигнеш яами платати ломпуші поклусти і колядувати по хижах бо лишилося часу мало СРАВЕЦЬ МОШКО НаТАШКА СУРА ПОЛІЙ УГОЛОВНИК ЛіДЮХА ДВОРНЯШКА КОМНАТНА іТАКі ВНИХ ГИРОЇ і КОЛЯДУЮТЬ іЩЕ МАЛО іЩЕ МАЛО НА ЧОТИРИ РОКИ

2015-10-05 позор
галамбі , що балатується від партії яценюка злодія який довів нас до ручки ,ПУЛЯ В ЛОБ

2015-10-05 Обговорення !
Хто достойний бути Рай-Депутатом ?

2015-10-05 що
зробили рошкович росада були депутатами .

2015-10-04 житель Студеного
Славець уже усьо попродав,хіба дісно що уже буде продавати жителів, бо більше уже нічого не осталося.

2015-10-04 аукціон
підтримайте рябця який продась усіх вас

2015-10-04 до Правди
Було би дуже цікаво послухати звіт депутата Щерби Василя Андрійовича (Цап),який уже депутатом 5 термінів.Що він зробив,ходить по селови і запугує баб що дров їм не дасть якщо не будуть за нього голосувати.За роки депутатства получив 5 земельних ділянок у В.Студеному і у Потоці(рибник).Є ще дуже цікавий депутат Томинець Василь (Сендер)який звіз вівці з усього району в Студений і з Славцьом мутять капусту.

2015-10-03 ПРАВДА!!!!!!!!!!!!!!
Шановні Кандидати в Дипутати,яка Ваша програма,що Ви виконаєте для Народу?...(НІЧОГО це ПРВДА)!!!!!!!!!!!!!

2015-10-03 Тормоз
Коли підйом газ...коли спуск гальма...

2015-10-03 роб
Головноє тормоза не включати

2015-10-03 Що РОбити ????????????
Висною посадив Росаду та такі головки мягкі,і незнаю що робити ??????????

2015-10-03 До Правди
Треба обирати совісну людину яка не краде а робить для людей Не для себе це Росада буде головою

2015-10-03 До саші
Це ти вірно підмітив,в депутати,а не в голови.

2015-10-03 саша
росада молодець. Людина слова. Таких в депутати.

2015-10-02 ПРАВДА!!!!!!!!!!!!!!
Що зробив Росада,коли був Депутатом??? Всі Дипутати РАЙОННІ РОБЛЯТЬ для СИЛА ЩОСЬ ??? ЩО ?Та пішли вони всі в Баню....РОШКОВИЧ БуВ Дипутатом Що зробив ???? МАЙЖЕ ООООООООО...А йде чому коли неваловчин і для себе зробити...Вот такі пероги !!!!!!!!!!!!!!!!

2015-10-02 Козак
Хватить обирати тупорилих давйте зробиме дебати хто переможе хто неприйде той сразу програв

2015-10-02 Добринько
Ні.

2015-10-02 Неважно
Росада Сергій Васильович грамотна людина давайте за Росаду бо це совісна людина кращого нема на даний час

2015-09-30 !!!-!!!!!
Что такое добро? Это счастья кусочек,Это свежого воздуха,ветра глоточек.Ты его подариЮи оно развернется,у кого-то сильней просто серце забьется.Не купить это слово и не продать,подарить его можно иль просто отдать !!!-!!!!!

2015-09-30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Настроение-Это то,что нужно настраивать...Настраиваемся на Солнышко в душе,на улыбку в глазах,на нежную песню в серце,на волшебство и радость ...............

2015-09-30 !!!-!!!!!
И лед тает,когда мы светим,и серца открываются,когда мы любим,и люди меняются,когда мы открыты,и чудеса происходят,когда мы верим !!!-!!!!!

2015-09-30 ДА............
Сложная Ты ? Да нет не сложная,а очень простая,меня просто понять надо.А вот понять сложно,ЭТО ДА........

2015-09-30 !!!-!!!!!
Начните день с ЛЮБВИ.Всем доброе утро!!!-!!!!!

2015-09-30 !
Ну здраствуйте кофе,кофта,и плед.Кончилось лето ....Осень Привет!

2015-09-30 тому
рябець , що він дебіл

2015-09-29 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Апшай у вариші агітацію проводить,а Росада у Синевирі над фільмом працює ПІРАТИ КАРИБСЬКОГО МОРЯ ???????????ПІРАТ!!!!!!!!!!!!!!!

2015-09-29 Цікаво
А чому тільки Рябець?А де Абшай,а де Росада.Чи це не суперники Славцю?

2015-09-29 !!!-!!!!!
Все имеет свой закат... и только ночь заканчивается рассветом !!!-!!!!!

2015-09-29 Совпаденіє!
Совпаденіє..

2015-09-29 Я Я Я ЗА СЛАВЦЯ.....
Славець це добро,спокій,повага,взаємо-порузуміння і щастя....

2015-09-29 недумаю
за злодія агітувати неспасений гріх

2015-09-29 слафець
план Б підключаю священиків

2015-09-29 !!!!!!!!!!!!!
То в кого зашкалює розум від дурки?У славця?А ми думаємо куди він усе тікає від перевірок.Тепер уже знаємо,що він прятався у дурці,а то видно,що дурним закон не писаний.

2015-09-29 Ідіотам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Видно що розум аш зашкалює від дурки !!!!!!!!!!!!!!

2015-09-29 Славець чао чао
В славця началась 30-ти денка як у солдата 100 днєвка до дємбеля)))

2015-09-28 іван
а кулько ябця коридорів науки , хмуриться може здурки прийшов

2015-09-28 точно
хто голосує за славця бере гріх надушу.

2015-09-28 ((((((((((
Цими словами в адрес Рябця ви лиш себе опускаєте ниже плінтуса,панікуєте від безвиході.А нащот біганя по селу,то ви вірно підмітили,славець уже бігат по селу із своєю допомогою у 800 гривень,щоб останній раз за нього проголосовали,а також за ЄЦ.Чому за всі ці роки не давав допомогу,а лиш тепер?Люди не дурні,все розуміют.А з бару в бар бігат пумпа і грига.шестьорки.славцьові та без мила в гу....цю йому лізут.ха-ха-ха.

2015-09-28 смесь не та???
та пак стебе ся сміють,та ревеш та бігаш.но йобнутого нам нетреба,щоб пак ти відстав та дурньови притакують ати пак і не краснієш бо втобі тої краски і нема одна лиш смесь воняча...

2015-09-28 До Дурня рябця.
Слухай ти вже достав ідіоте мразь Мадярська,кодло паплюжноє.І запомни Головов ніколи не будеш .Дивлячись з під лоба Єхидного,брихати у очі ,і бігати з бару до бару і брихати та нести всяку Єрунду,що думаш за твої стограмів сило купиш шваль дерьмо,дивиш як наркоман.

2015-09-28 підтримка
Славець одно научився,запугувати виборців,якщо за нього не проголосують. Але настав час і жителі уже не бояться,а самі приймають власні рішення бо він уже достав даже своїх близьких.

2015-09-28 правда
Згадайте з чим Славець прийшов на голову з якими статками, а шо тепер має.Оцінивши його нерхомість він-міліонер.

2015-09-27 До !!!!!!!!!
Ми прекрасно бачимо поступки РЯБЦЯ і поступки славця,так що ти нам не відкривай очи тоді,коли вони давно відкриті,бо роджений лізати не може керувати людьми які давно научилися літати.

2015-09-27 !!!-!!!!!
Из кувшина в чашку можно налить только,то что внем было.То есть,если там вода,а тебе хочется,чтобы лилось вино,одного желания будет мало.Так и с Людьми: Ты напрасно ждешь от Рябця каких то поступков,а он просто наполнен не тем содержанием,чтобы оправдать твои ожидания !!!-!!!!!

2015-09-27 Славець
Вибачте, що не вказав в декларації дачу моєї Наташі(біля Гершка),но то не дуже і моє,то подарочок від РОБІНЗОНА(Медулич 13-й секретар з Буркушів),в якому також зроблено євроремонт вартістю 112тис.83грн.16коп..

2015-09-27 !!!-!!!!!
Побеждай гнев при помощи спокойствия,побеждай зло при помощи добра...Побеждай бедность при помощи щедроты,побеждай ложь при помощи истины !!!-!!!!!

2015-09-27 привіт
Де Наталя Юрівна пропала Стало скучно без її беліберди)))

2015-09-26 підтримка
Ви уже догрались,розумники у кавичках.

2015-09-26 Дограєтесь дурники.
Що до погроз в адрес нашому Голові будем притягати до кримінальної відповідальності.Тоже ми свідків маємо,і записано на телефон.

2015-09-25 Житель
а що,у славця з його командою закінчився запас слів? Думают, що всьо що славець робит ніхто не знає?славцю, тікай з села поки не пізно бо після виборів наші діти мают тя копати ми обіцяєм тобі

2015-09-25 до Славця
Шановний Василь Федорович як Ви будете віддячувати Гудзенкови за дві машини асфальту, гроші на який Ви забрали 24.09.2015 року, якщо не прійдете на голову.Один варіант є ще виділити землю під нижню станцію канатної дороги, бо на кататну дорогу "Котово" готова документація. Де гроші від продажу цієї землі? Всьому цьому є підтверджуючі факти.

2015-09-25 ((((((((((
Ви з своїми висловами можете іти у Росію замість Путіна,то такий ху...ло,як ви.Два сапога пара.

2015-09-25 до мразі мадарської
Таких,як ви ще треба пошукати,то ви мразі славцьові не маєте роботи та паплюжите людей,думаєте це вам плюс,це великий мінус.А бобу най славчишина посестра сороканя напарує багато,оби вистало посіяти і як будеся забирати славиць із сільради,а не тільки на вибори ранком.Рябець вам реальна загроза,тому ліпше помоліться за свої судьби.А дурачки вас оточують уже не перший рік.Удачі вам.

2015-09-25 Мразь Мадярська
Рябцю малоумний ти з висловами іди у Призиденти .бо се Село,а пак туй питання такі не рішають,туй рішають що можна реально зробити..Например в дурня стобов побавитись,бо туй пак ти дурачок,лим бобу по більше і вночі і дньом,біб біб і тільки біб.МРАЗЬ.

2015-09-25 житель
Рябець підніме народжуваність в селі звертайтеся

2015-09-25 Діла Славця:
Діла Славця - це, насамперед, вирубаний ліс, за 25 років вивезено з села дерева на 100 міліонів доларів(!). Це розграблений колгосп-міліонер ім. "Кірова", сьогодні би коштував ще 100 міліонів доларів. Це скорочення населення Студеного у 2 рази, часті випадки смерті молодих студенців від алкоголю, туберкульозу, самогубства (біля 20 осіб повісилось), розгул злочинності, вбивства. Це спуспошені, покинуті 200 дворів із 700 існуючих, розбиті дороги, необкошені ярки обабіч доріг, борщівник, зміліла, засмічена ріка, де колись виблискувала форель, некошені поля, весняні пожари, осінні кошмари. І т. д. і т. п.

2015-09-25 житель
Вам не цікаво які на цих ремонтах міліони відмито. Якщо Ви говорите про зроблене того дуже мало за 25 років

2015-09-25 Діла Славця:
ЗРОБЛЕНІ ДВА САДИКИ (ЄВРОРЕМОНТ), ЗРОБЛЕНИЙ КЛУБ (ЄВРОРЕМОНТ), ЗРОБЛЕНА СІЛЬСЬКА РАДА, АМБУЛАТОРІЯ (ЄВРОРЕМОНТ), ЗАООХОЧЕНО У СПОНСОРСЬКІЙ РОБОТІ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ І СТВОРЕНО ТУРИСТИЧНО-ВІДПОЧИВАЛЬНЕ МІСЦЕ ОЗЕРО "ВІТА". У ВСІХ ВИЩЕЗГАДАНИХ УСТАНОВАХ ПРАЦЮЄ ДЕСЯТКИ А ТО І СОТНІ СТУДЕНЦІВ. РОБИТЬСЯ РЕМОНТ ДОРІГ ТА ОСВІТЛЕННЯ СЕЛА. і як ви можете очорнювати чесну і порядну людину Славця?

2015-09-25 примітив 2
Славець дуже має файну походку і не замітно що після геморою,а погляд супер як ізтягне очки на ніс.Коментарі пише його зять так,що раз най го теща грамоті научит і тих усіх пумпів,та хоть можна буде зрозуміти смисл того,що написали.

2015-09-25 примітив
ЛЮДИ! РЯБЕЦЬ ТО ТАКИЙ ЯКБИГО МІХОМ ЛУСНУЛИ. ТА ВИ ЛЮДИ ЛИШ ПОДИВІТ ЯК ВІН ХОДИТ, КІДЬ ГО ПОЗНАЄТЕ. А ДИВИТ З ПІД ЛОБА ЯКБИ ГО ХОТІВ ХТОСЬ ЩИ РАЗ ЛУСНУТИ. КОРОЧЕ КАЖУЧИ ВИДИМЕ ГО ЯК ЛЮДИНУ ПО ЙОГО ДУМКАХ ТУЙ У КОМЕНТАХ ПРОТИ ПОРЯДНОГО СЛАВЦЯ. РОЗУМУ ВАМ ЛЮДИ!

2015-09-25 Ну Да
Ми з Славцьом є і будем,а нащот ух то лиш барани стрижут.

2015-09-25 До больних
Подумайте і ви про ту ситуацію,лиш наоборот,славець може і не пройти так що стрижіт ухами.А сільська рада,то вже настоящі вільшани,треба тижнями за справками ходити і то не добре написана.Так що не треба хвалитися тим що неє.

2015-09-25 Гріх таке і думати...
Недай то БОЖЕ,лим подумати такое,то ця хвора мрязь розумово,СІЛЬСЬКУ РАДУ перетворилаб у ВІЛЬШАНИ.

2015-09-25 ДИЯВОЛИ
Най Бог дасть здоровя Славцьови що терпит цим хворим вискочка,бо це не люди(ДИЯВОЛИ)

2015-09-25 Больним!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Як вийде до Влади НАШ СЛАВЕЦЬ,мені дуже Цікаво що будете робити?Нехочу поганое даже ідумати,одним словом Відсталі розумово.!!!!!!!!!!!!!

2015-09-25 Ідіоти.
Но що мудрий росадо,тати пак мудрий ти ідіот?На рябця дурного,хворого,наглого і пять копійок пак нихто недає.

2015-09-25 із студеного
Маєме молодих голосуйме за них бо ті морди обі зажерлися

2015-09-25 житель Студеного
Дуже не переживайте то є добрий циганий,який не має ні совісти ні ганьби,перед виборами він пертворюєся в Йовжія "шапку долі,лечо ми в писок", в нього є любима фраза "я студенців пахаю раз у пять років,а они мене всі пять років". Проаналізуйте Славця до виборів і після,то на самому ділі дві різні людини.

2015-09-24 Підтримка
у славця з головою не впорядку бо адекватна людина не висувала би свою кандидатуру він тільки на себе розізлить більше селян, і з за принцепа люди відмовляються за нього голосувати.славець піде з позором

2015-09-24 паша
я торбу узяв уйобую у вариш а старого і пувісте перед сільськов радов ...

2015-09-24 До зятя славця
ти зайдо можеш тікати з студеного бо комент від Рябця Васі це твоя фішка Вася слово "ВТО"не говорит, тоуй ти попався, колись за вівці отвітиш бо вівці у тя у тому селі десь ся вродив,а у нас і Пумпа і дідо Ледида і Беля у сто раз ліпші як ти

2015-09-24 !!!-!!!!!
Рябцю Вам не изменить других Людей-кроме того,невежливо даже пытаться это делать !!!-!!!!!

2015-09-24 Житель
На щот Рущакових овець які випасають в с н студений в урочищі ильми на людських паях це правда із того має і Славець.А паьовики які заробили і заплатили за цю землью немають нічого і це істинна правда.

2015-09-24 !!!-!!!!!
Когда вы начинаете разговаривать на повышенных тонах,все обычно становится еще хуже !!!-!!!!!

2015-09-24 Славець
УВАГА!УВАГА!УВАГА! Шановні студенці і всі бажаючі хто буде голосувати в Студеному у Вас є унікальний шанс отримати грошову винагороду на кону виборів у розмірі пятсот гривень.Умови акції:не менше десяти голосів з родини, бо де один два не підходить.Не пропустіть у Вас такий шанс раз на пять років.

2015-09-24 До жителя
Шановні лжежителі!Опустилисьтеся до того,що пишете від Рябця,думаєте що ваш номер прійде.Не старайтеся паплюжити інших,а подивіт на себе ви даже людей віявцями кличете,а самі бидло конченоє разом із славцьом своїм.

2015-09-24 житель
Так шановні громадяни всі лісники злодії,і навіть мій друг і соратник Пуйо Валера накрав на машину квартиру в Мукачеві. Я його розумію таку жінку треба кормити хочеш не хочеш мусиш вкрасти. Друже не переживай я ствоєю допомогою і твоїх шовгорів прийду до влади і красти кроме нас небуде ніхто. Студений буде нащ, і всі ці віці будуть нам служити.

2015-09-24 хлоп
Мудро написано...Цікаво..конечно хлоп молодий до овець читавий тот халоп рябець лиш кошару най чистує бо буде мекати сам

2015-09-24 рябиць вася
Студенци вто вівці а пумпа дідо ледида та биля то і є кози. хочете ідіотами бути чи людьми? Добре думайте за кого прогулусуєте і чи вам вто треба

2015-09-24 )))))
У селі много овець аж дві кошари Ще й козами розбавлені

2015-09-24 До !!!!!!!!!
Славець молодець біля овесь,а в селі ідіот.

2015-09-24 СЛАВЕЦЬ МОЛОДЕЦЬ !!!-!!!!!
В.Ф,Люди сами будут стремится быть с ВАМИ,ведь Вы даете им самое важное-СВОБОДУ !!!-!!!!!

2015-09-24 !!!-!!!!!
Чтобы воспитать ДРУГИХ,нужно сначала воспитать сначала себя !!!-!!!!!

2015-09-24 підтримка
Підтримують злодія СЛАВЦЯ тільки злодії:Щерба,Грига,Янчик головні лісокради і Сендер який випасає 500 голів овець Рущакових на паях жителів села,а Славець носит у білий дом будзи,щоб получити підтримку району і щоб не посадили.

