Судили молодика, який втік від служби в армії на заробітки

Судили молодика, який втік від служби в армії на заробітки


село колочава


Судили молодика, який втік від служби в армії на заробітки

Міжгірський районний суд призначив призовнику два роки умовно за ухилення від служби у війську: після отримання повістки хлопець виїхав на заробітки до Чехії, а в суді пояснив, що «боявся армії».

Як зазначається у постанові суді, мешканець села Колочава Міжгірського району Іван С. отримав повістку про призов на строкову військову службу у квітні 2021 року та був проінформований про відправку його до армії, однак не з’явився на призначену дату до військкомату, повідомив Захід.нет.

Під час розгляду справи в суді, Іван С. пояснив, на час призову він «був вимушений виїхати на заробітки в Чехію», а також додав, що не бажає відбувати військову службу, бо боїться. Крім того, призовник розповів, що допомагає хворій матері, веде домашнє господарство, бо його батько помер. Свою вину в ухиленні від служби хлопець визнав і підтвердив це під час засідання суду.

Суддя Міжгірського районного суду Володимир Кривка визнав Іван С. винним у вчиненні кримінального проступку за ст. 335 ККУ (ухилення від військової служби) і призначити йому обмеження волі на 1,6 року. Разом з тим, суддя звільнив призовника від покарання та призначив йому іспитовий термін на 2 роки. Хлопець має право на оскарження вироку протягом 30 днів.

Зазначимо, втеча від призову на заробітки закордон – досить поширена. Аналогічний випадок нещодавно стався і в Рахівському районі: там суд призначив призовнику рік умовно за втечу на заробітки до Чехії після вручення повістки2021-11-29
переглядів: 993
джерело: Голос карпат

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(4):

2021-12-05 Халбек
Паруйся юзо

2021-12-04 Колочавець
База і від мене взяв гроші. Куди звертатися

2021-12-02 жителі села колочави
Останнім часом наші діти не мають бажання служити в армії.Причиною цього негативного явища є велике забарництво наших урядовців ОТГ.Авторами хабарництва є ХУДИНЕЦЬ ВАСИЛЬ (ЮЗА) НА ЧОЛІ ГОЛОВИ ОТЕГЕ Худинця Василя Івановича .Недавно шантажували хлопця армією іякий не мав 18оо доларів ,щоб дати хабаря ЮЗІ і змушений виїхати заробити гроші щоб відкупитися від армії і його піддали до суду.куди дивлляться силові структури сбу поліція ?якщо не буде реакції на наші інформації будемо змушені звертатися у вищі державні служби по даному питанню.

2021-12-01 Сбу
Худенцю(юзі)працівнику воєнкомата незаплатив1800доларику! де дивится поліція СБУ? рветься до хати і шантажує дітей "опришок" армією,купує нові машини інікому діла до цього,Закликаю СБУ негайно прослідкувати за цив Хабарником шантажистом

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)