2015-09-24 Цікаво....
Тю! Славець поважає усіх...Но пак лим вискочки є,а пак дале кажуть що пак були не праві.Ну вони вискочки...Славця поважає вся ГРОМАДА.Це Так конечно ТАК ......

2015-09-24 Житель
Якщо славець не поважав людей 30 років то і дальше не буде.Слова славця:я прошу лдей один місяць,а они мене чотири роки. Ще вислів славця:я буду головов доки я хочу,а після себе покладу кого я хочу бо народ мені до одного міста. Це вся повага славця!!!!!!!

2015-09-24 ГРІШІМ
ГОЛОСУЮЧИ ЗА ЗЛОДІЯ САВЦЯ , ЗАЖРАНУ СВИНЮ.

2015-09-24 !!!--!!!!!
Закаты пропитаны грустью.Потому что каждый раз,провожая его думаешь:каким ни был,удачным,или неудачным,день-это мой день,и он уходит навсегда !!!-!!!!!

2015-09-23 Громада ...Студений !!!-!!!!!
В.Ф.Славець!!!-!!!!! Це дійсно,сильна розумна,врівноважена Людина,яка поважає кожню Людину,і дбає про достаток, та добробут в кожній родині !!!-!!!!!

2015-09-23 !!!-!!!!!
Не нужно верить словам-в наше время они ничого не стоят !!!-!!!!!

2015-09-23 до больних трезвынников и язвинников....!!!!!!!!!!
Профессия изначально должна бить актом любви.И никак не браком по расчету .И пока не позно,не забывайте о том,что дело всей жизни-это не дело,по расчоту,а ЖИЗНЬ.....................

2015-09-23 САВА
САВЦЮ ЗЛОДІЮ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ.

2015-09-23 До пана Сергія Росади
Будь ласка, видаляйте нелюдські коментарі Рябця. Вас просять усі нормальні люди.

2015-09-23 Конечно............
Если хочешь понять Человека,то не слушай что он говорит.Притворись дождем или снегом,и послушай,как он молчит...........

2015-09-23 до да
ни знаю, но кідь Рябиць не бде щоти зводити, то він ни Рябиць

2015-09-23 Приплывает .....
Само приплывает только дерьмо.За жемчугом нужно нырять ...........

2015-09-23 Да
я лічно уверен що Рябець щоти зводити не зберається бо Рябець ніде не лікувався на відміну від славця

2015-09-23 !!!-!!!!!
Синдром эмоционального выгорания-это психологическая реакция Человека,на долгосрочное проявляющееся в потере интереса к жизни.Такая реакция может созревать месяцами и даже годами !!!-!!!!!

2015-09-23 дуринь
рябець неранен , а дурний , що здурня візмеш і аналізи і то фігові чи є вдурня вискачки хоч 9 класів.

2015-09-23 !!!-!!!!!
Если приблизиться к раненому животному, оно поведет себя непредсказуемо.Люди с Эмоциональными ранами поступают ТАК ЖЕ.( РАНЕНИЙ РЯБЕЦЬ)!!!-!!!!!

2015-09-23 Цімбор.
Мій цімбор, всіх змите, і закопає, а садик і буде наш, вовіки наш, Рябець цімбор не пожаліє нікого око за око, зуб за зуб.

2015-09-23 Люди
Айно, айно і я чула, що всі вилетят з державних студинських робіт, бо Рябиць НИКОМУ НЕ БДЕ ТИРПІТИ, А НАКЛАДЕ СВОЙИХ.

2015-09-23 правда
Йой як туй хтось файно робит.Кілько вам славець платит,що паплюжите людей,самі йдіт та хоть булі виберіт,бо вжесьте белю замордовали до ручки,ледви ходит.Пора вам славці на заслужений оддих чи сраки прилипли до державних стільців?

2015-09-23 Жителі села
А що Щадей надя не може піти нигде на робту?У селі всі посди мают занимати лиш люди із славцьової файти?А другі люди що пустоє місто для славця.Ви за себе всю правду самі розкриваєте і не мішайте туй Рябця,бо самі так робите.

2015-09-23 славець
СПАСІТНЯ Я ЗЛОДІЙ , ГОЛОСУВАНЯ ЗА ЗЛОДІЯ ЦЕ ГРІХ , НО ВИГОЛОСУЙТЕ .

2015-09-23 !!!!!!!!!!!!!!!!!
рябець уволит усіх із садика із сільської ради та піде Надя з компанійов їх на роботу

2015-09-23 ІДІОТИ БАРМЕНОВСЬКІ.
Уважаємі хто туть сидить і мозги парить Га...Та це Щадей Надія,що роботи немаєш молодицьо іди на город, сапай городину, а не дурь жини туй команда дурманів.Ви тоді будите при Владі коли Рак на полонині свисне ТОРМОЗА

2015-09-23 студенці
розікрав студений, все накрадене на виду, вот такі то пероги.

2015-09-23 Да............
Цель включает зажигание,запускает двигатель и питает наши души...........

2015-09-23 !!!-!!!!!
Иногда стоит совершать ошибку,хотя бы ради того,чтобы знать почему ее не следовало совершать !!!-!!!!!

2015-09-22 До пак.
Славці забрали собі клітки,марйже будуть показувати пример,як приязовати камінь та плисти на Берегово,а все село збереся позирати як пливуть "поважні" люди.

2015-09-22 Пак
Пак йо? лим клітки для рябців та пак ід білому камню у Берегово пувести дурманію

2015-09-22 ПОВАГА
ВАСИЛЯ ФЕДОРОВИЧА СЛАВЦЯ СТУДЕНЦЕ ПОВАЖАЮТЬ

2015-09-22 Так........
Най Бог Небесний дасть здоровічко Славцьови що любить усіх .......

2015-09-21 знают
скільки вкрав борига сільський , проаналізуйме ,що має чи можливо чесно нажити таке багатство.

2015-09-21 )))))))
Очорнюй Славця, люди знают, що то є добра людина, а не баран, як.....)))))

2015-09-21 ))))))
Піде рас славець, а не легенда

2015-09-21 Конечно Да !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Конечно (:)ДА(:)))))) Славець це людина легенди добра та взаємо-порозумінням кожньої Людини в селі Сдудений...

2015-09-21 Догадка
по славцьовим міркам у студенту розумних немає лиш хворий на голову славець у силі всі дурні а славець світиться від знань

2015-09-20 Розгадка???
Чому у Пилипці Рябці розумні!!!!!!!! А у Студинім Рябці, трохи відсталі вони Малоумні,це конечно Так...Цікаво ??????????

2015-09-20 підтримайте
мене сверг злодія мене савця красти буду менше . Сава світлу

2015-09-20 Конечно
Це не ВИ ...Це тормоз ябець

2015-09-20 сламець
запалилими двирі на квартирі затом мусів брати село знає.

2015-09-20 Цікаво???
Чому не видно Вас???

2015-09-20 Студений
В.Ф Славець Ми звами.Ваша Громада.

2015-09-20 Конечно Так...............
Наш Голова СЛАВЕЦЬ ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ ..... А апшай у мукачеві апшай...ябець мавпа горила жунглі апу ідіот

2015-09-20 Абшай
я ваш голова

2015-09-19 !!!-!!!!!
Прежде чем диагностировать у себя депрессию,и заниженную самооценку,убедитесь,что Вы не окружены идиотами !!!-!!!!!

2015-09-19 ябець
Цікаво ? я конечно зазорного не роблю конечно.ябець ябець но вдарений я

2015-09-19 зря
Ви своєю дурнею лише робите Рябцю рекламу. А може то він сам?!!! Тоди про голову треба задуматися...но і про врівноваженість тоже

2015-09-19 !!!-!!!!!
Делать добро Рябцю дураку -все равно что лить воду в море !!!-!!!!!

2015-09-19 !!!-!!!!!
Нет плохих Наций есть Больные Люди !!!-!!!!!

2015-09-19 !!!-!!!!!
Только действия Человека говорят О Его личности и его отношении к Вам.Не верьте словам.Просто наблюдайте.И Вы увидите истину !!!-!!!!

2015-09-19 студений
Рябець і тільки він хчоч полопайте,всі за Рябця

2015-09-19 До !!!!!!!!!
Ви уже якось приховайте свій страх,бо надмірна увага до Рябця означає вашу безпомічність і страх перед ним.А надмірна улибка,це у Славця,бо він і у церкві перед іконами не молиться,а улибається,як придурок,чи може вже і на голову захворів,бо білше здорових органів не лишилось.

2015-09-19 !!!-!!!!
Спрячь Рябцю самодовольную улыбку,а то тебя примут за придурка,которым ты и являешся !!!-!!!!!

2015-09-19 !!!-!!!!!
Рябцю не полагайтесь слишком сильно на кого-нибудь в єтом мире,потому что даже ваша собственная тень покидает вас,когда вы в темноте !!!-!!!!!

2015-09-19 Житель
За Рябцьом народ,а ви пару гавкунів на все село не нагавкаєте побачите результат і тоді уйобуйте хто куди може візьмем за основу: Славець Грига Щерба Сендер в тому числі

2015-09-18 !!!-!!!!!
Деньги приходят,уходят,не вних счастье.Самым важным на свете всегда будут Люди.которые были с Вами в самые трудные времена !!!-!!!!!

2015-09-18 Правда !!!-!!!!!
Рябцю Правду следует подавать Так,как подают пальто,а не швырять в лицо,как мокрое полотенце !!!-!!!!

2015-09-18 До рішення прийнято.
А громада Студеного,це хто?Славчиха,Пумпа і ледида старий,тота громада буде з ним до гроба,то правда.

2015-09-18 СВІТЛОФО БУДЕ !!!!!!!!!!!!
Канечно ТАК !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-09-18 Цікаво
Цікаво конечно появиться світлофор у ябця

2015-09-18 Рішення принято !!!
Славець і точка і не ниже.Це наш Голова ... Затвержино Громадою села СТУДЕНИЙ........

2015-09-18 ЗВЕРНЕННЯ
НАРОДЕ ЗА ЗЛОДІЯ СЛАВЦЯ ГОЛОСУВАТИ ТО ГРІХ ЗАДУМАЙТЕСЯ.

2015-09-18 !!!-!!!!!
ЗАТВЕРЖИНО ВАМИ!!!-!!!!!

2015-09-18 друг з полонини
Рябець в натурі тормоз...(((

2015-09-18 ПІДТРИМКА
ГОЛОСУЄМО ЗА СЛАВЦЯ ЗЛОДІЯ

2015-09-18 ГРАБОВИЦЬ.
РАБИЦЬ ТО ХЛОП ВІВЧАРЬ У ПОЛОНИНУ ЙОГО ІД БАРАНАМ ЛИМ МЕКАНЯ БУДЕ ЙО.

2015-09-18 міогіряць
Пак хто ябця вибере пак най чудо впірю поголюкат дурачок з холодного

2015-09-18 до ха-ха
Рябцю, а ти кідь усіх позвільняш із роботи та кілько ся людий похворіє

2015-09-18 Ха ха ха
славцю,у селови Много хворих людей яким потрібно вилікуватись дай адрес цілительки щоб всі люди так легко ізцілилися як ти перед виборами. Якщо ти з народом давай адрес.

2015-09-17 дурне
позор молототиш конечно вагомі аргументи ябцю

2015-09-17 рошкович
я вічнобалатующийся від партії порошенка

2015-09-16 До славців
Думаєте,що підпишееся від імені Рябця,та такой вам хтось повірить?Слабаки!Не знаєте вже до чого братися.А ти ,Пумпо,піди,най тя славчиха навчит розділові знаки класти,а дале щось там калякай.Ви Рябцьови не варта і в слідо стати.!!!

2015-09-16 ЦІКАВО
Цікаво а від якої партії іде рошкович до району

2015-09-16 РЯБЕЦЬ
А ДЕ ПРОПАВ ВІЧНОБАЛАТІРУЮЧИЙ РОШКОВИЧ Ф В ДЕПУТАТИ І ВСЕ ПРОГРАВАВ. ФЕДОРЕ НЕ СПИ ІДИ ЩЕРАЗ ТИ ВІЧНОБАЛАТУЮЧИЙ ДЕПУТАТ.

2015-09-16 дурне
ябцю ти молиш блюватиню ти ще славця поклич боротися , пропоную повторити табличку множеня ябцю.

2015-09-15 підтримка
Ви клоуни Славцьові можете Рябцьови свиснути,а якщо з вас є хоч один фраєр,то зустріньтеся віч на віч бо ви лише дурню нести знаєте але народ на вас і дві копійки не дає.Ану хоч один раз чи появлятся ваш перець Славець вечером на улици між народом бо кишка тонка,а Рябець це людина з народу один із нас.Рябець для села більше зробив як ваш Славець за 25 ваш час пройшов.Чао!

2015-09-15 ЦІКАВО
А ДЕ ЛАВЕЦЬ СОСУНОК СЕЛО ОБІКРАВ ВЕСЬ ЗВІТ ПРО РОБОТУ.

2015-09-15 цікаво
які вагомі аргументи потрібно відсутність освіти відповідно БАРАН увчарити на другий гуд ЯБЦЮ

2015-09-15 До пумпи
Пумпа пішов пару раз на заробітки і вчув два слова,дебит кредит і тепирь фраер в інтернеті.

2015-09-14 до ябця
може знаєш що таке дебет кредит

2015-09-14 Чехання прододить
Соль вода соль вода соль вода соль вода сол вода соль вода іт да

2015-09-14 Житель
Славець боїться Рябця і жене чуж бо вагомих аргументів немає. Ліпше документи приводи в порядок,а не пиши туй чуж бо неграмотному Рябцьови тяжко буде передати сіь.раду.

2015-09-13 До позора
Може мало май ліпше напише заяву,як ти тепер написав "грамотею", щось тебе Славець нич грамоті не навчив.

2015-09-13 позор
РЯБЦЮ ТИ ТОПАНОК В НАРОДІГОВОРЯТ В ДУРНОГО СИЛИ МНОГО ЯКАВТЯ ОСВІТА ЗАЯВУ НЕНАПИШЕШ ДІТИНО ТИ ГАТІ З СЛАВЦЕМ МІРЯТИ НЕ ГОДЕН

2015-09-11 До !!!!!!!!!
Славець несе успіх уже 25 років і ніяк неможе донести.Жителі студеного рішили доручити донести успіх молодому,сильному і не ХВОРОМУ жителю який виправдае їхні надії і це Рябець.

2015-09-11 !!!-!!!!!
Агрессия- удел слабых,спокойствие-удел сильных

2015-09-11 !!!-!!!!!
Не позволяйте вашим ушам слышать то,что не видели ваши глаза.Вы могли бы хорошо запомнить,что ничто не может принести вам успех,кроме Славця

2015-09-11 !!!-!!!!!
Самым важным слагаемым формулы успеха является умение ладить с людьми.Это Славець !!!-!!!!!

2015-09-11 До золотої мудрості
А сказать провду,ето обьязательство.

2015-09-11 !!!-!!!!!
Самая великая победа-победа над своим негатывным мышлением.

2015-09-11 славець
закликаю вас неголосувати за тричі судимого ляшка одинраз за знасильство

2015-09-11 ЗОЛОТА-МУДРОСТЬ КОНЕЧНО !!!-!!!!!
Молчание-Это ЗОЛОТО,а промолчать в нужный момент-Это МУДРОСТЬ !!!-!!!!!

2015-09-11 Конечно !!!-!!!!!
Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений !!!-!!!!!

2015-09-10 !!!-!!!!!
Живите в гармонии .Гармония приходит изнутри. Не ищите ее снаружи. Не ищите то,что можеть быть только в вашем серце. Часто мы можем искать снаружи только чтобы отвлечать себя от правдывой реальности.Правда в том,что гармонию можно найти только внутри себя.Гармония-это мир в душе.

2015-09-10 !!!-!!!!!
Никому не отвечай,когда ты зол.Ничего не обещай,когда ты счастлив.

2015-09-10 !!!-!!!!!
Будь среди тех,чье присутствие помогает тебе развивать совершенные качества.Оставь тех из-за кого усиливаются твои недостатки.Не исследуй чужие слабости,а займись своими.Не привязывайся ни к чему,так как привязанность-источник несвободы.До тех пор,пока не успокоишь свой ум,не сможешь пережить счастье.

2015-09-10 !!!-!!!!!
В жизни каждого наступает момент,когда нужно понять что старого больше нет.Оно было там ,в прошлом,а сейчас развалилось окончательно и безвозвратно.Так мы учимся отпуская время.

2015-09-10 Точно
Десять голосів набере кідь баба Ева з Володьов за нього проголосуют позор позор позор

2015-09-10 увага
алкаш позорще студеного проснулосю штеля воля ти ідіоти пропивись труси казависьпяний що ти беструсов

2015-09-10 правда
май бомж вселі це ШТЕЛЯ ТОЛЯ обісяний ходить по селу бомжок студенський

2015-09-10 До правди
Штеля алкаш з обдертов мордов уже був директором і який був результат..

2015-09-10 порада
Дорогі земляки. Пора вже доручати кермо правління молодим.На виборах обирайте молодих і перспективних. Наприклад Штеля Анатолій достойний очолити село. А пердуна Славця -відправити жаби пужати на озеро.

2015-09-10 !!!-!!!!!
Если Вы делаете что-то прекрасное и возвышенное,а Это никто не замечает-не расстраивайтесь: восход Солнца-Это вообще самое прекрасное зрелище на свете,но большинство людей в Это время еще спит !!!-!!!!!

2015-09-10 Славець
Я зроблю і дорогу до виборів і освітлення тільки виберіть умаляю Вас. Нащо вам другого, як мене звержите то що мені робити,я фізично робити не привик,а за Наташину зарплату не вижеву. Не голосуйте за Рябця бо він мені всьо припомнит кільком йому пакостив , благаю Вас. З повагою ваш вічний і самий лутший Славець!!!!!!!!!!!

2015-09-10 Да...
Чем больше любви,мудрости,красоты,доброты Вы откроете в самом себе,тем больше Вы заметите их вокружающем мире...Настоящая любовь нета,что выдерживает долгие годы разлуки,а та ,что выдерживает долгие годы близости ...

2015-09-10 Так!!!
Я не бачу Вас, і помираю моє Сонечко, будьте моєю дружиною

2015-09-10 ДА...
Уже вкоторый раз серце болью отзывается...

2015-09-10 ????????????????????
Благаю про Зустріч ....

2015-09-10 славєць
люди балатуйтеся щоб було багато вас тоді я виграю УРА

2015-09-09 !!!-!!!!!
Секрет долголетия: Ешьте больше фруктов,и меньше-друг друга !!!-!!!!!

2015-09-09 Перевірте
адміністратор сайту відкрив доступ у необмежені кількості коментарів одній особі яка пише по російський. Або сам кидає коментар так поступають труси і лецеміри

2015-09-08 !!!-!!!!!
С чистыми мыслями не возникает желания обижать,или унижать кого-то ....Хочется есть гармоничную пищу.Жить Легко а играючи. Все начинается с того ,что мы носим в себе.И лучше быть легким и пустым,чем наполненным тяжелым и стухшими мыслями !!!-!!!!!

2015-09-08 Чую
Славець програє сисі вибори,не поможему і толік федиишинець із світлом і ЄЦОВСЬКИМИ грішми.

2015-09-08 ДА !!!-!!!!!
Сегодня как -То пусто на душе ...И целый Мир от лицемерия уже ..Мне в серце кто -то влез,и не разулся ...Намусорил,осколков набросал,мечты разбил и затоптал желанья,другой жалел,и мысли собирал..А третий перебил других старанья.Пусть даже будут дальше мне кромсать ..Измученное серце ,не стесняясь,я буду Людям душу открывать,и буду верить им, не сомневаясь !!!-!!!!!

2015-09-08 Нежность !!!-!!!!!
Нежность !!!-!!!!! На самом деле,куда как дороже стоит Нежность-То,что Женщина отдает не всем,и даже ,не всем тем,с кем спит...Нежность не купишь,не украдешь, не возьмешь ни обманом,ни силой ,и ни с чем не перепутаешь...Нежность -Это маленький комочек в солнечном сплетении,который иногда не дает Тебе дышать...Нежность -это фото,на которое смотришь,тихо улыбаясь.....Нежность это ощущение Тебя на кончиках пальцев,даже если Ты далеко...Нежность это когда я беру твое лицо в ладони,целуя Тебя,или просто обнимаю,прижимая к себе всем крепче и пытаясь соскучившимся по Тебе руками почувствовать Тебя всего сразу ...Нежность это задумчивая улыбка в глазах,когда думаю о тебе.Нежность -Это осознание,что есть ,то место ,где всегда так ждут с любовью,и теплотой,немножко с грустью,потому что всем ведь грусно,когда любимых рядом нет...И их всегда так ждут на минуту...Ждут на секунду...Ждут все лето...Ждут на всю жизнь!!!-!!!!!

2015-09-08 Житель
А де був Славець чотири роки,чи держав гроші до виборів, а ми по ямах машини били.Сесе не тоти случайно гроші, що старий Ледида приніс у платині в банк і поставив на відсотки.

2015-09-07 Мудристь
Человек вырастает по мере того,как растут его цели !!!-!!!!! Дурак обзывает других,умный-себя,а Мудрый никого !!!-!!!!!

2015-09-07 До !!!!!!!!!
Прямо артист і поет погорілого театру.То тя Наташа Славцьова учила руську???

2015-09-07 !!!-!!!!!
Чем ниже Рябець душой,тем выше задерает нос.Он носом тянется туда,куда душою не дорос.!!!-!!!!!

2015-09-07 !!!-!!!!!
Когда причиняют тебе боль снова и снова,то думай о них как о наждачной бумаге.Они могут задевать тебя и немного ранить,но в конце концов ты будешь отполирован до идеального состояния а от Рябця не будет никакого толку.!!!-!!!!!

2015-09-07 студенці
Ми і так знали шо Лехманка тупа, а Славиць говорячи шо їй шось хибить, лиш доказав істину. Жаль шо не можу прикріпити запись із диктофона, най би послухала секретарька

2015-09-07 Житель
Може з кармана прийшлося витягувати бо конкурент серйозний.

2015-09-07 Славець
я найшов у себе в кабінеті один міліон грн хватит і на дорогу і на світло

2015-09-06 Ваша Карма
Чем шире Ты раскрываешь обьятия,тем легче Тебя распять

2015-09-06 До !!!!!!!!!!
Це ти вірно підмітив,ми бачимо,що виплескується з тебе,сплошна фігня.

2015-09-06 !!!-!!!!!
Хочешь узнать Человека?Тогда задень его.Человек-Это сосуд.Чем наполнен,то и начнет Выплыскиваться из него.!!!-!!!!

2015-09-06 Вісник
Славцьові священики пишуть мовою нашого ворога. Хочете переконатися то побачите, що коментар проявиться після служби. Прослідкуйте коли закінчиться служба у Отця Олександра і Отця Федора. Переконайтесь.

2015-09-05 Мудристь..........
Смеятся постоянно с одной же шутки вы не можете...Так почему позволяете себе плакать по одному и тому же поводу постоянно............

2015-09-05 До вічних
Слава Славцю слава Королю села слава жителям студеного які жертвують собою щоб славець збагачувалася. Студенці ви молодці

2015-09-05 До!!!!!!!!!!
Правильно сказано,не правильно адрисовано. И надо добавить:вы заставили ихпочуствовать за 25 лет .ха ха ха.

2015-09-05 !!!-!!!!!
Люди могут забыть ,что Ты сказал,могут забить что Ты сделал.Но никогда не забудуть,что Вы заставили их почуствовать.Ты Мразь Рябцю !!!-!!!!!

2015-09-05 До !!!!!!!!!
Пвірте у Рябця хватае і сили,і мудрості,і совісті ,і людяності.Тим, що ви його поплюжете з колії ви його не вибєте. Подивіться він даже не хоче з вами дискусувати хоч я би на його місці не видержала.Вася,я лічно постоянно голосувала за Славця і нас таких багато не здавайся,а ми тебе підтримаємо.Я думала,що Славець дійсно хворий,але бачу,що це не так,що він тільки хворий коли перевірка на сіль.раді.

2015-09-04 !!!-!!!!!
Одно дело-хотеть и заполучить .....Но совсем другое-найти Силу, Мудрость,удержать Их... !!!-!!!!!

2015-09-04 До до Психолога
Вася Рябець узує Славця,то однозначно,хоть ви спорите,хоть ні.

2015-09-04 до Психолога
СКОРО ВАСЮ РЯБЦЯ ЙМУТ ЗА ЯЙЦЯ І СВІТЛОФОР У НЬОГО ТОЧНО ПОЯВИТЬСЯ)))

2015-09-03 !!!-!!!!!
Знаеш,как заинтересовать дурака??? Как??? Завтра расскажу !!!-!!!!!

2015-09-03 !!!-!!!!!
Страх делает тебя пленником!!!-!!!!! Надежда дает тебе Свободу !!!-!!!!!

2015-09-03 житель Студеного
Шановні дописувачі! Якщо вас у школі не вчили української мови, то, будь-ласка, не пишіть дурниць мовою нашого ворога,якщо ви в душі хоч трішки патріот своєї країни.

2015-09-03 !!!-!!!!!
Фильтруйте поступающую к Вам информацию.Сузьте или уберите совсем каналы,через которые к Вам поступает негативная информация !!!-!!!!!

2015-09-03 !!!-!!!!!
Наше Человеческое величие лежит не в возможности изменить Мир ,Это лишь миф атомного века.Это -возможность изменить себя !!!-!!!!!

2015-09-03 славець
народе я злодій якщонязвержите як буду свій машиний парк заправляти будинків багато як буду комунальні платиси спасітня

2015-09-03 !!!-!!!!!
Работа над очищением твоих мыслей.Если у тебя не будет дурных мыслей,не будет и дурных поступков !!!-!!!!!

2015-09-03 Малоумный Рябець...
Рябцю для тебья большое Счастье-Это когда у тебя не все дома...

2015-09-03 Кат
Славця найшли на вербі коло сільради

2015-09-03 підказка
священиків нехай просят славцю підключай проси грошинят в голубого ляшка

2015-09-03 !!!-!!!!!
Наивышая форма власти-Это уметь владеть собой !!!-!!!!!

2015-09-03 Да Да Да!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Счастье -всего лишь умение не портить себе настроение,и не давать это делать другим............

2015-09-03 славець
спасітня мене всі балатуйтеся прошу вас

2015-09-03 Это Да !!!-!!!!!
Рябцю Ты никогда не сможешь оправдать чужие ожидания !!!-!!!!! Другие всегда будут недовольны чем-то,потому что их причина внутри них,а не внутри Тебя !!!-!!!!!

2015-09-03 славець
люди отримую пенсію і зарплату ще краду і так нехватає вибирітьмене щобду робити привик красти

2015-09-03 Дорогу молодим
Головою села має бути розумна молода людина, яка вже має хоча би трішечки досвіду, бажає зробити село гарним, красивим і саме основне туристичним. Старі кари скажуть що немає в бюджеті грошей, а я скажу що гроші треба заробляти. І варіантів є багато для цього. Потрібен молодий господар для села, який і в себе вдома газда і для села буде таким

2015-09-03 !!!-!!!!!
Рябцю если не хочешь,чтобы тебе сели на шею,не кланяйся низко !!!-!!!!!

2015-09-03 Да!!!!!!!!!!!!!!!
Через двадцят лет вы будете сожалеть больше о том ,что вы не зделали,чем о том,что вы сделали.Так что Рябцю оборвите канаты,поймайте попутный ветер уплывайте подальше к Обизьянам иследуйте,мечтайте открывайте !!!!!!!!!!!!!

2015-09-03 славець
люди вибирітня більше красти так небуду бо немає що буду людські хижі продавати як употоці ги ги ги

2015-09-03 славець
я боюся щоня посадят після виборів

2015-09-03 До всіх Славцьових сепаратюг.
Рябець ще лише почав працювати,а ви вже таку увагу йому приділяете,хоч хороші слова,хоч погані,але все таки рейтинг.Навіть артисти влаштовують скандали,щоб за них не забували.Так що пишіть,що хочете,все рівно ви не даєте людям забути за Рябця,а Славця вже немає за що і вспомнити,нічого зовсім не робит,лише штани на стільци протират.Так що лиди скоро і не згадають,хто такий Славець.

2015-09-02 !!!-!!!!!
Личность як Рябець личность очень сложна,личность похожа на луковцу,в ней много слоев обусловленности,развращенности,и за всем этим множеством слоев скрывается простое человеческое существо.Оно закрыто такым количеством фильтров,что вы не можете его увидеть -и за всеми этими фильтрами вы не можете видеть добро и мир,потому что все что тебя достигает,прежде чем тебя достич,искажается этими фильтрами !!!-!!!!!

2015-09-02 !!!-!!!!!
Чесность и верность-Это дороогой (ПОДАРОК)Которого от полоумних дешевых Рябцив не стоит ожидать!!!-!!!!! Счастлив тот,кто научился восхищаться,а не завидовать !!!-!!!!!

2015-09-02 до До !!!!!!!!!
Ти визнаєш, ож Рябець саме той клоун:"Що до клоунів! Це люди творчі яких у нас нехватає Рябець саме той")))))))))) ХІБА ЛИШ У АФРИЦІ РЯБЦЬОВИ БУТИ ВОЖАКОМ))))))))

2015-09-02 До !!!!!!!!!
Нервішки пошалюють? Хворі люди які перенесли таку кількість операцій повинні берегти здоровя,відпочивати,не нервуватися,а не добиватися любов цінов крісла і красти,красти,красти. Що до клоунів! Це люди творчі яких у нас нехватає Рябець саме той.У африці мавпа яка хвара на дерево не лізе,а збирає падаль і не є вожаком стаї.

2015-09-02 славець
славець боюся май більше сам на сам зустрітися претиндентном люди балатуйтеся побільше

2015-09-02 чекан
"ШАНОВНИЙ ПАН", РЯБЕЦЬ ви БУЛИ КЛОУНОМ І НИМ ЗАЛИШАЄТЕСЯ))))))))

2015-09-02 Да!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Человек очень легко становиться мразью.Это -страшно.Но еще страшнее -мразь Рябець,никогда не станит Человеком!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-09-02 Яяяяя
славець повністю ізцілився і готовий і дорогу зробити і світло і мусорники уже розрвіз по село ви і уаз має для вивозки мусора вам ще Щось нехватає підери студенські

2015-09-02 Виборець
Для вас виборці,то тупизна!Но,но будеме мати на увазі,як будете пхатися з Славцьом до тупих по хижах просити,як жебраки, голоса за себе.

2015-09-02 Тупизна
Сарказм-Это естественная защитная реакция психики против тупизны окружающих..........

2015-09-02 Житель студеного
Наталка славцьова почала тосуватися на плоті з привабливими словами як поживаєте? Як справи? А знаєте чому? Бо скоро вибори на носі чорт тоті тепер у школі до зарубіжної

2015-09-02 мета
славцю поуібно більше кандидатів рейтенгових на селишного голову якщо буде йти сам на сам програє незалежно ским і голупці не поможут

2015-09-02 !!!-!!!!!
Рябцю Василий Злость-Это состояние,в котором язик Твой работает быстрее мозга !!!-!!!!!

2015-09-02 підтримка
Проти Рябця пишуть дауни студеного на чолі з Буришинем тому,що Рябець не підтримує БЮТі Славцьові голупці які для студеного не зробили нічого тільки крали крали крали и зараз як появився гідний кандедат і суперник вони заметушились. Рябець гідна кандедатура і для Славця достойний суперник нехай Бог йому допомагає у його кроках.

2015-09-02 увага
славець в поїсках бабла від партій на вибори бо своє накрадене жаль віддавати

2015-09-02 До мацкаля з порталу
іди в Росію і там проповідей а ми тоуй без кацапів розберемось як нам жити бо Рябцьови ти незможеш доказати не вчому тому зо ти бездарність

2015-09-01 !!!-!!!!!
Рябцю Василий бойся самого себя ДА.ТЫ сам причина своих благ и своих бедствий.Ад и Рай находятся в твоей собственной душе !!!-!!!!!

2015-09-01 Знаю
рябець молодець славетного отстой

2015-09-01 !!!-!!!!!
Мы дошли до поколения,в котором люди готовы кинуть камень в спину родного им Человека.Мы дошли до того,что Люди начали забывать любовь,истинную любовь к ближнему,которая должна жить в серце каждого Человека.Рабцю Василий Ты становишся пустым местом из толпы !!!-!!!!!

2015-09-01 Рабцю Ти Врун !!!-!!!!!
Многие врут,чтобы показать лутше,чем они есть,на самом деле,забыв,что лутшее,что есть в Человеке Это чесность !!!-!!!!!

2015-09-01 до учителя
Пане учителю, а Ви що не розрізняєте яка бумага для чого? Ящо путаєте, то зверніться до спеціалістів, ато, не дай Боже календарними підотретесь!!! Коле вас з усіх боків, що Рябець щось робить, дивіть не полопайте від заздрості, бо всьо село замастите.

2015-09-01 Супер
За набір першокласника які подарував дітям Рябець забулися а бумага за яку ви подумали пригодиться вам після виборів. Ха ха ха

2015-09-01 Казначейство району
Рябець хоч бумагу купив,а Славець украв від дітей ті гроші які були виділені на косметичний ремонт школи,а Косюч збирав від дітей по сорок грн хоч освіта заборонила збирати кошти від дітей. Сума становить 40000 грн які надійшли на рахунок сіль.ради и за ці гроші повинні були робити ремонт.

2015-09-01 батьки
Кажете Рябець подарив бумагу аж 2 пачки, а якої??? Йому вона знадобиться після виборів...

2015-09-01 учитель
ДО НАС У НИЖНЬОСТУДЕНІВСЬКУ ШКОЛУ ПРИВІЗ КАНДИДАТ НА ГОЛОВУ СЕЛА РЯБЕЦЬ ДВІ ПАЧКИ БУМАГИ. БУДЬТЕ ДОБРІ, ХТО ЗНАЄ, НАПИШІТ ЧИ ФОРМАТ А4 ЧИ ТОЇ ПРО ЯКУ ВИ ПОДУМАЛИ. БО ПЕРШОЇ, ДУМАЮ, ТО МАЛО, А ЯКБИ ДРУГОЇ - ТО НОРМАЛБНО. ДУЖЕ ДЯКУЮ.

2015-09-01 дурні
балатуйтеся всі і програєте а славець виграє а непрохідний рошкович уже багато місяців по середнянах говорив що буде балатугтися

2015-09-01 гойчук
славець давнам роботу та щисьме махлювали і хоминець знами

2015-09-01 точно
це голубці славця і надійні рошкович без роботи рябець нехай домовляєтся з нимце тактика славця

2015-09-01 Вірю
Якщо Рябець по ваших коментах вибрався з ями на високу гору то зуміє вивести село з тої ями в яку закопав його Славець за всю історію незалежності.Вася люди вірять тобі не підведи не дай задню бо Славець поставив задачу щоб умовили Рошковича подати кандедатуру цими питаннями занимаеться:Козак Т,Щерба В.Сендер,Грига І,і т.д. які хочут видвенути Рошковича а голосувати будуть за Славця так як Гойчук М П гостилаяся з Тарасовичом а голосувала за Славця це все правда я тоді була в комісії.

2015-08-29 кажут
за народний фронт буде носити дозволили прослушку зняли

2015-08-28 !!!-!!!!!
Поступок всегда важнее слов.Человек способен орать два часа-и помочь.Или два года сюсюкать -и предать !!!-!!!!Рябцю Ты предал себья!!!-!!!!!

2015-08-28 До !!!!!!!!!
Не надо судить по себе,ви ради своей вигоди и мать родную продадите.

2015-08-28 оперативка
в студеному главним касіром, котрий буде купляти голоси на виборах став Саша Косюч, котрий буде роздавати по 100 грн. за голос. міліція і сбу уже в курсі, Сашка вже поставлено на прослушку, всі хто хоче в каталашку звертайтеся до продажного єцуна

2015-08-28 !!!-!!!!!
Рябцю высота горы,на которую ты поднялся,определяется глубиной ямы,из которой ты выбрался.Люди не меняются,они лишь на время играют нужною роль ради своих интересов !!!-!!!!!

2015-08-28 Аналітик
Духовність Славця зашкалюе,а де він появляеться,атмосфера переходить у стратосферу.ХаХаХа!!!!!

2015-08-27 ДА !!!-!!!!!
Как можно распознать духовного человека? Это не то,что он говорит,и не то,каким он кажется,а та атмосфера,которая создается в его присутствии !!!-!!!!!

2015-08-27 До Рябця !!!-!!!!!
Перестаньте жаловаться.Хватит быть похожим на скулящую собаку,которая ничего не делает,но создает много звука !!!-!!!!!

2015-08-27 До Рябця !!!-!!!!!
Живите более сознательно.Перестаньте быть зомби,который движется по одинокому маршруту!!!-!!!!!

2015-08-27 Керівний склад.
Ставка поставлена на Рябця як и односельчанами так и районними керівниками и нехай Бог йому допомагае у цей важкий час.Більше кандедатур не буде Студенці зараз маете шанс побороти вічного голову.

2015-08-26 Реаліст
Поки бардак в державі, доти і Славець буде. Най іде дале, но спокою він не має і не буде уже мати ніколи. Мусорний бак йому вже давно привижаєся і буде привижатися до кінця його паскудного існування. Так і має бути. Але настане час і Студений таки буде без Славця. І все у нас буде добре "і на оновленій землі, врага не буде супостата, і буде син і буде мати, і будуть люди на землі"

2015-08-26 порада
всі кинетеся балатуватися на голову і програєте потрібно вибрати одного рейтингового і підримаєте його рейтенговий це тот вякого родина велика і всім змиритися з цим

2015-08-26 Знаю.
Час сливає і тікают дембельськи хвилини Славця на посаді тік так тік так)))))

2015-08-26 Житель студеного
Славець і зубами і ногами буде дертися за посаду

2015-08-24 ??????????????
а сам Славець не балатіруєся

2015-08-23 Да
Осень паутина развевает,в небе стаи будто корабли.Птицы,Птицы к югу улетают,изчезая врозовой дали.Сердцу трудно,серцу горько очень,слышать шум прощального крыла.Нынче для меня не просто осень,от меня любовь моя ушла....................

2015-08-23 федорович
всі шнирі на вибори рошковичі тарасовичі ябці наді і всякі шнирі

2015-08-23 ????????????????
хто балатіруєтся на голову Студеного

2015-08-16 Дураки з Студьоного!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Пчела,вонзив стальное жало,не знает что она пропала.Так и глупцы пуская яд,не понимают,что творят..................

2015-08-16 Славець
Я до Вас звертаюсь дорогі студенці
поможіть мені і мої родинці,
я знаю що кажете БІМБУСИ дурні,
но в мене ще є онуки малі,
зять то пуста плюга ,
НАТАША дурна ходить по селови як льопачка пуста,
треба би і їх на ноги покласти
я Вам кажу чесно що не буду красти.
Хотілиня зверчи я ся шуганув
я Вам чесно кажу малом срачканув.
Малося внижаю коли я вас прошу
коли вам по хижах по сто рублів ношу.
Сто рублів возьми поділи на пять
ви хоть думаєте собі,як вас легко купувать.
Водки вам не дам від водки вмирають
на виборах КРУЦЬО вмер се всі памятають.
Гафі Бойкові не дам гроші розносити
мушу вас односельчани файно попросити.
Час підходить до виборів ніщо вже брехати
мушу я ВАС дорогенькі в гузиці лезати.
Їз програми м не зробив ніякії кроки
а ВИ мене дурні пахайте за чотири роки.
Відпишіть ми дорогенькі та дайте надії
бо не знаю чи дожию до тої неділі

2015-08-05 ???????????????????
ідуть слухи що славець продав озеро віта

2015-07-21 Да!
Когда нибуть тебе внушат,что о твою доброту вытерают ноги.Не верь.Оставайся добрым.Ведь добро-Это просто и оно спасает Мир!

2015-07-20 Правда
А САДИК?!!! ХТО САДИК ЗАПУСТИВ?!!!

2015-07-19 бохманиць
Айно золотий у нас на Бохманци клуб жаливов заріс а п.Славиць, най му Бог дасть здоровлічко, клуб обкосив, кришу поклав та єврик забацав типирь ходимо бугі робити. А у Рикіти Ти й бізівно не ходив жебракувати та не відівсь ту дорогу Ти щитай у Парижі жиєш. Я тя другий раз з собов узьму та ти вкажу. А коло хижі м ти била бо двирісь закрив та добрем ти видивила порядки коло хижі у ріці то всьо Твоя нехарь а та чилядину чесну брешеш

2015-07-19 за Славця
Така держава, як любить поучати пан Славець. Студений тупикове село. Річка починає течи саме з Студеного і протікає через весь район. І мусор студинський вода несе в Ізки, Келечин, Міжгіря, і далі по цілій області. І всі мусять терпіти, і чистити, якщо хотять, свої береги річок від студинського мусора. Якби хтось переживав у державі за чисті береги річок, то починав би боротьбу з Студеного, тобто з Славця. Під сільрадою мали б бути черги з різного роду інспекцій по бездіяльності Славця в питанні викидання мусора в річку. А так Славцю ніхто нічого не каже, то він і не робить нічого, ходить сміється. Ще і, наоборот, має від своєї бездіяльності підтримку виборців, бо нікому не забороняє мусорити де завгодно. Нема нічого простішого, як кинути сміття в ріку, а був-би якийсь другий голова, то заставляв би у мусорні баки складовати, а ще і платити за то гроші. А так у річку кинув, і порядок. Слава Славцю, дав би му бог здоров"я!

2015-07-19 до за Славця
Правильно сказано робить СВОЄ ДІЛО.Медпункт був і за Сталіна,дорога є і на рекіти через вирьх така як по Студеному якщо то мож назвати дорогов,коли останнній раз шось було в клубі, повна ріка мусора а баки коло сільради, що Ви називаєте ПОРЯДКОМ, якщо для Вас це порядок значить Ви з БОХМАНЦЯ.

2015-07-13 !!!-!!!!!
Это большая удача в Жизни найти такого человека,чтобы приятно смотреть,интересно слушать,увлеченно рассказывать,не тягосно молчать,искренне смкяться,восторженно вспоминать ис нетерпением ждать.....!!!-!!!!!

2015-07-13 за Славця
Славиць ото є людина. Стілько для села зробив. не хвалится а лиш тихо робит своє діло. Медпункт є, клуб є, дорога є, порядок є. Дай Боже нам таких голів та побільше!

2015-07-12 підтримка
Не поможе тепер Славцьови не прокуратура не міліція пройти на виборах.Накінець студенці виберуть і настане той за кого будуть голосувати.Правді бути,а Славця буде перевіряти КРУ.за всі роки його правління і вкрадене поверне народу.

2015-07-12 До !!!!!!!!!
У Стеденому: рождеонньій ползать,неможет управлять людьми, которьіе умеют литать. И в ближайший час неадо отдать пичать.))))))))))

2015-07-10 !!!-!!!!!
Два чувства спасають в жизни-любовь и юмор.Если у Вас есть одно из двух,Ви счасливый человек.Если у Вас есть оба Вы непобедимы!!!-!!!!!

2015-07-10 про зайця
Нічого було лізти туди де не просят. Сидів би у лопухах і вуха би були цілі

2015-07-10 !!!-!!!!!
Орел сидел на дереве,отдихал и ничого не делал.Маленький кролик,увидел орла и спросил:А можно мне тоже сидеть как ВИ и ничого не делать?Конечно почему нет ответил тот.Кролик сел под деревом и стал отдихать.Вдрух появилась лиса,схватила кролика и сьела его.МОРАЛЬ ИСТОРИИ:Чтобы сидеть и ничего не делать,ВИ должны сидеть очень очень очень ВЫСОКО!!!-!!!!!

2015-07-10 Ваше одобрение действует ещо
О человеке говорите только хорошоее.Еслы вы ничого положительного сказать не можите о другом лутше промолчите

2015-07-10 ДУЖЕ
Катеринко Катеринко за Славця все СИЛО?,.зрозумійте на решті.І змеріться.

2015-07-10 Катерина
А ще у п. Славця є хоббі. Хто знає яке??? ...... А я знаю : красти, красти, красти.... А ще замість рук у нього протези. Бо якщо б були руки , то давно вже відпали б. Тому що краде він у свого народу, своїх родичів, односельчан , друзів . Сам посміхається кожному з них у очі з Наташою разом, а самі думають що ще не вкрадене..... ГОЛОСУЙТЕ ЗА СЛАВЦЯ ЧИ ЙОГО ЗЯТЯ, А ВОНИ ВАМ У ВИНАГОРОДУ ПОДАРЯТЬ УСМІШКУ . БУВАЙТЕ

2015-07-10 !!!
Грехи других судить вы так усердно рветесь,начните со своих и до чужих не доберетесь!!!-!!!!!

2015-07-09 !!!-!!!!!
Всегда смотри на вещи со светлой сторони,а если таковых нет-натырай темные до тех пор,пока не заблестят!!!-!!!!!

2015-07-09 !!!-!!!!!
Я живу в одиночестве оно отвратитительно,но приобритает прекрасный вкус с годами.ОднООбразие и одиночество спокойной жизни стимулирует творческий ум !!!-!!!!

2015-07-09 !!!-!!!!!
Вы не сможете добиться мира,используя силу.Мир никогда нельзя достичь через силу.Он достигается только через взаимопонимание.Нельзя одновременно предотвращать и готовиться к войне!!!-!!!!!

2015-07-09 !!!-!!!!!
Среди бнзпорядка ищите простоту.Среди диссонанса ищите гармонию.В препятствиях найдите возможности!!!-!!!!!

2015-07-09 Катерина
Славець підер!!!!!!!!! 111 процентів. Хто не згідний пишіть, чекатиму.

2015-07-07 !!!-!!!!!
Эти игры только могут сделать тебя богаче,но и прекрасно развивают мышление .Если ты считаешь,что играеш в шахмати слишком хорошо,попробуй играть, ищо и на время,чтобы на принятия решения уходило не болше минуты !!!-!!!!!

2015-07-07 !!!-!!!!!
Мудрый человек больше учится у дураков ,чем дурак у Мудрого!!!-!!!!!

2015-07-06 Працівник.
У земельний відділ району поступили два рішення по продажі озера у Студеному іземельної ділянки де зараз находиться магазин у н.Студеному про надання цих зем.ділянок у приватну власність.Славець рішив на послідніх вздохах продати все,що належить громаді,а підставляє депутатів,щоб зірвати послідні гроші до власної кешені.

2015-07-05 Житель села
Основний дохід фінансовий та приманкою Туриста є Озеро Студений!Наголошую Що якщо В.І.Гудзенко,буде робити щось протів закону оренду можна скасувати,згідно власністю сила, та най платить оренду,і збагачує сило,Студений щоб процвітало,дороги та інше це справедливо

2015-07-05 Правда
Славець МОЛОДЕЦЬ це правда що він Озеро віддав у оренду,щоб сило могло мати надію та підтримку ,і ніхто це не забере це власність сила згідно закону України,та нема такого суда щоб протів Народу піти дякувати Славцю!Власність сила даже дипутатам не підсилу бо це спадщина Народу,і Гудзенко розуміє що попав на гачок,пускай платить оренду він знав нащо іде це факт........

2015-07-05 житель Студеного
Вчора славець з Гудзенком збирали депутатів для обговорення для них важливого питання-треба продати Гудзенкови озеро і аби депутати файно проголосували вони рішили файно погостити депутатів на озері.Цікаво по які Конституції живе славець і Гудзенко-як народний депутат, бо в Конституції України чітко прописано що водні ресурси не можуть бути передані у приватну власність.

2015-06-28 Знають всі.
Не поможе Славцови з Буришином фудбол бо це треба було сприяти 6 скликань підряд , а не накануні виборів. А гроші, які відвалив їм Гудзенко прийдеться вертати громаді села.Правда восторжествує.антикорупційний комітет.

2015-05-25 дозор.
Студений не буде обєднуватись.

2015-05-24 Правда
В законі прописано!!! Всі Сільські ради які потребують фінансової підтртмки,будуть обєднувати.Але ті Сільські ради які можуть самі вирішити свої фінансові питання залишаться діючими деякий період.Скажу Вам так, через деякий період ця модернізація небуде вдалою,і відгуки громадян може бути критичний через не зручні обставини....По факту ці політики заганяють самі себе у глухий кут,де дадуть задню,і дуже скоро!!!!!

2015-05-24 До Студиці!!!
Правда що нам робити тоді

2015-05-24 Правда
Непереломіт все правельно,ави гавкаєте,хвальби до неба!!!!!

2015-05-24 ..............................
Сяк пак точно циган купував коня,коня не було,а пак дітину побив оби коня не переломив..........

2015-05-24 Студиці
Люди добрі голову будуть вибирати багато сіл про ,що ми говоримо.

2015-05-24 до правди
Голова буде новий, сто відсотків бо афера не пройде, двісті відсотків.Отець Федір не допоможе, триста відсотків.100+200+300=600.Шісот,це результат голосування проти Славця.

2015-05-24 Правда
5 людей, які трублять, і хвальби до неба,і бубнують,осінньов дивіть щоб у Вас усіх небув інфакт, від розочеровання, глотайте пігулки,стовідсотковий інфакт,це Правда Вам говорить.

2015-05-24 Фальшиві голови
Радуйтеся дурники кому ви всі потрібні фальшивки...

2015-05-24 правда
Голова сільської ради буде вибиратися кількома селами ,а вселі буде староста його будут призначати депутати села тепер потрібно Рябцю В,щоб було переважна більшість депутатів і він сам які вибирають старосту села.

2015-05-24 підтримую жителя села
Мало штанці на Славцьови трясуться, бо Рябець то його самий серйозний конкурент на даний час.А діло в другому Славець уже Лехманці старі пообіцяв що вони ще один термін продержаться,но мало не розумію про який він термін.Тепер їм по 60 кідь їх закриють а то мінімум має бути кожному по 15 років,вже получається по 75 Р. Якщо їм дадуть строгого режиму за ті ділішки що вони роблять,то не знаю чи потягнуть вони той термін)))

2015-05-24 житель села
Щось ви дуже много уваги приділяєте Рябцьови,майже боітеся його,що інших каандидатів,крім нього нема,чи ви інших за людей не рахуєте?

2015-05-23 до адм.....
Ти чого удаляєш коменти які ідуть у підтримку Рябця ? Коменни баз вульгарності але погуляй сьогодні у Олеся+ ,а дале поговоримо.

2015-05-22 до р.в.в.
В тебе температура треба ліки.........

2015-05-22 до с.н.ю.
Лишка що мовчит?

2015-05-22 Кат
Пак я лим як на тя по позираю та забудеш і за холодне жутель холодний

2015-05-22 житель села
ідіт в гузицю даунклуб із своєю колегією.

2015-05-22 може й так
Но понятно, Михайло Федорович. Постараємося бути й чесними. Вам тоже кріпості у Вашому нелегкому ділі

2015-05-22 до студенця
Бо Славцьови прихильники так бояться Рябця,що не звертают увагу на інших людей,но то все понятно,так було все,своїм прихильникам і землі коло турбази,а іншим нічого.А Рябця так бояться,що почали алфавіт споминати,оби ще добре помолилися,бо коло церкви перед бреханьом не мают час і помолитися.

2015-05-22 Народна-Рада!!!!!
Шановні Студинці!!!!! Народна-Рада підрахувала підсумки на колегії.У Міжгірському Районі будуть три Сільські Ради,але котра спроможна Сільська Рада себе обеспечувати своїми коштами,можливо ще буде діючою деякий перід!!!!!Народна Рада звертається до Вас,і просить Вас, і діть до перемоги з честю,не хваліться,не обіжайте ,не обговорюйте брехнею,поважайте ворогів своїх, жміть їм руку,і бажайте добра!Кожня людина може балатуватись по різним напрямкам,і крапку поставлять жителі Студеного.Ми на колегії одноголосно підтримали діючого голову Славця В.Ф,та побажали здоровя,великої витримки,в цей важкий час!Ваша Народна-Рада!!!

2015-05-22 студенець
що ви ся зациклили на Рябцьови та Славцьови? кандидати на голову села-Петканич Володя, Росада Мирослава, Лолин Єва, Матоляк Василь, Рошкович Федя- вибирайте.

2015-05-22 міха
Люди негризіться сільська рада буде на всі села з келичина до студеного,а депутати сільські будут вибирати старосту на кожне село говоріть про старосту.

2015-05-22 ФУУУУУ
Фуууууууу, як туй Рябцьом вонит і його брехливими і спорчиними словами.

2015-05-22 До чистої правди
Люди добрі,що Ви приципилися до того Рябця чоловік якщо заробляє гроші, то його слідно і в селі,він з свого кармана дає на щось для села, а Славець що руки там кришить у крилосі за 25 років за ДЕРЖАВНІ гроші нич у селі не зробив,лише тягне тягне собі і все му мало,уже має лопнути як мильна бульбашка.По-перше Рябець своє імя на хресту не шкрябав,но думаю що осіню на сільнарі студенці своєю свідомістю вишкрябають історичну памятку для Студеного "ТУТ БУВ СЛАВЕЦЬ".

2015-05-22 вірники
Не судіть Рябця,бо він дісно порядна людина,а подивіться на себе-отець Олександр,син Славця і хрест не цілував, це бачив не один чоловік,а сто,а це знамення Бога,а не Рябця.Ви ходите до церкви про наші очі,а не Богу помолитися.Рябець може і у Києві ходить до храму і Бог йому допомогає бо молитись можна де хоче людина,а Славець сидить у крилосі боком щоб всіх бачити і не молиться,а сміється з вірників.Не потрібний нам такий голова,бо він тільки свої кармани набиває,а на людей йому наплювати.

2015-05-22 до чистої правди
Людоньки добрі,не благо,що кожен раз ходите до церкви,бо вже завідуєте Рябцьови,а це гріх.Якщо Гуйван зробив пожертву,він за це теж нагороджений грамотою.Владика може ліпше за вас розуміє,кого нагороджувати.Я розумію,що ваша біда в тому,що Рябця нагородили,а Славця за рахунок Гудзенка-ні.Чому не могла бути пожертва Гудзенка без імені Славця?Висновок один-Славець хотів пропіаритися,але не получилося.Церква в таких інтригах не бере участі,хоча у нього родичі священники.В Рябець зробив правильно,бо хрест не на рік,а на десятиліття,а ви завідуйте мовчки.А виходить так,що ви ходите до церкви лише про людські очі,а поза очі,майже не встигнете і поїсти,уже всім перемиваєте кістки.Надоїло,за другими не дивіться,хоть раз самі щось пожертвуйте,а не все собі в карман.

2015-05-22 чиста правда
Рябцю, в студеному є люди, які жертвували на храм в кілька разів більше і не вимагали похвали та не шкрябали своє імя в історії храму як ти на хресті вишкрябав своє . Гуйван Володимер дав(40тис грн.у той час 5тис дол) намного більше і не вимагав грамот і похва як ти. Хоча се проста роботяша чесна совісна людяна людина яка нікого не дурила ВЕЛИКИЙ ПАНЕ рябцюЮ, хоча тобі це все невідомо, що таке совість і доброта і зміни своє прізвище на хвалько і не позорь свого батька. Порада:приходи до храму не леше за грамотою, і на Паску.

2015-05-21 !!!!!!!
Не гризіться через голови, кого обере село, той і буде. Всіх зі святом!!!

2015-05-19 Сергій Росада
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються негідники. Є такий відомий вислів.
Схоже на те, що у нашому випадку Вася Рябець явно хоче мене зробити романтиком, хлопців (всіх учасників зборів) - фанатиками, а сам хоче стати негідником.
Що ж, я не проти бути романтиком, але не рекомендую Рябцю робити з себе негідника... Досить вихвалятись.
Щодо кандидатури на голову села, я би рекомендував громаді більш скромніших молодих людей. Наприклад, Петканича Володимира (з Ужгорода спеціально приїхав на наш Майдан), або Щадей Надію (написала уже кілька різних звернень), обоє приводили в село телебачення (М-студіо)

2015-05-18 до селянина
Ти підтриму айбо дальше обись не підлизувався.Бо перелом буде і Рябець не з тіх щоб грався у котика і мишку.Ви на нього немаєте ніяких аргументів щоб запаплюжити,і даже прихильники Славця самі це говорять і в тихаря з ним домовляються.

2015-05-18 я.
Рябець гроші укладує у Студенім,а Славець краде від студенців різницю чуствуєте?

2015-05-18 селянин
ПІДТРИМУЮ Народна-Рада!!!!!

2015-05-18 Народна-Рада!!!!!
Народна-Рада!!! Перевірила інформацію з гідно закону України!!!Росаду,Рябця,Петканича,Щубра,визнати псіхічно-хворими людьми,які терміново потребують реабілітацію.Народна-Рада перевірила кожнью Сільську-Раду і з робила правільні висновки!!!А также напрвити ката,до них у гості,та перевірити діяльність Рябців у Києві.!!!!!

2015-05-17 Народна-Рада
Народна-Рада!!!! Шановні Виборці,Славець В.Ф це людина легенди ,яка відстоює інтиреси Студеного.Вискочки вискакують,які хочуть повалити, на будований механізм,і цевілізацію села,ми вдячні показниками, і звіта його команди.Народна -Рада зробить все необхідне, щоб цих вискочок, покласти там, де їх місце.Ми не задовелені коментарями, які складені не цензурно,і обідили дуже дорогих, і поважних жителів Студеного!!!Народна-Рада просить, щоб ви на це не звертали увагу,і за них вибачаємся, Народна-Рада обіцяє таких як не прошиних Голів покласти на місце,щоб протів Народу, не пускали, не правдиві слова.Народна -Рада з Славцьом В.Ф.,та його командою!Ми з Вами,Ваша Народна-Рада.!!!!!!!

2015-05-17 До Народної ради
Пишете панове повну нісенітницю. Скори вибори до місцевих рад то і Вас не оберуть пане Буришине, бо і в школі і в університеті ви були тупаком. Славця можуть обрати бо циганська файта розрослася, алкашів багато то продадуться за стограм. А Славець набере своої копилята та буде дале красти, шкода Олена Василинчина нич му не родила, помните як його Хміль з Оленов у садику застукав. Скандалу було доста. Тож обирайте гидкого усатого цигана, най продасть вас разом із земльов.

2015-05-17 правда з студеного
Хто є хто,а нар.рада дісно вискачки якщо знают прошле Славця і відстоюють уже подались по селам бо у районі на них 2коп не дають.

2015-05-17 Народна рада
Народна рада та Михайло Буришин підтримують Славця, бо гідного кандидата ми не бачимо. Інші вискочки не варті кудись висуватися! Василь Федорович ми за Вас! Слава Україні!

2015-05-07 До лінивого і брехливого
Косючу вже пора на пенсію, як і всім іншим пенсіонерам. Шановні, дайте дорогу молодим і розумнішим. Час минає, молоді люди чекають коли такі директори, з яких порох сиплеться підуть на пенсію, бо нема роботи через таких відданих. Хочу сказати що Косюч не є лицем Студеного як і його син. Нічим особливим вони не відзначилися, і не все життя він прпрацював у школі. Є у його біографії і темна сторона "КОМУНІСТИЧНА".

2015-05-03 Василина
Моя внучка Надійка вагітна і небуде балатуватися на голову сільради,сигінь найшла споонсера і буде вкладувати гроші на розвиток себе і Студеного.

2015-04-27 До лінивих,і брихливих
Любий друже! Пенціонер немає зарплати 10 тисяч,і пенції тоже,а пресваятив себе школі де працьвав все життя,і школа це дім вчителя,а ти пусте лайно де лопониш як прадник і завідуєш бо самись неварта лиш лопоніти язиком як митилом,но пак старайся а нелижи поки ти яблуко у рот впаде,а посади дерево доглядай деревце і збирай урожай,тоді будеш цінувати труд.Косюч присвятив себе школі це йогожиття і домівка,а ви паскудь смердяча,такі як Буришин лиш митите пустими язиками.

2015-04-27 До Позора
Прочитав я у попередньому коментарі "про нащикався". Ану друже Позор поясни май конкретно хто нащикався, тай хто то такий порядний челядник що так насмердів. Страшно ми інтересно, чий Косюч із Росадою? А судді хто? За твою режисуру пане Косючу тебе треба гнати в шию з роботи разом з усіма пенсіонерами.що дрімають на уроках. Подумай по доброму... поки є час...

2015-04-21 .
Цікаво, чого тишина така, ніхто і не згадує, що у Нижньостуденівській школі вчителька Буришин Марія Петрівна обкрадала дітей шастаючи по їхніх сумках та куртках!Слава Богу що дітки попалися розумні, та зняли все це на відео. Позор на школу. Ганьба!

2015-04-19 Синоптик!
Гарячо навіть дуже!

2015-04-19 0=1
Холодно

2015-04-19 прогноз погоди
З 1го

2015-04-18 Мольфар
Бачу покращення буде у Студеному, прогноз міняється,буря обійшла,і грому небуло.

2015-04-18 Невідомий
Мої года, майо багацтва.

2015-04-18 кккккккккк
чого

2015-04-18 Мольфар
Бачу молоді голови сідіють переживають малий уплив мають.

2015-04-18 До Гороскопа Смотрящий
За молнію забули?

2015-04-18 гороскоп
Тишина,Рябеець мовчит,буря буде велика повірте.

2015-04-17 Мольфар
Бачу землетрус,вітер, печатка Голови літає, і вертаєся до нього назад.

2015-04-16 до мультефрама
На КІА ти Рябцьови гроші не давав і щебінь не купував.А ми всі прекрасно знаємо,що Рябець не обкрадав село і ніколи не був причеаний до бюджетних грошей. Зніми очки і ще більше побачиш.

2015-04-14 Мольфар
Бачу машину КІА,головав молодий,ащи бачу ямочний ремонт доріг.

2015-04-11 Народна-Рада
З Воскресінням Христовим Вас!!!

2015-04-10 надія
скоро буде,хана х-ю.

2015-03-31 Мольфар
Вижу скоро будуть зміни у Студеному.

2015-03-31 До Буришина
Міша тебе будуть смереки вибирати на виборах,одним словом хаща де ти голюкаш,і смиреки тебе слухають.

2015-03-31 Друг
Надія на Вас надія,ви умнічка.

2015-03-31 Всезнайко
А хто пак буде Директором,у Студинім після Косюча?

2015-03-30 надія
Буришин М нич не зробив для Студеного і не зробить, він перед виборами наобіщає гори, й доли,і на тому крапка,а виборці Студеного і далі як хотят так і виходят із положення,освітлення вулиць обіцяв і не зробив дорогу відремонтувати не виконав обіцянку, одним словом брехло.

2015-02-25 спіть
Спіть а Кришіниць ліс краде спіть студинці

2015-02-16 До Студинців
Прокидайтесь мої любі,прокидайтесь мої милі,все проспите.

2015-02-05 житель Студеного
Це наклеп за продукти відповідає уже 2 роки повар,який і їх виписує і несе відповідальність,і пише звіти про них,а Косюч Ф. С,це людина легенди,пяний не ходить,превітний,охайний.Коби такі всі були Директори,як він і Район горяб незнав,ахто пише дурь про нього,та це пусте лайно.

2015-01-26 До с.Н.та В Студений.
Чи готові Ви Студенці, до нового маштабного,і сильного майдану у своєму силі Студений.?

2014-12-29 Народ
Ми требуєм лідера!!!!! Щадей це наш Мер!!!!"Біля Сільської-Ради На Майдані Правди,Разом в Новорічну Ніч,Разом з Народом!!!Слава Україні!!!!!!

2014-11-28 Рябець.
Люди добрі, не гризіться, бо ніхто не стоїть Ваших нервів уже не много осталося терпіти,а в березні виберете іншого, або проголосуєте знову за Славця і тоді ще 5 років годуйте його і прибічників.Або най їде в Київ на заробітки і найде роботу всім своїм браткам -гавкунам побачимо чи довго продержаться без державних грошей.

2014-11-26 ...
Часи тікають тік-так тік-так, наступає кінець Славцю тік-так.....

2014-11-25 Зять
30 Листопада треба запросити всіх невіруючих.

2014-11-25 Зять
Зять я кушаю ідумаю.

2014-11-24 Кат2
ВАМ НЕ БОГ, А ДИЯВОЛ ПОМАГАЭ.

2014-11-24 Кат
Фів Зять Сл.

2014-11-24 Студинці
Кара йде велика.

2014-11-24 Щадей Надія
Треба рознести оголошння по Студеному,30 Листопада на народне віче біля Сільської -Ради о 14.00.

2014-11-24 Справедливість
Провести віче і крапка.

2014-11-24 До Рябця
30 листопада провести віче,запросити все село!

2014-11-24 До Рябця
Вася ти розумна чесна людина,треба нам всім зібратись біля Сільської-Ради,на віче в неділю,організовуй хай Бог допомагає тобі.

2014-11-24 Кара
Не Славець не зять, вони там не бляють бандити.

2014-11-23 мешкнець
Треба Славцьови яйця відкрутити й задіти в мусорний бак.

2014-11-21 Хороша людина
Всі разом до ПЕРЕМОГИ! Славець свого зятя хоче висувати на голову села. Який піде- такий прийде. Нам всім П.....ц.

2014-11-21 Хороша людина
Народ!!!! Хто за Рябця ...? .....і я, і я, і я привітаю Рябця.

2014-11-09 Прес-Секретарь
Щубер Ф.Д.16 листопада о 15 годині,біля Нижньо-Студенівської Сільської Ради, буде зачитовати,звіт що Славець накрав!!!

2014-11-09 Житель села
16 Листопада запросити всіх,Банду бандицьку геть.

2014-11-09 Кара
Народ Януковича зняв,це чикає і Славця!

2014-11-09 Міжгіря
поки в райраді при владі вівчарь Негровецький Ярема І В ,до тих пір в Студеному небуде порядку.Чи знаете ви жителі Стеденого що голова райради Ярема І В , різними неправдами з Балогами підтримуе злодія Славця голову села,адже рідний брат священник з греко католицької громади в змові з цим уродом Яремою І В ,адже ця гнида Ярема ІВ теж католик і підтримуе злодія в рясі .

2014-11-09 ГРОМАДА.
16 Листопада біля Сільської Ради,провести збори,і покласти на обовязки,сільського Голови Вельмишановну п.Щадей Н.

2014-11-09 Справедливість
П.Щадей, чи готові ви бути нашим Мером?

2014-11-09 Сила Народу
Зібрати збори,і опечатати Сільську Раду!

2014-11-09 Студинці
Студений вставай! Славця виганяй !

2014-11-09 Сила
Зняти Славця геть

2014-11-08 Житель села
Я за Рапця і нас багато!

2014-11-07 Хороша людина
Люди добрі! Хто буде голосувати за Рябця??? 10 чоловік з села???? Ха-Ха. Більше не буде.

2014-10-09 Пану Шекеті та пану Губалю
Чи знаете Ви, що посадові особи Майданської сільської ради в особі Бурди та Марковича приймають тільки антинародні закони разом із своїми вісьма депутатами-алкоголіками щодо знищення молодьожі в селі Майдан з метою не виділення земельних ділянок під будівництво при чому всі ці землі поприймали на комерційне призначення, -- для отримання бабла за зміну призначення в майбутньому, щоб молодь не лишилась у селі, а Бурда щоб мала пенсію 5 тис грн, хай ті землі, які вона відібрала у завода і дитсадка Бурда собі и викупає!

2014-10-02 Ого
Студений просипався, просипав і знову заснув! Чи Росаді дащо вділи, чи може команда "відбой" була.

2014-05-13 До народу
Звертаймося до нового начальника міліції по славцю може поможе.

2014-05-09 Рябець
Не думайте більше підписуватись під ніком Рябець.Докажу і понесете повну відповідальність,це зовсім легко, бо булі я уже посадив,а косити ще скоро.З повагою В.Рябець.

2014-05-09 Рябець
Під ніком Надя коментар відправляється з Потока і початок Тисівця час від часу від Бама.

2014-05-09 Народ
ЗЛОДІю Славцю СЛАВА.

2014-05-09 Козак
Залиште полоумного мера

2014-05-09 СЛАВЕЦЬ
Мені волю дайте односильчани

2014-05-09 Надя
Студени за неграмотного рабця

2014-05-09 до наді
ти мало полоумна,опасно ,що така людина ходить по селови,я крав і буду крати дурню.

2014-05-09 Надя
Спонсер дав гроші займуся розвитком села.

2014-05-09 надя
Славець пішов на лікарняний ,відкуповуєся підер

2014-05-04 Всі
Студений за Рябця.

2014-04-28 До дописувачів
Дорогі брати і сестри не лийте бруд друг на друга-будьте милостиві і Вам воздасться.

2014-04-21 Буришин.М
Любім друг друга!

2014-04-21 Буришин
Народе , вибачаюся що я клав руку на івангеліє біля РДА за правду,а пітримую злодія славця приходить просит говорить що даст землиці щоб був газдою а не брихуном і я за все забуваю і погоджуюсь,судьба недовга я згіден що переможе Порошенко я сам буду мабуть агітувати за порошенка .

2014-04-21 Буришин М
Слава Славцьови.

2014-04-21 федя чуп
люди добрі не ругайтеся

2014-04-13 Вася
Славиць як тота курва яка влада за того буде голосувати програє Тимошенко він буде говорити що голосував за Порошенко ,підере Щюрівський .

2014-04-10 Рябець
Баня була на балансі колгоспу і попала під розпаювання могла і ти її викупити від пайовиків тобто колгоспників.

2014-04-10 ?
до Рябця в мене очко в порядку а в тебе буде роздовбане.Народ хоче знати яким чином ви забрали сільську Баню яка була построїна для Студеного ане для вас.

2014-04-10 ?
Старійшина Студеного, вже тілько накосив сіна, що незнає що зним робити,бо нихто від нього не купує,буде сам їсти.

2014-04-08 студенці
Студений за Порошенка,а Юльці два голоса хватає від Славця і Буришина.

2014-04-06 Буришин М
Шановні Голосуємо за Юлю тюрягу,якщо непроголосуєте мені кердик після виборів від Щюрів.

2014-04-03 Старійшина Студеного
Людина живе на Землі,щоб заслужити собі Царство Небесне,де нема початку ікінця.В гаманцю замість грошей у вас мають бути Десять Божих Заповідей ,і суворо маєте їх ся додержовати,якщо ваш сосід немає грошей дайте йому,бідних родин допомагайте лікувати,одівати,ігодовати.Постом і молитвою із слезами,замучте тіло своє гріховноє,і тоді через кілька років ,вам приснеться сон,на чотирьох сторонах нашої землі будуть гарні квіти,на одній стороні будуть червоні квіти,це любов Божая до вас,на другі стороні голубі квіти це мати Божа молиться за вас,на третій стророні Жовті квіти це пости ваші і молитва ваша,до Бога своєго,на четвертій стороні білі квіти,це діла ваші милостеві до брата та сестри своєї.

2014-04-03 До Старійшени
Я дуже боюсь,і хочу це обменути,що мені робити.

2014-04-03 Старійшина Студеного
Дітинко сіно це гріхи.Людина коли покидає цей світ,вона бере з собою сіно,і переходить велику лавку,вода дуже велика і швидка тече,дуже гойдає лавкою це страшно.Я був там і все бачив,коли людина переходила цю лавку,внеї був великий мішок сухого сіна, і лавкою дуже гойдало,я хотів допомогти але мене не пропустили і сказали мені іще рано туда,вона важко але перейшла.Через декілька неділь,я побачив цю людину,це була жінка внеї руки були дуже великі,вона поставила на мої плечі свої руки,мені було важко тримати сто кілограм,я тримав пару секунд,і вона мені сказала ,я в честилищі мені дуже важко ,на вашім світі це можна обменути,атут треба відповідати.Більше я її ніколи не бачив.

2014-04-03 До Старійшени
Дідику що таке сіно.

2014-04-03 Старійшина Студеного
Та людина іде квітучою дорогою, яка не любить гроші,а полюбить ворога свого і готова за нього померти,але якщо людина ненавидить ближнього своєго,і сіно сухе велика галявина біля неї є,цеє тисяча років честилища і кара нанеї велика йде.Ми є всі грішні, і полюбім ворога своєго ,ібудемо в квітучому саду.

2014-04-01 ?
так, повністю згідна з роллю церкви в цій бесіді.

2014-03-31 Старійшина Студеного
Котра людина краде, і багатіє крадиним багацтвом,і народ від цього страждає,мені такої людини жаль,пекло це її вічна домівка,хтоб це небув.

2014-03-31 Старійшина Студеного
Нешукайте справедливості на сім світі, її нема і не буде,ви всйо побачите на тім світі.Вибір за вами.

2014-03-31 невідомий
Я ЗГІДНИЙ, АЛЕ НЕ З УСІМ. ДЕЯКІ РЕЧІ Я ВВАЖАЮ ДОСИТЬ БЕЗГЛУЗДИМИ. НАПРИКЛАД ТЕ,ЩО В ЦЮ МИЛУ БЕСІДУ ЗАЛУЧАЮТЬ ЦЕРКВУ ТА СВЯЩЕННИКІВ. ВИБАЧТЕ ЗВІСНО,АЛЕ ЦЕРКВА І ПОЛІТИКА ДВІ РІЗНІ РЕЧІ, ТОМУ НЕ ВАРТО ЇХ ПОЄДНУВАТИ. ДЯКУЮ!

2014-03-30 житель Студеного
Видалено.

2014-03-29 Старійшина Студеного
Я рішення свого не скасовою,п.Росада це будущий Голова Районної Ради,це мудра розумна людина.

2014-03-29 Жіглов
Вор должен сідєть в тюрме.

2014-03-29 глядач
Це добре ,що всі прагнуть справедливості,правди,але в цьому пориві до встановлення істини не потрібно йти по головам,лити на чієсь життя бруд,забувати про людяність.Оскільки у цьому житті діє "правило бумеранга"-що кинеш ,Те тобі рано чи пізно й повернеться,оскільки не все в руках людини.

2014-03-29 Підтримка,
Я прочитав всі коментарі,і дійшов висновку, справедливість обовязково прийде.

2014-03-29 ?
Росада хай раз ями завезе на протів себе а тоді побачим чи достоїн на голову села.

2014-03-29 Голос.
Шановні мої жителі,біля своїх домівок посадіть багато квітів ,щоб наш Студений був запашний, молодий, і красивий .А у ваші серця нехай прийде любов,ненавість ваша най зникне назавжди.

2014-03-29 глядач
І справді, з кожнним прочитаним рядком розумієш , що в серцях людей панує те,що принижує їхню людську гідність,знищує душевну доброту і вносить у життя ворожість і зло-це ненависть,злість,заздрість...Було б добре,кожному переглянути Власне життя і Власні помилки і задуматись над ними.Можливо, саме тоді щось і змінилося б.

2014-03-29 житель
Я невпізнаю свій Студений,гидко читати.

2014-03-29 жінка до Яреми
Яремо Іване неспіши так, найти хоть памперси в дорогу куплю, бо ти сикливий кіт обсікаєш за межами Закарпатської області костюм великодний. А кідь доїдеш до Києва то і по великому в штани накладеш. Се ти не головов районної ради бути, де тя стогривньові слухають бо ще май сикуни як ти.

2014-03-28 Ярема І.
В мене совість проснулась, я їду на фронт .Дорогі жителі Міжгірського району, я збираю команду тих людей, які обманули наш район, звертайтесь до іщи діючого Голови Районної Ради ,Яреми І.Наші багацтва віддаймо державі,а кровю і змиймо наш гріх.Таким способом нас буде велеке військо,за нами підут інші райони.

2014-03-28 Старійшина Студеного
Я вас вори в законі всіх позвільняю і ваша фамілія буде на дошці пошани .

2014-03-28 Буришин.М
З партії мене ніхто не звільнит,але якщо в партії небуде грошей я піду сам.

2014-03-28 Голос
Яремо. Ти спочатку віддай крісло, а потім йди на фронт і там кровю скупи перед державою за пограбований тобою за 15 років наш район.

2014-03-28 Ярема І.
Я готовий віддати своє крісло, п.Росаді.Дякую Старійшені,вибачте мені.

2014-03-28 Буришин.М
Дякую Старійшені.

2014-03-28 Підтримка,
Дякуємо.

2014-03-28 ГРОМАДА.
ДОРОГА ГРОМАДО МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ! П.ЩУБЕР ТА П.РОСАДА - ЦЕ ПОРЯДНІ ЛЮДИ, ЯКІ БУДУТЬ ОБІЙМАТИ ВЕЛИКІ ПОСАДИ В РАЙОНІ. ТРЕБА ПОДЯКУВАТИ СТАРІЙШИНІ ЗА РІШИННЯ.

2014-03-26 Старійшина Студеного
п.Росаду на Голову Міжгірської Районної Ради,п.Щубра на Голову Районної Міжгірської Державної Адміністрації. Затвержино Старійшена села Студений.

2014-03-26 Старійшина Студеного
Кого придлагаєте на голову районної ради, треба обговоити відписуйте

2014-03-25 Рябець
До родича. Якщо хочеш щось дурне писати то бери компютер і пиши зділянки чужоії ато може перепасти іншому.

2014-03-25 Рябець
До родича.Мені хватило грошей щоб вичислити тебе,а таких родичів як ти я признати не можу і взаглі дивлячись на карту звідки відселається коментар який ти мені вчорта сосід.

2014-03-25 Студинці
Ви п.Буришин болото обходіт,воно саме висохне,воно мале,ви молодець,

2014-03-24 До Рябця
Вилікуй раз себе, можливо грошей для родини не хватить.З повагою родина,

2014-03-24 ?
вин працюе для свого блага,ане для виборців.

2014-03-24 населення
І про Григу з ВИКОНКОМА незабули.

2014-03-24 Населення
Нам кажеться,що ти путаєш Славцьови плюси+++++ з іксами хххххх. Бачиш, тільки нахил не той.ХА-ХА ХА.....

2014-03-24 до Гаврилка
Який штат буде секретарок?

2014-03-24 житель
і за Янчика Толю не забувайте член виконкому сільської ради, де заробив на двоповерхову хижу, гараж, машина ,трактор іще й жона учиться на платному!

2014-03-24 житель
не забувайте і за Янчика Анатолія Івановича -член виконкому сільської ради, підняти його доходи і то що він має на даний час трактор включно.

2014-03-24 житель
треба братися і за ЯНЧИКА АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА(лісник, член виконкому сільської ради)за які гроші построїв двохповерхову хижу і виладив по найсучасніших стандартах на протязі двох років, гараж, купив машину ВАЗ 2109, трактор Т 16, іще і жінка здобуває вищу освіту в МДУ на платні основі.

2014-03-24 житель
Шо ви забули про членів ВИКОНКОМУ НИЖНЬОСТУДЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ один з них ЯНЧИК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ(лісник)підняти його доходи за які кошти було збудовано 2х поверховий будикок і введено в експлуатацію на протязі 2х років, побудовано гараж, придбано автомобіль ВАЗ 2109, трактор Т16, і жінка здобуває вищу освіту на платні основі в МДУ.

2014-03-24 Рябець
До такзваного родича.З тобов я більше розмовляти не хочу тому,що я недумав що маю таких родичів які з себе ЦЕЗАРІВ роблять і односельчан до рабів прирівнює.Моя глубока тобі рекомендація, негайно звертайся до психіатра, лікування я оплачу.Не може в моїх родечах така кров текти,БАЙСТРЮК ти а не родич.

2014-03-23 Обласний люстраційний комітет
Найближчим часом буде звернення в обласне КРУ по перевірці лісника Янчика Анатолія Івановича(член комітету НИЖНЬОСТУДЕНІВСЬКОЇ сільської ради), як за 12 років спільного життя з Янчик Оксаного Олексісіївною було: побудовано двоповерховий житловий будинок і введено в експлуатацію на протязі 2-х років(евроремонти, закіпівля найсучасніших меблів), побудовано гараж(на 2-му поверсі житлова кімната), новий сарай, придбано автомобіль ВАЗ 2109, придбано трактор Т-16. Причому він працівник "Агролісу" будуть підняті його доходи, жінка останні 5 років-працівник дитячого садочку в с.В.Студений і паралельно здобуває вищу освіту в Мукачівському Державному Університеті на платні основі

2014-03-23 Студинці
Іще раз вам відписую нема такої людини п.Славець щоб мати стільки плюсів.

2014-03-23 Студинці
Відповідаю вам п.Гаврилко ви бігаєте за юпками,це нето пальто,ви непідходите вибачте.

2014-03-23 Пропоную себе
Пропоную на посаду сільського голови себе-Гаврилко Олександр Семеновича. Для Студеного багато зроблю.

2014-03-23 Студинці
Якщо розпочне будувати в Потоці, або інші дії робити,ми визначемо що зним робити далі.

2014-03-23 Студинці
Якщо п.Буришин, за декілька днів, непочне працьовати,на благо Студеного,то Студенці не один голос за його банду недадуть. Авторитет і повагу най здобуває до виборів,час пішов ми за всім спостерігаємо,і дамо йому оцінку.

2014-03-23 За Студений
М.Буришина -люструвати.Спитайте в нього за які гроші побудував в Студеному (Потоці) готельний комплекс і купив нове авто?Люди відкрийте очі .Буришин гівно яке знову хоче виплисти, щоб добудувати свій будинок в Потоці.А про село він не думав і ніколи не буде думати.Ганьба йому.Хоч би для Потока щось зробив-обіцяв дорогу до церкви,але обіцянка ганка.

2014-03-23 До Рябця
Навсе свій час,а час прийде дуже швидко і наша велика родина Рябців буде на білому коні всі Студенці будут нам прислуговувати і нас величати нам уклонятись до землі.

2014-03-23 Рябець
Дорогий мій родичу,відкрий своє лице конкретно.

2014-03-23 Рябець
Хіба є факти, що Буришин агітірує інтересно за кого?

2014-03-23 Студинці
Шановний п.Буришин, дайте звіт що ви зробили.

2014-03-23 Студинці
Треба звертатись до М.Буришина, най робить дорогу в Студеному,а не бігат по селу та агітірує.

2014-03-22 До Рябця
Я твій далекий сосід,і поматери родина.

2014-03-22 Невідомий
Ви всіх уже дістали своїми писульками про людей .Займайтеся своїми справами а не чужими.Всі котрі рвуться до влади у студеному думають що будуть так красти як Славиць крав.

2014-03-22 Рябець
До автора про Славця як кандидата. Підпишись,що кишка тонка? Село хоче видіти з ким вести розмову.

2014-03-22 Щадей Надія
Дорога громадо, я взяла під заставу велику суму від Спонсора, із чого розпочинати,пишіть.

2014-03-22 До Рябця
Найліпшої кандидатури як пан Славець не було, нема і майже не буде.

2014-03-22 Рябець
Нам зараз треба подумати щоб не повторити тіх помилок які ми робили до цього часу. 1.Вибрати достойну кандидатуру на голову і дстойних депутатів які будуть доносити інформацію до громадян села і які рішення там принимаються. І за кожен рік зобовязати голову відчитатися за пророблену ним роботу. Чекаю Ваших рекомендацій кого Ви запропонуєте і прошу віднестися до цього серьозно без ільузій.

2014-03-21 Рябець
Дорогі односельчани, не пдписуйтеся різними псевдонімами і не пдписуйтеся за інших тому,що в цих поступках ви не поважаєте себе,а що гворити за інших.

2014-03-21 Я
Люди добрі !!! Піст. У державі - біда. А Ви тут обливаєтеся брудом!!! Вас читає увесь світ, Ваші діти. Чому Ви їх учите ??? Припиніть !!!!

2014-03-20 до знакпитання
Дайте відповидь,що зробив конкретно

2014-03-20 ?
ви всі паплюжите Славця, що він краде, розпродуе,задумайтесь а що ми зробили для села що зробив Росада,протираючи штани в рай раді,депутатом,якого ми вибрали,що зробив Буришин м.Ф кроме обіцянок більше нічого.А Славецї В.Ф.зробив хоч не багато але зробив.

2014-03-20 житель
Файно дякую, розумна людина і ворогови такого не жилає "повіситися" хто боїться відповідальності і йому ніщо народу сказати та нечистьов усіх обзиває

2014-03-20 Люстратор
Ганьба Яремівській стогривневій раді.Ці лохи сосуть з бюджета відкати, получають по 11500 грн зарплати а за то нич для народу не роблять лиш по сайтах обзивають людей. Всю раду на фронт захищати Батьківщину відробити вкрадені від Батьківщини гроші.

2014-03-20 до жителя села
Ти паскудо сторубльова райрадівська піди зараз запишися добровільно на фронт приїдеш до лінії фронту і на першім сухім дереві повісся.Оби на тя в райраді зарплату не списували, і ЯРема послідує за тобов, правда недобровільно, ми його з собов прихопиме.Ти знаєш, що ми знаєме хто на Росаду пише.

2014-03-20 житель
На рахунок Щадей я не маю сумнівів, що то є толкова молода жінка, і я рахую що її треба підтримати у її прагненнях, а того Славця за всі його махінації треба судити до кінця його днів

2014-03-20 Жителю села
Ви наіхали на Щадей,а чи варта ви за нею хоч в слідо ставати, то у вас стільки мозгів що за біціглі кажете трактор.

2014-03-20 Жителю Села
Даючи оцінку афганцю Сергію Росаді,що його треба показати психіатру то ти не шанований жителю села ображаеш всіх афганців.Виходить так,що ти порядних людей ображаеш а злодіів восхваляешь.

2014-03-19 міжгірець
Гнати вшиву паскуду Ярему з міжгіря в косий верх. Най там си родичам мозги мутить.І так косий верх приватизуаав через брата.

2014-03-19 пилипець
Молодці Росада і Щубер. Розбурлили село довкола злодія Славця. Поможіть і нам Пилипець з Кривков розбурлити. А тоді бисьмеся разом взяли за Ізки і за злодія Ярему. Він з попом Мандзюком люстрації би робив. Їх обох кастрація має чекати, аби злоє сімя не передалося в майбутні покоління.

2014-03-19 Рябець
Не прирівньуйте Щура і Славця бо Щур щось продав но і багато і зробив, а Славець всьо продав і нич не зробив.

2014-03-19 Рябець
Житель села це Славець. Міняй своі псевдоніми Василь Федорович.

2014-03-19 житель
я вдячний тим людям які туй правду пишуть про Славця, бо то не один два учують, ай читає цілий район, де його люди знають як дуже доброго.

2014-03-18 Щубер Федір Дмитрович
Шановні окремі відвідувачі цього сайта!Чому у Вас стільки багато зла та ненавесті один до одного.Більше старайтеся робити добрих справ,допомагайте один одному,гуртуйтеся навколо тих проблем,які є селі.Незавідуйте один одному і не робіть зла.Більше доброти і милосердя.Всі ми тимчасово перебуваємо на цій землі і маємо просто усвідомити сенс цього земного життя і для чого ми перебуваємо на цій землі.

2014-03-18 учень НАТАЛІ ЮРІВНИ
вашу літературну мову так нараз легко мож поняти , ким би Ви себе не прикривали=)

2014-03-18 Щадей Надія
Вибачте люди в мене сімя,я служити їм більше небуду.

2014-03-18 Невідомий
Ваша банда з хворим Росадом,та деяволом Щубром, піде пропасть,мені вас жаль.

2014-03-18 Славець
Не дам я нікому господарювати у селі, бо всьо що туй є належить мені, не лише мені а й мої сімейці, оно так пішло як по ті драбинці, мавім ЗАПОРОЖЦЯ дринчавім поселі, я собі подумав нащо він мені, куплю первака буду май гасати, я уже не тот оби жебракувати, ходити до стайні жити на квартирі, тото не підходить СЛАВЦЬОВІ родині,треба іти в бізнес туризм процвітає, бо моя НАТАША турбазу у вишнян має,буду мати відмазку через свою НАТАШКУ, тіпа гроший заробила та ми АМУЛЕТ купила, що тої турбази туй еко-зона наша, мусить мати землю туй і моя Наташа, треба іти в ПОТІК за саминьку дибрю, може б і там продав якусь зимлю, порівнявім діти треба і їм дати, я уже рішив синови ФОРДА взяти, прирівнявім дочку тоту гнилу квочку, робити нич не знає но чоловіка доброго має, і їсти зварить і коло стайні бігат, а моя НАТАШКА сидит та позіват, но то не дурний, просто так туй не є, каже малі най старий машину придає, давісьми гівно тепер дайми ложку,я тепер говорю за новиньку хижку, лишивімся без машини треба щось робити,а може б у ГУДЗЕНКА дащо попросити, я прихожу а він каже маю РЕНО лишнє,а я собі так подумав най КОТОВО свище, усьо маю я і діти, нищо не шкодую, щи помали тихаря і ПУМПУ годую, він відробить я се знаю се є слуга наша, так за нього усе каже і моя НАТАША, ВИ студенці не сердіться так часто буває, хтось на морі відпочивать хтось на хліб не має, тут приходить уже час правду ВАМ казати, скор буду я громадо у ВАРОШ тікати.

2014-03-18 Катерина
А щодо Рябця,Буришина,Савчура, Миголинця про яких згадував вище п. Іван- то вони своїх односельців не обкрадають, а заробляють на хто де і скільки може.Про тих хто "сидів"- ви їх не витягали, хто п"є- їх право. А п. Славецьграбує всіх нас. Гроші виділяються на село, а виходить, що село Студений- це 1 Славець В.Ф. Тож на виборах голови села голосуйте і надалі за Славця. Він вам дасть знов по декілька гривень і ні в чому собі не відмовляйте. УДАЧІ ВАМ !!!!!! ПС. Хоча скоро будемо економити на взутті, бо окрім резинових чоботів нічого не будем купляти. Бо ходити по возовій дорозі в туфлях.... ну ви здогадаєтесь , що малось на цвазі під.... ПА-Па!!!!!!!!!!!

2014-03-18 Катерина
Почали зі Славця В.Ф., а перейшли в ..... Кому потрібний голова села п. Славець довічно- вибирайте, голосуйте. Але не бігайте повсюду та не жалійтесь що погано жити, грошей нема. А ще краще- спочатку берете гроші від Слявця та віддеєте свій голос за нього,а потім ходите селом та "Обсираєте" його. Для чого ж тоді берете гроші??? А взяли- то мовчіть.

2014-03-18 оля
чому є нелюди які захищають злодія славйя

2014-03-18 Вася
Славець боїться правоохороних органів ,попала коса на камінь

2014-03-18 Вася
Шановна громадо всі факти які є на Славця ,а вони є треба звертатися в прокуратуру ,в міліцію ,СБУ бо славця усунути з посади буде тільки мож за його незаконні вчинкм .Нехай відповість сволота за свої вчинки СЛАВА УКРАЇНІ.

2014-03-18 до Щубра
Шановний п.Щубер вам треба йти в депутати.Ваш символ Сталін .

2014-03-18 Міша Миголинець
Надюха Щадей заповни на злодію шапка горить ,тобі ще пити треба моля з бутилочки ,а не політиков займатися ,що "Спонсер " гроші недає .

2014-03-17 Щадей
Ці всі коментарі після, мого пояснення про самоорганізацію писала не я! Тож, шановні, я бачу, що тут нема з ким щось і обговорювати! А я за три дні можливо зробила більше для села, ніж ви за все своє життя!!!

2014-03-17 міша Миголинець
Простіт злодія Славця най іде з духами пральними

2014-03-17 невідомий
Люди добрі,нащо вам ся всяка писанина з пустого в порожноє.

2014-03-17 До патріота
Не Шанований патріот ти афганцю Росаді не вартий в слідо стати бо коли той бідолаха у 18 років в далекому Афгані воював то ти чумаходе навірно попід стіл бігав.

2014-03-17 невідомий
п.Щадей проводить нараду із спонсором.

2014-03-17 ас
Юра виходить із складу Самооборони Н Студений ботам нема тйолок.

2014-03-17 Славець
Дорога громадо я сьогодні готовий написати заяву на звільненя, якщо у Вас не буде претензій до мене

2014-03-16 Невідомий
Треба муся покаяти бідоласі.Най Бог душу прийме.

2014-03-16 Іван
А та се Щубер Тот гаїшник з Виноградова Митра Щубра син, що був перший комуніст у селі єден му брат бов гаїшником у Мукачеві так ся бов розвив що взяв собі лєву дівку та пяний розбився на машині, другий му брат гаїшник у Волівци тот голубик доті до газдував що му син у Ганьковици убив трьох молодих людий, а типир сидит у тимници, а сись кажут старі шофера кидь нимали гроший то і пядесят копійок му било благо, коли пішов із миліції то у Виноградові по всіх церквах свічки запалили, бо ся немза і на чоловіка не похожа: довгоє, чорноє, страшноє, а такого з ся розумного кладе.

2014-03-16 Невідомий
Шановний п. Ярема, яка користь від депутата Росади в районі, бо у Студеному ніякої користі.

2014-03-16 До Надії :
" щодо фонаря"-коментую : Якщо на Вашій вулиці бракує освітлення і ви себе почуваєте не комфортно в темряві,то купіть його собі в магазині і Вам добре і людям ,що будуть ходити по Вашій вулиці.Ви ж хочете зробити хоч якусь корисну справу для села, отож вперед !

2014-03-16 патріот
Слава Україні! Шановні студенці, чи не бачите Ви, що за організацією цим сайтом, а особисто паном Росадою та Щубром бувшим гаїшником здіснюються спеціальні плани, щодо дестабілізації в суспільстві, а зокрема в регіонах і селах України, які добре сплановані спецслужбами Росії, а в Закарпатті русинськими організаціями та російською православною церквою.

2014-03-16 глядач
цікаво щодо фонаря

2014-03-16 До Надії
Ви, пані, мабуть, зглузду зїхали? Котрим словакам чи угорцям потрібна така Надія? У них своїх Надій багато! А щодо сміття, то напочаток прибири біля своєї хижі і ріки. А щодо фонаря (освітлення села), то з цим проблем у тебе може і не бути.

2014-03-16 Невідомий
В Потоці живе Спонсор. Звернися до нього, може виділить якісь кошти.

2014-03-16 Щадей Надія
"До речі, я знову знаю хто це пише!" І потім буду знати хто це пише, і буду знати це навіть , якщо ви і не напишете,а якщо навіть подумаєте про це писати також буду знати!!! Ось так, до речі.

2014-03-16 Глядач
О, Надіє,О, Надіє,О, Надіє,...........

2014-03-16 Щадей Надія
До речі, я знаю хто це пише!

2014-03-16 Невідомий
Вихід є.Біля вас живе спонсор Надя.

2014-03-16 Глядач
О, Надіє,то Ви окрім того, що великий політик щей інтригантка. Я даю Вам реальні підказки стосовно втілення Ваших прагнень,а Ви " я знаю хто це пише !". Може краще прислухайтесь до порад, адже в них нічого образливого нема.

2014-03-16 Щадей Надія
До речі, я знаю хто це пише!

2014-03-16 Глядач
Надіє, слідкуючи за вашими коментарями бачу, що шукаєте однодумців на цьому сайті.Але їх у вас тут нема і небуде.Може краще до когось звернутись вживу.І показати серйозні наміри , а не гру " в дорослу тьотю"

2014-03-16 Глядач
Шановна Надіє!Ось Ви вже більше 3-ох днів тільки те й робите , що закликаєте і закликаєте до створення організації красивими словами.А Ви спробуйте не словом , а ділом ! Розробіть програму покращення добробуту села,надайте реальні,а не смішні пропозиції, представте їх громаді.А головне покажіть громаді групу спонсорів,котрі виявлять ініціативу вкласти кошти у вами створений проект!А то все переписка,переписка .Дійте!

2014-03-16 Щадей Надія
Навпаки, це реальність! Звичайно нічого не буде, якщо сидіти та писати тільки коментарі! Це все можливо зробити, тільки потрібно за це взятися і робити, бо чекання "може хтось зробить" уже довело нас до цієї ситуації в якій ми опинилися! Але без підтримки громади нічого невдасться! Люди просто не розуміють, що це не боротьба за чиєсь крісло, ми насправді хочемо розвинути наше село! Який би голова села не був, а самоорганізація має існувати і бути життєздатною! І це єдиний варіант який може витягнути нас із глухого кута!!!

2014-03-16 Невідомий
В тебе нереальні мрії. В якій ти казці живеш? Можливо, якщо б твоя бабушка була Алла Пугачова, і профінансувала все це, то твоя казка стала б реальністю.

2014-03-15 Щадей Надія
До речі, я знаю хто це пише! Мали б трохи поваги, ми ж родина!!!

2014-03-15 Щадей Надія
Чого це я Вам впоперек горла стала! Хочу створити сільський комітет щоб краще всім нам стало в селі жити. Чи Вам подобається ходити по ужасній дорозі, дивитися на ті гори сміття, а смітники стали інтерєром біля сільської ради, можливо, вам подобається ходити уночі без освітлення по селу??? Я намагаюся створити організацю, яка зможе забезпечити елементарні умови для проживання, які вже є у всіх інших селах. Якщо сільська рада немає на це часу і грошей, то наша організація буде сама шукати спонцорів та закордонних інвесторів для фінансування проектів щоб створити ці умови! Шановні, ви б самі допомогли мені створити її! Адже у нашому селі можуть відбуватися,також, різного роду культурні заходи профінансовані тими ж словаками чи угорцями!!! У нас є потенціал, але щоб це зробити мені потрібна Ваша підтримка!!! Ці гнусні заяви до мене абсолютно не вплинуть на моє рішення! Якщо у Вас є до мене притензії, то звертайтеся, я вислухаю і дам відповіді!

2014-03-15 Невідомий
Бабушка Василина гордиться своєю онукою Надією. "Вся розумом в мене, але я не можу похвастатись нікому, бо я розумна за всіх, я поважаю сама себе."

2014-03-15 житель Студеного
У сімї не без урода: є велика сімя Студеного і декілька...що обливають грязю Славця.

2014-03-15 Житель села
Пан Ярема - це розумна людина. Пан Славець вам заздрять і ви молодець, не беріть собі до серця, що за вас пишуть. Лікарь говорить так я на хворих не ображаюсь. А Щубра та Росаду треба показати професійним психіатрам.

2014-03-15 Щадей Надія
Я хоть прізвище пишу з великої букви! Це все просто смішно! :)))

2014-03-15 Житель Студеного
А де були ви коли гинули люди? Ці 50 осіб не так звані герої, це люди які хочуть змін,хочуть жити в нормальному селі, а у Вас трусяться жижки перед Славцьом. Якщо б ви були нормальною людиною, то були б разом з ними. Висновок такий, що ви просто поплічник Славця! І у Вас дуже великий страх перед громадою, що перед нею потрібно відзвітуватися. І Ви прекрасно розумієте, що до вас усіх буде ще дуже багато питань! Тож панове Ваші обливаючі брудом коментарі це просто свідчення того, що страх Ваш великий і можливо він перемагає! І всі прекрасно розуміють що коментарі, це робота однієї людини !!!

2014-03-14 ЖИТЕЛЬ СЕЛА
50 ОСІБ - ЦЕ ДУЖЕ МАЛА ЧАСТИНА ТАК ЗВАНИХ ПРОТЕСТУЮЧИХ. В ЦЕЙ СКЛАД ВХОДЯТ АЛКОГОЛІКИ ХВОРІ, ГРАБІЖНИКИ ТА ХВАЛЬКУВАТІ ЛЮДИ. САМООБОРОНА ТАК ЗВАНА Н.СТУДЕНИЙ СПАЛА НА ТЕПЛІЙ ПЕЧІ, КОЛИ ЛЮДИ ГИНУЛИ В КИЄВІ. А ТЕПЕР Я ЇМ РАДЖУ ЇХАТИ В КРИМ. ТОДІ ВОНИ СТАНУТЬ ГЕРОЯМИ.

2014-03-14 Щубер Федір Дмитрович
Стосовно рейтінга пана Славець В.Ф.,я думаю скоро люди йому дадуть оцінку і піднімуть рейтінг.Просто треба мало почекати.Зараз я направляю запити та звернення по розпаюванню земельних і майнових паїв студенцям,виділення земель та по інших питаннях.І Ви побачите результат моїх звернень.Я особисто прозвітуюся перед громадою села про пророблену роботу,на відміну ві п.Славець В.Ф.Хоча із змісту Вашого коментаря,я думаю ,що саме п.Славець В.Ф. тролить всіх студенців.

2014-03-14 Щубер Федір Дмитрович
Чого Ви не скажете ці слова п.Боричок,а я Вам скажу чому Ви цього не робите,тому,що є така категорія людей,які називаються підбурювачі. В житті нічого не варті,окрім розводити сплетні по селі.Зробіть хоч щось позитивного в своїм житті.Будьте простими і люди до Вас потянуться.

2014-03-14 Щубер Федір Дмитрович
Якщо Ви житель села Студений,тоді Ви мали звертатися до контролюючих органів,а не чекати,щоб я цього робив.Кожний громадянин України зобов"язаний повідомляти про правопорушення і злочини до правоохоронних органів.Не треба бути тільки спостерігачем і читачем порталу,а активістом села в якому Ви живете.

2014-03-14 До Надії Щадей
Відкрити підручник з української мови раджу і вам. У кожному коментарю куча помилок у словах, не говорячи про розділові знаки. Ганьба... Перш ніж писати треба дати комусь перевірити.

2014-03-14 До Івана (Щадей Надія)
Дякую за пораду, налівок уже невбуюся)! А Вам пане Іване, пораджу відкрити підручник з української мови, а то граматика у Вас слабенька!!!

2014-03-14 оля
Нехай Буришин признається як він ходив до рігіонала ледиди І (кум)на підтримку щоб регіонали підтримали його на посаду заступника голови рай.ради ( за це обіцяв частично здати партію).

2014-03-14 Толя
Молодець Надюха Щадей ти справжній юрист,славець тільки боїться правохоронних органів в області новий прокурор треба звертатися до нього

2014-03-14 Надя Заєць
Шановна громадо нам треба по злодію Славцю зветатися в обласну прокуратуру це є нелюд брихлива людина

2014-03-14 Федя
ТАРАСОВИЧ МОЛОДЕЦЬ ТИ СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТ СЕЛА СЛАВА УКРАЇНІ

2014-03-14 Тарасович Василь
Славець вкрав 300000 грн грошей на освітлення села які були виділені інформація перевірина

2014-03-14 житель села
я є постійним читачем міжгірського порталу. Звертаюся до Щубра Ф.Д. Ви багато писали про наше село в різні інстанції. Майже рік ви це робите . Але ніякого продвигання по цьому питанню немає. Боричок як возив ліс, так і возить далі. Як у Верхньому Студеному перегороджував дорогу , коли загрузка - так і далі. Толку з того писання. Чого ви лише пишете про такі події, які хоче Росада С.В. Чого ви не звернулися до Облоно чи Районо на якій підставі поклали директоркою школи його жону , яка проробила в школі півроку. Якщо ви борець за праду , то шукайте її всюди . А то Славець і Славець і Славець . Це лише піднімає рейтинг Василю Федоровичу. І т.п

2014-03-14 Щубер Федір Дмитрович
Інше питання шановна громадо!Це велике психологічне навантаження на людину,яка наразі не сприймає серьозність того,що все поміняється і вже буде по іншому.Вже народилася нова ренерація людей,в них інші погляди на життя,вони не хочуть споглядати,як хтось маразматично керує людьми.В їх очах появилася надія на краще,в них є віра,а це саме головне в житті людини.Я особисто нічого не маю проти Василь Федоровича,як людини,тому,що я його незнаю,але як до сільського голови дуже багато питань.Ви знаєте проробити більше 20 років і нелишити за собою слід хоч би в одному питанні,це не припустимо.Не має газу,не має дороги,не має світла,не має колгоспу,не має нічого все розікрали...А покійний Штеля залишив йому квітуче село ,де були робочі місця,де все було..

2014-03-14 Щубер Федір Дмитрович
Кримінальні справи були порушені по факту стосовно ремонту дороги Ізки-В.Студений,після якого 39,8 тис.грн розтворилися у воздусі,про те як здійснювався капремонт сільської ради та інше.Все це викликає багато питань та сумнівів до п.Славець В.Ф.Вже не кажучи про порубку студенського лісу,про все Ви знаєте земляки,але на жаль з не зрозумілої причини мовчите.Чому, незнаю.На мою власну думку,на яку я маю право ,як громадянин України,всі ці коментарі,які ведуться "про грязну білизну в домі господарки" йде з руки тої людини ,котрі є що втрачати,а це посада,це зарплата і це великий страх перед тим,що прийде нова людина і відбере все ,і мало того,треба буде нести кримінальну відповідальність.

2014-03-14 Щубер Федір Дмитрович
Шанавні студенці,земляки мої!Я думаю,що настав час більше конкретно оцінити роботу сільського голови с.Н.Студений п.Славець В.Ф.Вже більше року я вивчаю ситуацію по Н.Студенівській сільській раді і особливо діяльність п.Славець В.Ф.Ви знаєте по тих матеріалах,що мною були зібрані і направлені до правоохоронних органів порушено декілька кримінальних справ.На жаль до цих революційних процесів в Україні важко було здійснювати громадський супровід цих кримінальних справ.Наразі буде відновлена моя робота з цих питань.

2014-03-13 Вова
Я говорю проте, що була подана заява голові села, зміст якої полягав у наступному:щоби 9 березня 2014 року о 14.00 голова дав звіт про роботу на посаді голови як того вимагає закон про місцеве самоврядування згідно Конституції України, і подивившись вище на цій сторінці є штамп "виконавчого комітету Н.Студенівської с.р з грифом ОДЕРЖАНО" 28.02.2014Р, я думаю що було достатньо часу щоб підготувати звіт!

2014-03-13 житель села
Який ти Вова чудак то не про тебе ходят анікдоти про Вовчку та хіба Славиць не кождий динь у сіліраді чому не підеш та ни поговориш із ним, а коли кантужений Росада збирав своїх тітушок на котрі прийшли подивити половина дітий котрих пописав у список то був вихідний динь про яких людий ти говориш на сисі сторінці Росада сам про себе пише, що він і на вигляд не похожий на чоловіка.

2014-03-13 небайдужий
ЖАЛЬ МИ ТВОЮ МАТІР, ЩО ТАКОГО ПОЕТА ВИХОВАЛА (до нелюда, що віршовано і великими буквами писав)

2014-03-13 Іван
Думаю собі, що то за Щадей Надя така розумна, знаю Івана Щадия чоловік нормальний син у нього тоже ничого хлопець, а виходит то їх невістка внука Василини, донька Заяця сигінь Василина бігала по селу пропав мій заяць уже тиждинь неє го дома, а заяць продав машину мало загуляв із дівками тай вернувся домів вижу, що і ти Надьо така розумна ти щи і людий у силі не познаєш а вже берешся щось коментовати коли йде із хижі добе за нив дивіт обися нивбула налівок.

2014-03-13 Славець
БУГАЛТЕРЦІ ПЕРЕДАЙТЕ МОЄ ШАНУВАННЯ ТАК ПУТІВКИ НЕ ДІЖДАВСЯ Я НА ЛІКУВАННЯ НУ А ГУДЗЕНКУ СКАЖІТЕ ХАЙ ВОДУ СПУЩАЄ БО МЕНЕ ВЖЕ ЯК ГОЛОВИ ТАКОГО НЕМАЄ А ГРИГОВИ ПЕРЕДАЙТЕ МОЮ ШАНУ Й ДЯКУ НЕХАЙ ТЕПЕР ПОЦІЛУЄ МЕНЕ В САМУ СРА-КУ ТРЕБА ВАМ ЗАПАМЯТАТИ ГОЛОВИ МАЙБУТНІ В СІЛЬРАДІ ДОБРЕ ПРАЦЮВАТИ БО І В КАРМАН МОЖ ДОСТА НАПХАТИ ВСЬОМ ПОПРОДАВ У СЕЛІ ЩО МОЖЕ Й НЕ БУДУ МАТИ МІСТА В ТЕМИТОВІ ХІБА ЩО НЯ ЗАГРЕБИТЕ В ЯМІ НА ДОРОЗІ ТО ЩО Я БОЛОТО СИПАВ ПІД САМЕНЬКУ ЗИМУ ОНО БІЛЬШЕ НЕ ПОДЕРЖИТЬ ЯК ОДНУ СИЛЬНУ ЗЛИВУ. ОСЬ І ВСЕ ТЕПЕР ПРОЩАЙТЕ БО Я ТОЧНО ЗНАЮ ЩО УЖЕ ПЕРЕД НАРОДОМ Я СЛОВА НЕ МАЮ

2014-03-13 Славець
ЯК УМРУ ТО ПОХОВАЙТЕ ПОДАЛІ ВІД ГРОМАДИ НА СЕСІЇ НЕ ЗГАДУЙТЕ У РІДНІЙ СІЛЬРАДІ, НА ВІНОК МЕНІ НЕ ТРАТЬТЕ НІ ГРОШЕЙ НІ ЧАСУ БО ВИ ЗНАЄТЕ ЩО МАЮ ВЕЛИКІ ЗАПАСИ, НА МОГИЛУ ПОКЛАДІТЬ ЯКІ-НЕБУДЬ ФАКТИ А В ГОЛОВАХ ВЖЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ДЕРЖАВНІ АКТИ. ЛИСТОК РУЧКУ І ПЕЧАТКУ ДАЙТЕ МЕНІ В РУКИ АБИ Я І ТАМ СПОКУТАВ СВОЇ ТЯЖКІ МУКИ. ПРОЩАВАЙ НАЗАВЖДИ МИЛА МОЯ СЕКРЕТАРКО ПОДЯКУЙ МИ ХОТЬ ЗА ТОТО ЗА ТОТУ МАШИНУ БО Я ТЕБЕ ТАК ЛЮБИВ ЯК СВОЮ ДІТИНУ.НЕ ПРОЖИВ Я ТАК ЯК ПРОЖИЛИ ЛЮДИ-НЕДОСИПАВ НОЧІ, А НАД ТИМИ ЗЕМЕЛЬНИМИ КАРТАМИ ВИЛАЗИЛИ ОЧИ ЗЇЛА СІЛЬРАДА МОЄ СЕРЦЕ І ЩЕ ПІВ ПЕЧІНКИ, БО ЗА НЕЮ Я НЕ БАЧИВ НІ ДІТЕЙ НІ ЖІНКУ.

2014-03-13 Вова
Всі коментарі які тут є,від імені Рябець, Савчур, Рома Шкелебей, Петканич, Іван Пердун -то справа "славцьових тітушок", як Славець такий правильний то чому вже два рази підряд він не вийшов до людей, я знаю бо йому нічого людям сказати. Його обовязок дати звіт про роботу на посаді сільского голови. Другий раз я пропоную збиратися не під сільською радою, а під вікнами у Славця дома!!!

2014-03-13 Іван Пердун
Село має біля 2000 жителів, а на зборище прийшло 15 людей, на котрих в селі пальцьом указуют, та 15 дітий неповнолітніх.БАТЬКИ ДИВІТЬСЯ ЗА ДІТЬМИ!

2014-03-13 Рома Шкелебей
за мене там підписалися самі. Я за Славця!!!Я бачив, що половина присутніх нічого не підписувало - то все накарлючкав кантужений Росада! Слава Україні!Слава Славцю! Слава Студеному!!!

2014-03-13 Савчур
А що мині треба я й сам низнаю.ВСІ ЛЮДИ В СЕЛІ УЖЕ СЯ СМІЮТ ІЗ НАШОЇ БАНДИ:РЯБЕЦЬ,РОСАДА,Я - САВЧУР, МОЛОКОСОС-ПИТКАНИЧ. БІЛЬШЕ ТО І ЛЮДИЙ НИЄ, ЩОБИ ВИСТУПАЛИ ПРОТИ СЛАВЦЯ. Бо всі розуміют, що Славиць, якби був нидобрий то нибув би 24 роки головов...ІЩИ ГО ЛЮДИ ХОЧАТ ТРАЗ ВИБРАТИ!!!ТО Я ЧУЮ ПО СЕЛУ

2014-03-13 Рябець
Та в Студеному ни є і більше 5 чоловік, що мене поважают.

2014-03-13 ПЕТКАНИЧ
усі видят, що я збіслий пацан!!!

2014-03-13 Росада
ПРОБАЧТЕ МЕНЕ КАНТУЖЕНОГО,Я НИЧ НЕ МАЮ ПРОТИ СЛАВЦЯ І БУРИШИНА.ПОДИВІТ НА МЕНЕ І ПОДИВІТ НА НИХ. ЯКЩО ЧЕСНО Я І НА ВИГЛАД НЕПОХОЖИЙ НА АДЕКВАТНОГО...ПРОБАЧТЕ

2014-03-13 Щадей Надія
Шановні студенці! Може досить обливати один одного брудом! Приходіть на громадські збори і говоріть, заодно готуйте докази! Якщо це все правда,що висвітлено у коментарях на цій сторінці, то підписуйтеся своїм іменем, бо прикриватися чиїмось це просто свідчить про ваш страх перед народом, щоб ніхто незнав хто це написав! І, взагалі, це просто гидко!!!

2014-03-13 Щадей Надія
Шановні студенці! Може досить обливати брудом один одного! Будуть громадські збори приходіть і говоріть, але заодно готуйте докази! І якщо ви насправді так думаєте, то підписуйтеся своїм справжнім іменем, якщо все що висвітлено на цій сторінці правда, то говоріть не прикриваючись!

2014-03-13 Щадей Надія
Шановні студенці! Може досить обливати брудом один одного! Будуть громадські збори приходіть і говоріть, але заодно готуйте докази! І якщо ви насправді так думаєте, то підписуйтеся своїм справжнім іменем, якщо все що висвітлено на цій сторінці правда, то говоріть не прикриваючись!

2014-03-13 Щубер Федір Дмитрович
Шановна громадо!Перестаньте один одного ображати.В дні Великого поста треба усвідомлювати зовсім інші речі.Це очищення і прощення.Щодо п.Славець В.Ф. скажу наступне: скоро будуть вибори і нехай оцінку його діям скаже сільська громада.Якщо люди його обируть ще раз,виходить він людям до вподоби і нехай тоді його уже виберуть по життево,щоб постійно не проводити вибори.Якщо ні ,тоді і оцінкеа йому така...

2014-03-12 житель села
Росадо се ни слова Славця я ти вповім у очи межи людьми вповіч що се неправда думаш, ща Студинці незнают хто ти такий як хащу крадеш та возиш у Мукачів, а то що ти допомага Бандитам Януковича легко провірити лише зазвідати других депутатів районної Ради

2014-03-12 Іван
Що то Рябець В.В. там виступав ци тот академік котрому (Ціфрак Василь писав контрольні), а типирь у Києві прислуговує в регіоналів кажут, що сторожит маєток регіонала Олійника ци тот його син, що возится на джіпови за триста тисяч на київських номерах цікаво вітки в нього такі гроші де бов на заробітках, що так файно платят ви хочете робити люстрацю се дуже добре йбо хто Буришин Іван Петрович котрий раз робив у київлянина на озері продав му свою зимлю а пак хотів узяти другу оби продати а Славиць му недав ци Савчур М.М котрий сидів у Чихії в Тюрьмі та кидьби му не мати що робит у Міліції ще до типирь би там сидів ци Миголиниць Ю.Ю. котрий пяний зніс на машині міст в Пилипци і за то досі не відповів перед законом сись список мож би продовжувати далі ай бо шкода часу

2014-03-12 студений
Люди це слова Славця!!!

2014-03-12 житель села
Не знаю про, що ви сперечаєтесь всі в Студеному знають алкоголіка Росаду, що пяний упав із лавки побив голову а типирь каже, що кантужений в Авганістані, що мож чекати від кантуженого котрий мало не вбив першу жону котра сигінь ледви від нього втікла типирь найшов собі якусь циганку і тоту у В.Студеному поклали директором школи кидьби він не допомагав регіоналам то хіба она би була дирктором, що в Студенім не є ни єдного нормального вчителя окрім якоїсь зайди.

2014-03-12 Щадей Надія
І до речі не плутайте люстраційний комітет із сільським комітетом - це різні речі. Люстраційний комітет уже створено на базі Закарпатської області.

2014-03-12 Василь
Буришин буде голова адміністрації, він вже договорився з Лунченком можете його спитати.

2014-03-12 Щадей Надія
Люструвати потрібно всіх, як майданівців так і антимайданівців! Якщо всі такі чесні і справедливі нехай докажуть і покажуть істинні декларації! Бо є такі майданівці, що хочуть просто використати це як прикриття від правосуддя!

2014-03-12 Федя
Буришин і ще тот, звонить у село людям аби не виходили проти Славця. Нехай відзвітує що зробив за період перебування у партії!

2014-03-12 До Васі Барана
Ти що Вася вже й на Мішу женеш, вчора щесь те били по засосах...

2014-03-12 Баран
Повірте громадо ,Щур.В та його брат розуму великого не мають це вори ,но повірте мені ці бандити якщо дивилися на Буришина в нього все тряслося це якщо порівняти учня 11-класу та першокласника ( Буришин),це є правда,то що він говорить це є фарс .

2014-03-12 патріот
Як Буришин з Бараном по майдану ходили,хто замість них в той час був на роботі? Якщо хотіли боротися проти влади то мали були уволитись з роботи і піти на майдан у палатки жити. А то пішли зфотографувались, роботу прогуляли, вернулися в кабінети і давай за клавіатуру, - ми революціонери.

2014-03-12 до патріота
Ти мабуть вообще не орієнтуєшся в ситуації якщо говориш що Буришин з Бараном під кулями в Кийові ходили. В самі гарячі київські дні вони сиділи в теплих кабінетах райради чаї з смотрящим ганяли та посади ділили. Кожен динь їх відівим на стометровці в кафе

2014-03-12 Щубер Федір Дмитрович
Шановна громадо!!Для цього існує звіт депутатів і сільського голови,щоб дати оцінку їх діям,можливо п.Буришин Михайло чи Славець Василь зробили багато для села,тоді нехай про це вони скажуть громаді.А громада прийме рішення і вискаже слова вдячності,но коли це не відбувається,тоді люди незнають що вони зробили для села і чим вони займаються.Нехай кожний скаже звідки в них машини та нерухомість.Чи може чоловік,який живе в селі і на зарплату купити собі все це?В ці дні Великого поста треба спокутувати,очищатися і просити прощення.Чи не так?

2014-03-11 студинець
і доречі коли у нас на кривулі через трансформатор погоріла техніка усім поміг Буришин поремонтувати, особисто він всім давав гроші.

2014-03-11 Славиць
Сергію іди люструй Щура та Олексієнчиху що із твойов жонов бютжет освіти деребанять. Майже не підеш бо рильце в пушку самого, на злодійови і шапка горить друже.

2014-03-11 коля
но ви дійсно хлопці перегнули поклали на один рівень корупціонера Славця і Буришина який першим піднимав мітинги в районі поти Щура і Януковича нікуди не перебігав з партії усе в одній Батьківщині Вибив нам машину швидкої допомоги на село, і нарешті отримав високу посаду в районі після довгих років в опозиції. почекайте та поможіть му мало селови все добре що свій чоловік у районі, а ви нараз люструвати.

2014-03-11 патріот
хочу підтримати Василя типирь много розумних а коли ходити під кулями у києві на Грушевського та Інституцькій то там були лиш М. Буришин та В. Баран. з Міжгіря. тут вам і справедливість хлопці за вас життям ризикували а ви типирь їх люструвати хочете. неправильно то всьо друзі.

2014-03-11 ВАСИЛЬ
Мжемо зараз говорити що хочеме айбо чого типирь почалисьте говорити, збирати збори, критикувати. а хто з вас майдан піднимав? я ходив на всі майдани в міжгірї і там я вас никого не відів а Буришин там був постійно і не дерибанив із щуром бютжет так як С.Росада який спочатку жону директорков зробив тому що перебіг з єдиного центру в регіони став тушков а потім обслуговував владу Щура і Януковича усіми голосуваннями на сесії як депутат рай-ради.

2014-03-11 петканич володимир
Підтримую таку пропозицію коли справжніми господарями рідного села стане громада,а не одна людина п.Славець і декілька людей з його оточення.Це маленький крок, но дуже важливий, не тільки на даний час,а і на майбутнє цей орган буде гальмувати незаконні дії керівників села,тільки спільними силами ми зможемо "змусити" керівництво села працювати на благо села,а не на себе!

2014-03-11 Щадей Надія
Шановні студенці! Моя пропозиція створити самооганізацію населення,зокрема, сільський комітет який буде діяти на базі сільської ради. Положення комітету я уже розробила. Положення розроблені відповідно законодавству. Детальну інформацію передам адміністратору сайту і всі зможуть її побачити.

2014-03-11 До Щубера
Ви ще поцікавтесь за попа якщо його так назвати можна Мандзюка Василя, який на фотографії перед районної ради виглядає як нащадіє ада. Це бидло просило принести гівна оби облити Сморчкова. Це гівно побило до полусмерти свого батька (Гітлера) і вигнало на старість років з власнозбудованої хати. А коли той помер то файно захопив його квартиру. Ця нехристь побила до полусмерти рідну матір і вигнала з хати на старість років. Невже така паскудота має служби служити най буде і в циганів. Славець про ці всі ганебні події добре знає але мовчить.

2014-03-11 СТЕДЕНИЙ
Славець-греко-католицька єпархія та ще й декан в районі, Буришин-"Батьківщина"

2014-03-11 Щубер Федір Дмитрович
Стосовно п.Буришина Михайла, підскажіть будь-ласка в якій він партії?Я обов"язково також звернуся до керівника його партії і нехай він прозвітується,що він зробив за цей період в партіїї.На Вашому місці студенці я би також направив йому(Буришин Михайлу) заяву нехай він прозвітується перед Вами як депутат районної ради.Що він особисто зробив для студенців,для своїх виборців.

2014-03-11 Щубер Федір Дмитрович
Шановне товариство!Підскажіть будь-ласка священник Федір(Славець) до якої конфесії належить?А відтак я звернуся до його владики і розкажу яку місію має виконувати священник.Кожний із нас має виконувати те,нащо його уповноважили робити люди.Якщо він священник,то він має тримати нейтралітет і бути внеполітики.

2014-03-10 міша
Юля тбряга ніколи не буде призидентом а самозванцем Буришинем ми зустрінемося витягнемо на майдан Студенський нехай там прозвітується як районний депутат

2014-03-10 славець
Мені всерівно районна рада за мене ,прокурор цімбор Щуря ,а щурь кум мого брата Славця регіонала який тебер перефарбувався патріота

2014-03-10 оля
Банду геть,а головного БАНДЮКА який прокидається хворим СЛАВЦЯ під трибунал,я думаю найближчим часом буде достатньо доказув щодо його незаконної діяльності!!!

2014-03-10 Щубер Федір Дмитрович
А тому якщо у Вас є будь-яка інформація щодо скоєння правопорушень чи злочинів посадовими особами Н.Студенівської сільської ради телефонуйте за телефоном:(050) 432 28 19.Ми будемо узагальнювати надану інформацію та будемо надавати відповідну правову оцінки і направляти до правоохоронних органів.

2014-03-10 Щубер Федір Дмитрович
Шановне товариство!Хочу Вам повідомити,що наша громадська організація"Апологет",яку я очолюю ,створила групу з декілька членів громадського формування щодо сприяння правоохоронним органам в люстрації старих та нових чиновників та сприяння в здійсненні антикорупційних заходів.

2014-03-10 Щубер Федір Дмитрович
Можливо Василь Федорович захворів і тому шановні студенці є в мене пропозиція ,щоб Ви завітати до Василя Федоровича додому,принести йому мало апельсин,мандарин,мало бананів,ці продукти укріпляють організм ,можливо йому необхідна допомога,можливо просто підтримати психологічно,просто як людину,як християнина.А в розмові з Вами ,Василь Федорович скаже Вам,що : шановне товариство,я дійсно чималий термін був на посаді сільського голови,багато зробив для Вас,можливо Ви все не помічаєте цього,бо воно невидиме,але прийшов час в мене сил уже немає і тому я пишу перед Вами заяву про складання з себе повноважень сільського голови і нехай громада скаже своє слово.

2014-03-10 Щубер Федір Дмитрович
Я безмежно радий за студенців.Вийшли і сказали слово молоді люди,це нова ренерація українців,це наше майбутнє.Можливо не так багато,як хотілось би,але для Студеного-це дійсно багато.Щодо звіту про пророблену роботу Василя Федоровича Славець можу сказати наступне,скільки міг стільки тримався за це крісло.Бо це щомісячна зарплата,теплий і затишний кабінет,десь тут капне,десь там капне і є на хліб з маслом.Про людей вже давно ніхто не турбувався.Щоб прозвітуватися необхідно щось сказати людям,але говорити треба правду.На жаль тому п.Славець В.Ф. не знайшов у собі мужності вийти до людей і сказати простіть мене за все.Тим більше у дні Великого поста треба спокутувати,очищатися,просити прощення,а це треба мати силу волі ..

2014-03-10 громада Міжгіря
Ми знаємо ,що священик Славець Ф вмісті з Щурем В ,розробляли тактику перемоги регіоналів в районі ,щур ходив до кума і совітувався по цих питанях ,а тепер вони патріоти району,нехай вийде і зкаже що це є нетак.

2014-03-10 міжгірець
Молодці стеденці. Вставайте і не мовчіть. Виводіть на чисту воду як голову села, так і його брата. Як Буришина так і Ярему. Нехай всі начнуть прозоро люстрацію з себе, або Ви їх пролюструєте на сайтах та в засобах масової інформації. І тоді всі крапки будуть розставлені над і. Тоді будете знати хто є хто і за кого можна голосувати а за кого ні.

2014-03-10 Славець ВФ
Шановна громадо я звітуюся про проведену роботу за 20 років ,я попродав землі села за долари в тому числі міжгірським підпанкам щоб мені дали зелене світло грабувати Вас ,купив собі за ваші гроші 4 машини ,придбав собі будинок в сВ Студене , я знаю що буду вічним головою ви будете всі балатуватися і програєте ,а вмене є свої прихильники і я виграю ,прошу одне не звертайтеся в миліцію та прокуратуру ,а дуже хвилююся і буду змушений іти на лікарняний .

2014-03-10 ярош
Бачимо ,що робиться в селі ,а буришин тихенько відсидівся в районі атепер герой ,люди незато вмирали щоб славець грабував село ,буришин всповнит перед виборами нанашу думку уже один тюряга був янукович ще одна тюряга прийде тимошенко вона ніколи не буде призидентом укрвїни там є більш достойні притинденти на цю посаду

свіжі новини:
(нижній студений)

свіжі коментарі:
(нижній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(нижній студений)